22006198 021

دکتر روانشناس در خیابان شریعتی

بهزاد متین: روانشناس، مشاوره فردی، روانشناس بالینی، روانشناسی صنعتی و سازمانی، روانشناس ورزشی و درمان اعتیاد به قمار

بهزاد متین
تهران

سهیلا عیسایی:روانشناس مشاور فردی، نورو تراپیست، مشاور خانواده

سهیلا عیسایی
تهران

نازنین خوشبخت: مشاور زوج درمانی، سکس تراپیست، مشاوره فردی

نازنین خوشبخت
تهران

دکتر هلیا کریم روانپزشک (متخصص اعصاب و روان) و فلوشیپ روان تنی.

هلیا کریم
تهران

دکتر زهرا برومند هیپنوتراپیست و رواندمانگر فردی که به صورت تخصصی بر روی مراجعین با مشکلات فردی و اختلالات اضطرابی، افسردگی، خواب و وسواس کار می کنند.

زهرا برومند
تهران

زوج درمانی، مشاوره فردی، انواع مشکلات خلقی و سکس تراپی

آزاده منتخبی
تهران

نسرین زارعی: مشاور کودک، سنجش هوش و استعدادیابی کودکان، روانشناس کودک

نسرین زارعی
تهران

دکتری پزشکی گرایش روانپزشکی (اعصاب و روان)، دانشگاه علوم پزشکی ایران فعالیت با مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی مکث به عنوان روانپزشک.

شایان کاشفی نژاد
تهران

دکتر مریم موسوی نیک: روانشناس بالینی از انستیتو روانپزشکی تهران و دانشگاه میسور

مریم موسوی نیک
تهران

آزیتا دریای لعل: مدرس دروس روانشناختی دانشگاه آل طه و مشاور خانواده، مشاور زوج درمانی، مشاور نوجوان، مشاور فردی با رویکرد REBT.

آزیتا دریای لعل
تهران

منا ادیبی فر:روانشناس بالینی متخصص در درمان انواع افسردگی و اضطراب

منا ادیبی فر
تهران

پدرام محسنی: مشاور شغلی | کوچینگ فردی | استعدادیابی شغلی - مرکز مشاوره مکث

پدرام محسنی
تهران
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(16 رای)
دکتر روانشناس در خیابان شریعتی

برای پیدا کردن بهترین دکتر روانشناس در خیابان شریعتی کافی است با مرکز مشاوره مکث تماس بگیرید. یکی از دغدغه های مردم ساکن مناطق شمال تهران پیدا کردن دکتر روانشناس در خیابان شریعتی یا میرداماد و نیاوران است. همچنین پیدا کردن مرکز مشاوره در شمال تهران با روانشناس خوب هم کمی سخت شده است. مرکز مشاوره مکث یکی از مراکز مشاوره ایی است که در خیابان شریعتی جنب مترو قلهک واقع شده و با قوی ترین رزومه در زمینه خدمات مشاوره ایی مشغول به فعالیت می باشد.

طرف های قرارداد مرکز مشاوره مکث

 • مرکز مشاوره مکث طرف قرار داد با بانک مرکزی
 • مرکز مشاوره مکث طرف قرار داد با بانک تجارت
 • مرکز مشاوره مکث طرف قرار داد با بانک سپه
 • مرکز مشاوره مکث طرف قرار داد با بانک صادرات
 • مرکز مشاوره مکث طرف قرار داد با بانک صنعت و معدن
 • مرکز مشاوره مکث طرف قرار داد با بانک کشاورزی

انواع خدمات روانشناسی در قلهک

 1. انواع مشاوره های فردی
 2. انواع افسردگی و درمان
 3. انواع وسواس و درمان
 4. انواع اضطراب و درمان
 5. انواع اختلالات جنسی و سکس تراپی
 6. مشاوره کودک و نوجوان در زمینه های مختلف
 7. مشاوره موفقیت و شغلی
 8. مشاوره های زوجی و ازدواجی

دکتر روانشناس در خیابان شریعتی

در واقع هر مرکز مشاوره ایی که بتواند امکانات مناسب وکاربردی تری در زمینه سنجش، ارزیابی و ارتقا و همچنین درمان ارائه کند، جزو مراکز شناخته شده و مهم و کاربردی محسوب میشود. از این رو مرکز مشاوره روانشناسی و روانپزشکی مکث با داشتن چندین دکتر روانشناس در خیابان شریعتی می تواند بهترین خدمات را به شما ارائه دهد.

