22006198 021

دکتر روانشناس در خیابان شریعتی

بهزاد متین: روانشناس، مشاوره فردی از جمله درمان افسردگی، اضطراب و توسعه فردی، روانشناسی صنعتی و سازمانی، ورزشی و درمان اعتیاد به قمار.

بهزاد متین
تهران

سوسن میرزایان: روانشناس بالینی و روان درمانگر فردی و زوج درمانی و نوجوان

سوسن میرزایان
تهران

مهسا بشار شماره عضویت سازمان نظام روانشناسی ۲۵۸۶۱ - عضو انجمن روانشناسی ایران و دارای پروانه از سازمان نظام روانشناسی و عضو انجمن روانشناسان آمریکا.

مهسا بشار
تهران

نسیم رضایی جوان - دکتری روانشناسی شناختی

نسیم رضایی جوان
تهران

ساراناز مقیمی - روانشناس، روان درمانگر تحلیلی یونی برای درمانی مشکلات فردی، خانواده و زوجی و همچنین آموزش مهارت های زندگی WHO

ساراناز مقیمی
تهران

دکتر لیلا رضایی - دکتری تخصصی روانشناسی سلامت دانشگاه تهران

لیلا رضایی
تهران

‫دکتر سمانه حقیری‬ دکتری تخصص روانشناسی ‫مدرس، تراپیست، کوچینگ و منتور گروه روانشناسی مکث و سازمان مدیریت صنعتی.

سمانه حقیری
تهران

دکتر مریم موسوی نیک: روانشناس بالینی از انستیتو روانپزشکی تهران و دانشگاه میسور

مریم موسوی نیک
تهران

امیر میرزانیا روانشناس بالینی روان پویشی کوتاه مدت (ISTDP)- فارغ التحصیل دانشگاه تهران

امیر میرزانیا
تهران

دکتر ژاله بحرایی - دکتری روانشناسی و دارای پروانه تخصصی از سازماننظام روانشناسی

ژاله بحرایی
تهران

النا باقر زاده روانشناس بالینی و سکس تراپیست: رزومه کاری و حرفه ای، برگزاری دوره ها و سمینارها، بخشی از دوره های گذرانده شده و سوابق کاری

النا باقر زاده
تهران

دکتر مژگان رضائیان روانشناس و رواندرمانگر در زمینه (ارزیابی، تشخیص و درمان اختلالات) مشاوره توسعه فردی و زوج درمانی خدمات خود را به شما ارائه می دهد.

مژگان رضائیان
تهران

نفیسه سادات نکویی - کارشناس ارشد روانشناسی تربیتی

نفیسه سادات نکویی
تهران

زهرا شاهین کارشناسی ارشد روانشناسی - عضو سازمان نظام روانشناسی و انجمن هیپنوتیزم بالینی ایران

زهرا شاهین
تهران

پدرام محسنی: مشاور شغلی | کوچینگ فردی | استعدادیابی شغلی - مرکز مشاوره مکث

پدرام محسنی
تهران

منا ادیبی فر:روانشناس بالینی متخصص در درمان انواع افسردگی و اضطراب

منا ادیبی فر
تهران
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(20 رای)
دکتر روانشناس در خیابان شریعتی

یکی از دغدغه های مردم ساکن مناطق شمال تهران پیدا کردن دکتر روانشناس در خیابان شریعتی، میرداماد و قلهک است. همچنین پیدا کردن مرکز مشاوره در شمال تهران با روانشناس خوب هم کمی سخت شده است.

مرکز مشاوره اینجا مکث یا گروه روانشناسی اینجا مکث یکی از مراکز مشاوره ایی است که در خیابان شریعتی جنب مترو قلهک واقع شده و با قوی ترین رزومه در زمینه خدمات مشاوره و روانشناختی شامل مشاوره خانواده، درمان افسردگی، وسواس و اضطراب، سکس تراپی مشغول به فعالیت است.

اینفوگرافیک خدمات روانشناسی

درمان افسردگی در شریعتی

علل افسردگی موارد زیادی را در بر می گیرد اما افسردگی خود انواع مختلفی نیز دارد از افسردگی جونیور اساسی MDD، افسردگی با ویژگی های اضطرابی و افسردگی مالیخولیایی.

 • ژنتیک و سابقه خانوادگی. افسردگی می تواند در خانواده ها ایجاد شود و برخی از افراد در معرض خطر ژنتیکی بیشتری قرار دهد.
 • شخصیت؛ برخی از افراد به دلیل شخصیت خود ممکن است بیشتر در معرض خطر افسردگی قرار بگیرند.
 • بیماری های جدی پزشکی
 • مصرف مواد مخدر و الکل.
 • اتفاقات زندگیاز جمله مشکلات کاری و خانوادگی
 • تغییرات در مغز از جمله کاهش بعضی از ناقل های عصبی مانند سروتونین و دوپامین.

علائم اصلی افسردگی چیست؟

اگر برخی از علائم و نشانه های زیر را در اکثر اوقات روز، تقریباً هر روز، حداقل به مدت 2 هفته تجربه کرده اید، ممکن است افسردگی را تجربه کنید: حالت غمگینی مداوم، مضطرب بودن یا تهی شدن و احساس پوچی مداوم. احساس ناامیدی یا بدبینی. احساس تحریک پذیری، سرخوردگی یا بی قراری.