زمان گذاشتن برای تراپی

خدمات مشاوره ایی از جمله فعالیت هایی است که گاهی افراد حاضر به زمان گذاشتن در این زمینهنمی باشند. زمان گذشتن برای ذهن و روانمان به طور قطع بسیار پر اهمیت است فرض کنید شما احساس خوبی ندارید، به طور حتم در هر شرایطی احساس خوبی به طور عمیق را تجربه نمکنید که این در طولانی مدت آسیب های بسیار زیادی را برای شما در پی خواهد داشت.

روانپزشک در خیابان شریعتی

یکی از اصلی ترین و پایه ایی ترین امکانات برای یک مرکز روانشناسی و روانپزشکی خوب، گردآوردی دکترهای روانشناس و روانپزشک مناسب جهت روان درمانی و دارو درمانی مدرن می باشد. دو روانپزشک مجموعه مکث که به شما پیشنهاد می کنیم دکتر روانپزشک هلیا کریم و دکتر روانپزشک شایان کاشفی نژاد 2 روانپزشک خوب در خیابان شریعتی هستند.

اهمیت سبک درمانی

شاید این سوال در ذهن هر کسی ایجاد شود که هر مجموعه روانشناسی که تعدادی دکتر روانشناس داشته باشد قطعا میتواند مجموعه روانشناسی خوبی باشد؛ اما جواب این است که، مسئله مهم در یک مجموعه روانشناسی روانشناس هایی هستند که فعالیت آنها در حوزه درمان و مشاوره شناخته شده است و قطعا در روش و سبک درمان خود حرفی برای گفتن دارند.

اهمیت ارتباط موثر

در دنیای صنعتی امروزه که هر فردی زمان بسیار کمی برای رسیدن به اموراتی از قبیل روح و روان خود دارد قطعا باید به دنبال مشاوران روانشناسی باشد که در مراجعت های اولیه ارتباط مؤثر و مفیدی میان مراجع و درمانگر را برقرار کند و بتواند به مشاوره و درمان بپردازد.

مرکز مشاوره شریعتی

چگونه انرژی عاطفی خود را حفظ کنیم؟

هنگامی که احساس خستگی می کنید، مهم است که تشخیص دهید این فقط بدن شما نیست که انرژی کمی دارد بلکه در واقع روح شما نیز خسته است. همان طور که ورزش و غذاهای سالم برای انرژی جسمانی شما مهم هستند، نحوه مراقبت از خود به لحاظ احساسی نیز مهم است. مهم این است که از یک سبک زندگی که الهام بخش شماست و احساس امیدواری و اعتماد به نفس بیشتری برای شما فراهم می کند پیروی کنید.

هنگامی که انرژی عاطفی شما کامل باشد، بیشتر با کسب و کار خود در ارتباط خواهید بود و می توانید در کاری که عاشقش هستید عملکرد بهتری داشته باشید. عدم صرف وقت برای پرورش انرژی عاطفی می تواند فقدان انگیزه را برای شما به دنبال داشته باشد که می تواند برای موفقیت کسب و کار خانگی شما مضر باشد.

تفاوت دکتر روانشناس با روانپزشک

یکی از متداول ترین سوال های مردم تفاوت دکترروانشناس با روانپزشک است. واضحا دکترهای روانشناس به صحبت و راهکارهای درمانی برای مراجع میپردازند، اما دکتر روانپزشک صرفا با تجویز دارو و در واقع (دارو درمانی) میتواند مشکلات را در بخش ذهنی و نوروسایکولوژیک مغز درمان کند.

روانپزشک ها و همچنین روانشناس ها به درمان مراجع میپردازند. در واقع مراجعینی که در افسردگی های شدید و اضطراب های غیرقابل کنترل و وسواس های اختلالی قرار دارند میتوانند با تشخیص روانشناس ابتدا به مرحله دارودرمانی بپردازند و پس از ایجاد ثبات در هورمن های مغزی و به دست آوردن میزانی از سلامت روانی و بهبود به مشاوره های روانشناسی و فردیبپردازند. دکتر های روانشناس این قابلیت را دارند که تشخیص دهند آیا مراجع نیاز به دارو درمانی دارد و یا خیر. اما خود به شخصه نمیتوانند دارویی را برای مراجع تجویز کنند.

گرایش های روانشناسی

گرایش های روانشناسی یکی دیگر از عمده سوالهای مراجعین به روانشناسان است، که البته به دست آوردن این اطلاعات از جمله حقوق یک مراجع میباشد. روانشناسان (عمومی، بالینی) میتوانند در درمان های خود از گرایش هایی که در آن تخصص لازم را به دست آورده اند استفاده کنند.

روانکاوی فرویدی

یکی از اصلی ترین و پایه ایی ترین گرایش های درمانی است که به دو شاخه کلاسیک و کوتاه مدت تقسیم میشود. که در واقع مراجع با صحبت کردن در ساعات طولانی با روانکاو درمان خود را آغاز میکند.

رفتار درمانی اسکینری یا پاولفی

از گرایش هایی است که به واسطه آن مراجع پس از صحبت و بیان مسئله اصلی، راه کارهایی برای درمان خود دریافت میکند که باید به این راه کارها عمل کند و هر هفته در ملاقات های جدید خود تغییرات رفتاری خود را برای روانشناس بازگو کند. در واقع در این درمان تمرکز بر ایجاد یک رفتار جدید و یا از بین بردن رفتارهای قبلی است.

روانشناس زن در خیابان شریعتی

درمان های شناختی بر روی شناخت، بینش و نگرش مراجع تمرکز دارد. به واسطه این درمان مراجع با بیان مسئله میتواند در هر هفته با تکلیف هایی که به او داده میشود به بینش جدیدی نسبت به مسئله خود دست پیدا کند و با این بینش جدید و نگرش به دست آورده قطعا مسئله و مشکلات او، بار سنگین قبل را برای او به همراه ندارد. بسیار برای تراپی جنسیت برایشان مهم است که روانشناس زن باشد یا روانشناس مرد.

نقش نوروساینس در تراپی

درمان های نوروسایکولوژیک بر روی ذهن و مغز تمرکز دارد. در واقع این درمانگران مشکلات و مسئله اصلی را در فیزیک مغز جستجو میکنند و با بالا و پایین بردن هورمن های مغزی و یا دریافت نویزهای در مغز که تولید کننده هورمن های فعال ذهن هستند با استفاده از (نوروفیدبک) میتوانند درمان را با روش شرطی سازی مغر بر روی بیمار انجام دهد.

نکته مهم در درمان های روانشناسی

تمام شاخه ها و گرایش های روانشناسی تلاش برای بهبود مراجع دارند و قطعا هر فردی از یک روش درمانی جواب بهتری میگیرد تا روش های دیگر. این اتفاق کاملا شخصی است.البته که هر روانشناسی برای درمان بهتر نیاز به تجربه و مهارت بالایی دارد، هر فردی به عنوان مراجع باید به این آگاهی دست پیدا کند که هر فردی ممکن است با یک گرایش درمانی در درمان خود جواب بهتری بگیرد.

لزوم مراجعه به روانشناس

یکی از دست آوردهای جامعه صنعتی امروزه لزوم مراجعه به روانشناس و تغییر در دیدگاه مردم به روانشناسان از قبل شده است. شاید پیش از این هر فردی با مراجعه به روانشناس دچار این دلهره میشده که شاید مشکلات اساسی روانی دارد و یا شاید فردی بیمار است که کسی نباید از بیماری او با خبر باشد پس شما اگر نیاز به دکتر روانشناس در پاسداران دارید می توانید با مرکز مشاوره روانشناسی مکث ارتباط بگیرید.

مشاوران روانشناس در چه زمینه هایی مشاوره میدهند؟

 • مشاوره فردی
 • مشاوره در مورد مشکلات و مسائل فردی (تغییرات خلقی)
 • مشاوره زوج
 • زوج درمانی و مشکلات بین زوج ها
 • مشاوره خانواده
 • خانواده درمانی و مشکلات بین خانواده، والدین و کودکان
 • مشاوره پیش از ازدواج: بررسی موردی دو فردی که میخواهند ازدواج کنند به همراه تست های شخصیت شناسی
 • مشاوره کودک: هر آنچه که به کودکان، مشکلات کودک، اختلالات ارثی و تقویت رفتاری کودکان مربوط میشود
 • مشاوره سکس تراپ: در زمینه اطلاعات جنسی، درمان اختلالات جنسی
 • مشاوره تحصیلی: مشاوره انتخاب رشته تحصیلی و نحوه صحیح درس خواندن برای قبولی
 • مشاوره شغلی: راهنمایی برای انتخاب شغل بر اساس شخصیت فرد، زمینه های مساعد شغلی برای فرد

آیا یک مشاور روانشناس تمام مشکلات ما را حل میکند؟

جواب دکتر روانشناس سهیلا عیسایی به این دست سوال هااین است که، مشاوران روانشناس در واقع حل کننده تمام مسائل و مشکلات یک فرد نیستند، آنها صرفا با شناخت روحیه و اخلاقیات فردی که به آنها مراجعه میکند میتوانند بهترین راه کار را برای حل مسئله فرد ارائه دهند. از این رو فرد مراجع با بینش و آگاهی که به واسطه روانشناس خود از مسئله و مشکل خود پیدا میکند میتواند بپذیرد که مشکلات خود را از این طریق کم تر کند و خود را در راه بهبود و سلامت قرار بدهد یا خیر.

تغییر نگرش گام مهم درمان

در واقع مهم ترین عامل درمان خود فرد است که به دکتر روانشناس مراجعه کرده است. بنابراین یکی از پایه ایی ترین راهکارهای درمان نیز از طریق روانشناس بررسی و ارائه میشود که آن تغییر نگرش است. ایجاد تغییر نگرش مستلزم صرف زمانی است که تشخیص آن به عهده روانشناس است و برای هر فردی نسبت به مقاومت او در درمان متفاوت است. پس شما اگر فکر میکنید نیاز به تغییر نگرش دارید می توانید با دکتر روانشناس در پاسداران یا مرکز مشاوره روانشناسی مکث ارتباط بگیرید.

نکته مهم در درمانهای روانشناسی

هر فردی با مراجعه به دکتر روانشناس و سعی و تلاش و مبادرت خود در درمان میتواند به بهبود دست پیدا کند. نکته مهم در درمان در واقع خود مراجع است کهمراجع برای درمان و ایجاد بهبود،میتواند با تلاش خود و راهنمایی و مهارت یک روانشناس زبده به آن دست پیدا کند. در واقع هیچ فردی نیست که بخواهد و درمان نشود. حتی مشکلات و اختلالات رفتاری و شخصیتی و روانی میتوانند با گذر زمان در درمان های صحیح به بهبود برسند.

روش و رویکردهای درمانی در مرکز روانشناسی مکث

از آنجایی که روش ها و رویکردهای درمانی هر دکتر روانشناسی با یک دکتر روانشناس دیگر متفاوت است، بنابراین در مرکز مشاوره مکث این امکان فراهم شده است که هر روانشناسی با رویکرد درمانی مشخص خود بتواند به درمان مراجعین بپردازد. قطعا این اقدام یکی از مهم ترین و مثبت ترین اقدام یک مرکز مشاوره محسوب میشود، زیرا در اکثریت مراکز مشاوره صرفا دکتر خاص روانشناس و مشاوران روانشناس از یک رویکرد درمانی مشخص استفاده میکنند، بنابراین مراجع با حضور خود در مرکز مشاوره مکث این امکان را برای درمان خود فراهم میبیند که با توجه به ارزیابی اولیه بعد از شناخت دقیق مشکل مراجع به درمانگر متخصص در همان زمینه ارجاع داده شود.

روانشناسی کودک در خیابان شریعتی

از جمله فعالیت های مهم دیگر در مجموعه روانشناسی مکث درمان در زمینه کودک است. شاید پیش از این، این تفکر در مورد مراکز مشاوره وجود داشته که قطعا درمان کودکان باید در مراکز مشاوره های کودک صورت بگیرد، اما اینگونه نیست. مراکز مشاوره ایی که تخصص به درمان کودک میپردازند، این امکان را نمیتوانند برای والدین و خانواده ها فراهم کنند که اگر کودک یک خانواده نیاز به درمان داشته باشد و همچنین آن خانواده درگیر مسئله ایی باشند، در کنار کودک به مشاوره والدین، خانواده و مشاوره فردی افراد خانواده نیز بپردازند.

مشاوره تلفنی و مشاوره آنلاین

امکان کمک به کودکان در مکث

مرکز مشاوره مکث این امکان را برای خانواده هایی که کودکانشان نیاز به مراجعه به دکتر روانشناس کودک دارند فراهم کرده است که در کنار درمان کودک والدین نیز میتوانند به دلخواه خودشان و یا به توصیه و تشخیصمشاور روانشناس کودک به درمان خانواده و در زمینه هایی نیزبه درمان و مشاوره خودبپردازند.

اهمیت ارتباط والد و کودک

در درمان هایی که مخصوص کودک است، برقراری ارتباط بین والدین و کودک یکی از مؤثر ترین راهکارهای درمانی است. بنابراین لازم است بدانیم اگر کودکی در خانواده ایی دچار اضطراب، استرس، دلهره و یا وسواس است، قطعا باید با خانواده خود و والدین خود به راهکارهای درمانی بپردازد. زیرا هر آنچه که در یک خانواده اتفاق میافتد اثر کلی و همه جانبه ایی بر روی تک تک اعضای خانواده خواهد داشت.

درمان برای هر فردی چگونه امکان پذیر است؟

همانطور که پیش از این توضیح داده ایم، یکی از مزیت های مراکز مشاوره ایی که دکتر های روانشناسی با رویکرد های مختلف گردآوردی کرده است در این است که؛ هر فردی با هر نوع شخصیت و هر نوع اختلال و هر نوع نگرشی میتواند در آن مجموعه به درمان خود بپردازد.

نوروفیدبک در خیابان شریعتی

نوروفیدبک امروزه یکی از علوم نوین در زمینه روانشناسی است که بسیار کاربردی عمل میکند. یکی از دلایل استفاده بیش از حد در مراکز مشاوره های اروپایی و آمریکایی از نوروفیدبک در درمان های روانشناسی کاربردی بودن آن است.

دلایل مهم کاربردی بودن نوروفیدبک

عملکرد سریع و واکنش سریع مراجع به درمان است. شاید عجیب باشد که نوروفیدبک باعث میشود در کنار مشاوره های فردی کودک و یا بزرگسال، بسیاری از رفتار ها در مدت زمان کوتاهی تغییر کند و یا جایگزین شود

از جمله متخصصانی که در زمینه نوروفیدبک مشغول به فعالیت اند: دکتر سهیلا عیسایی هستند که در کنار مشاوره هایی فردی به درمان با نورفیدبک نیز به در درمان کودک و بزرگسالان خدمات رسانی میکنند.

 • نوروفیدبک و تقویت حافظه
 • نوروفیدبک بهبود توجه و تمرکز
 • نوروفیدبک درمان اختلالات خوای
 • نوروفیدبک درمان اضطراب
 • نوروفیدبک درمان ADHD

نوروفیدبک و نحوه کار کرد آن

علم نوین نوروفیدبک با اتصال سنسور هایی بر روی پوست سر و با گرفتن نویزهایی به قسمت هایی از مغز که فعالیت مخصوص به خود را انجام میدهند، میتواند هر آنچه را که به تشخیص مشاور روانشناس در یک مراجع نیازمند تغییر و یا بهبود است، به مرور زمان و با شرطی شدن ذهن، این تغییر را در او ایجاد کند.

دسترسی راحت به مرکز مشاوره روانشناسی مکث

 1. مترو: با توجه به این که مرکز مکث جنب مترو قلهک می باشد مراجعین می توانند از این وسیله با توجه به ترافیک تهران استفاده کنند.
 2. تاکسی: با توجه به بودن وسایل حمل نقل زیاد در محدوده شریعتی شما می توانید با این گونه وسایل به مرکز مکث مراجعه کنید.
 3. پارکینگ: افرادی که با وسیله شخصی قصد آمدن به مرکز مکث را دارند 2 گزینه را دارند استفاده از سینمای فرهنگ و یا پارک کردن در کنار رودخانه قلهک که ورودی آن از کوچه یزدانیان می باشد.

زمینه های کاری مرکز مشاوره مکث

روانشناسهای مرکز مشاوره مکث شامل دکتر روانشناس، کارشناس ارشد روانشناسی، روانپزشک، روانسنج و نوروتراپیست مشغول خدمات مختلف هستند که با رویکردهای که اشاره شده فعالیت میکنند:

 • روانکاوی
 • رفتاردرمانگری
 • شناختی ورفتاری
 • هیجان مدار
 • دارو درمانی

در زمینه های:

 • مشاوره فردی
 • زوج درمانی
 • خانواده درمانی
 • سکس تراپی
 • مشاوره تحصیلی
 • مشاوره پیش از ازدواج
 • نوروفیدبک

مشغول به فعالیت و خدمات رسانی به مراجعین خود هستند.

برگزاری کارگاهای آموزشی توسط مدرسین مرکز مشاوره مکث

 • ارزیابی و تشخیص (دکتر سهیلا عیسایی)
 • درمان شناختی رفتاری (دکتر الهام درستیان)
 • ذهن آگاهی (دکتر مریم ایزانلو)
 • درمان مبتنی برتعهد و پذیرش (دکتر پیمان دوستی)
 • درمان دیالکتیکال (دکتر مریم موسوی نیک)
 • طرحواره درمانی (دکتر سهیلا عیسایی)
 • نظریه انتخاب (دکتر یدالله دمیرچی)
 • آموزش پیش از ازدواج (دکتر یدالله دمیرچی)
 • سکس تراپی (دکتر افشین طیبی)

سوالات متداول

1. انواع بیمه خدمات درمانی روانشناسی و روانپزشکی؟
مرکز مشاوره مکث بیشترین تعداد قرار داد بیمه خدمات روانپزشکی و روانشناسی را دارد. لطفا برای اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره مکث تماس حاصل کنید.

2. آیا مرکز مشاوره مکث سکس تراپیست هم دارد؟
بله، مرکز مشاوره مکث با داشتن چندین سکس تراپیست، مشکلات شما را در زمینه اختلالات جنسی و انحرافات جنسی را درمان می کند.

3. برای چه مشکلاتی پیش روانشناس یا روانپزشک برویم؟
در تمام زمینه های توسعه ای و درمانی، بهبود فردی یا درمان افسردگی، اضطراب وسواس، مشکلات زناشویی، مشکلات کودکمان و تمام مواردی که به حوزه ذهن و روان ارتباط دارد.

4. اختلال شخصیت خودشیفته چگونه است؟
بررسی اجمالی. اختلال شخصیت خودشیفته یک وضعیت سلامت روان است که در آن افراد به طور غیرمنطقی احساس بالایی از اهمیت خود دارند. آنها به توجه بیش از حد نیاز دارند و به دنبال آن هستند و می خواهند مردم آنها را تحسین کنند. افراد مبتلا به این اختلال ممکن است توانایی درک یا اهمیت دادن به احساسات دیگران را ندا

5. علائم خودشیفتگی فردی چیست؟
نشانه های خودشیفتگی احساس حقانیت. یکی از نشانه های رایج افراد مبتلا به خودشیفتگی، این باور است که آنها نسبت به دیگران برتری دارند و مستحق برخورد ویژه هستند. ... رفتار دستکاری. یکی دیگر از ویژگی های رایج خودشیفتگی، رفتار دستکاری یا کنترل کننده است. ... نیاز به تحسین ... عدم همدلی.

6. خودشیفته ها چگونه با رابطه جنسی برخورد می کنند؟
خودشیفته‌های جنسی رضایت و نیازهای جنسی خود را در اولویت قرار می‌دهند، نسبت به شریک جنسی خود احساس همدلی ندارند، انتظار تحسین مکرر از عملکرد جنسی خود را دارند و احساس می‌کنند که در زمان و مکانی که می‌خواهند رابطه جنسی دارند.

7. کدام نوع از خودشیفتگی بیشتر با اختلال شخصیت ضد اجتماعی اشتباه گرفته می شود؟
فرد مبتلا به خودشیفتگی بدخیم ممکن است برخی از ویژگی های اختلال شخصیت ضد اجتماعی را نیز به اشتراک بگذارد. این بدان معناست که فردی که دارای خودشیفتگی بدخیم است، ممکن است بیشتر دچار مشکلات قانونی یا اختلال مصرف مواد شود.

بهزاد متین: روانشناس، مشاوره فردی، روانشناس بالینی، روانشناسی صنعتی و سازمانی، روانشناس ورزشی و درمان اعتیاد به قمار

بهزاد متین
تهران

سهیلا عیسایی:روانشناس مشاور فردی، نورو تراپیست، مشاور خانواده

سهیلا عیسایی
تهران

نازنین خوشبخت: مشاور زوج درمانی، سکس تراپیست، مشاوره فردی

نازنین خوشبخت
تهران

دکتر هلیا کریم روانپزشک (متخصص اعصاب و روان) و فلوشیپ روان تنی.

هلیا کریم
تهران

دکتر زهرا برومند هیپنوتراپیست و رواندمانگر فردی که به صورت تخصصی بر روی مراجعین با مشکلات فردی و اختلالات اضطرابی، افسردگی، خواب و وسواس کار می کنند.

زهرا برومند
تهران

زوج درمانی، مشاوره فردی، انواع مشکلات خلقی و سکس تراپی

آزاده منتخبی
تهران

نسرین زارعی: مشاور کودک، سنجش هوش و استعدادیابی کودکان، روانشناس کودک

نسرین زارعی
تهران

دکتری پزشکی گرایش روانپزشکی (اعصاب و روان)، دانشگاه علوم پزشکی ایران فعالیت با مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی مکث به عنوان روانپزشک.

شایان کاشفی نژاد
تهران

دکتر مریم موسوی نیک: روانشناس بالینی از انستیتو روانپزشکی تهران و دانشگاه میسور

مریم موسوی نیک
تهران

آزیتا دریای لعل: مدرس دروس روانشناختی دانشگاه آل طه و مشاور خانواده، مشاور زوج درمانی، مشاور نوجوان، مشاور فردی با رویکرد REBT.

آزیتا دریای لعل
تهران

منا ادیبی فر:روانشناس بالینی متخصص در درمان انواع افسردگی و اضطراب

منا ادیبی فر
تهران

پدرام محسنی: مشاور شغلی | کوچینگ فردی | استعدادیابی شغلی - مرکز مشاوره مکث

پدرام محسنی
تهران
افزودن نظر:
captcha