افسردگی چقدر فراگیر است؟

تقریباً 280 میلیون نفر در جهان افسردگی دارند. افسردگی در بین زنان حدود 50 درصد بیشتر از مردان است.

آیا من اضطراب دارم؟

علائم و نشانه های رایج اضطراب عبارتند از: احساس عصبی، بی قراری یا تنش. داشتن احساس خطر قریب الوقوع، وحشت یا عذاب. داشتن ضربان قلب افزایش یافته است.

انواع خدمات روانشناسی در خیابان شریعتی

 1. درمان انواع فوبیا
 2. انواع مشاوره های فردی
 3. مشاوره زوج درمانی
 4. انواع افسردگی و درمان
 5. مشاوره پیش از طلاق
 6. انواع وسواس و درمان
 7. مشاوره پیش از ازدواج
 8. انواع اضطراب و درمان
 9. مشاوره بهبود ارتباط جنسی
 10. انواع اختلالات جنسی و سکس تراپی
 11. درمان کمبود علاقه جنسی در زنان
 12. مشاوره کودک و نوجوان در زمینه های مختلف
 13. درمان کمبود میل جنسی در مردان
 14. مشاوره موفقیت و شغلی
 15. درمان زود انزالی
 16. مشاوره های زوجی و ازدواجی
 17. درمان دیر انزالی

مرکز مشاوره شریعتی

در واقع هر مرکز مشاوره ایی که بتواند امکانات مناسب و کاربردی تری در زمینه سنجش، ارزیابی و ارتقا و همچنین درمان ارائه کند، جزو مراکز شناخته شده و مهم و کاربردی محسوب میشود. از این رو مرکز مشاوره روانشناسی و روانپزشکی اینجا مکث با داشتن چندین دکتر روانشناس در خیابان شریعتی میتواند بهترین خدمات را به شما ارائه دهد. خدمات مشاوره ایی از جمله فعالیت هایی است که گاهی افراد حاضر به زمان گذاشتن در این زمینه نمی باشند. زمان گذشتن برای ذهن و روانمان بطور قطع بسیار پر اهمیت است. فرض کنید شما احساس خوبی ندارید، بطور حتم این مسئله در طولانی مدت آسیب های بسیار زیادی را برای شما در پی خواهد داشت.

روانپزشک در خیابان شریعتی

یکی از اصلی ترین و پایه ایی ترین امکانات برای یک مرکز روانشناسی و روانپزشکی خوب، گردآوردی دکترهای روانشناس و روانپزشک مناسب جهت روان درمانی و دارو درمانی مدرن در مرکز مشاوره اینجا مکث می باشند.

اهمیت سبک درمانی

شاید این سوال در ذهن هر کسی ایجاد شود که هر مجموعه روانشناسی که تعدادی دکتر روانشناس داشته باشد قطعا میتواند مجموعه روانشناسی خوبی باشد؛ اما جواب این است که، مسئله مهم در یک مجموعه روانشناسی روانشناس هایی هستند که فعالیت آنها در حوزه درمان و مشاوره شناخته شده است و قطعا در روش و سبک درمان خود حرفی برای گفتن دارند.

اهمیت ارتباط موثر

در دنیای صنعتی امروزه که هر فردی زمان بسیار کمی برای رسیدن به اموراتی از قبیل روح و روان خود دارد قطعا باید به دنبال مشاوران روانشناسی باشد که در مراجعت های اولیه ارتباط مؤثر و مفیدی میان مراجع و درمانگر را برقرار کند و بتواند به مشاوره و درمان بپردازد.

مرکز مشاوره شریعتی

چگونه انرژی عاطفی خود را حفظ کنیم؟

هنگامی که احساس خستگی می کنید، مهم است که تشخیص دهید این فقط بدن شما نیست که انرژی کمی دارد بلکه در واقع روح شما نیز خسته است. همان طور که ورزش و غذاهای سالم برای انرژی جسمانی شما مهم هستند، نحوه مراقبت از خود به لحاظ احساسی نیز مهم است. مهم این است که از یک سبک زندگی که الهام بخش شماست و احساس امیدواری و اعتماد به نفس بیشتری برای شما فراهم می کند پیروی کنید. هنگامی که انرژی عاطفی شما کامل باشد، بیشتر با کسب و کار خود در ارتباط خواهید بود و می توانید در کاری که عاشقش هستید عملکرد بهتری داشته باشید. عدم صرف وقت برای پرورش انرژی عاطفی می تواند فقدان انگیزه را برای شما به دنبال داشته باشد که می تواند برای موفقیت کسب و کار خانگی شما مضر باشد.

تفاوت دکتر روانشناس با روانپزشک

یکی از متداول ترین سوال های مردم تفاوت دکتر روانشناس با روانپزشک است. واضحا دکترهای روانشناس به صحبت و راهکارهای درمانی برای مراجع میپردازند، اما دکتر روانپزشک صرفا با تجویز دارو و در واقع دارو درمانی میتواند مشکلات را در بخش ذهنی و نوروسایکولوژیک مغز درمان کند. روانپزشک ها و همچنین روانشناس ها به درمان مراجع میپردازند. در واقع مراجعینی که در افسردگی های شدید و اضطراب های غیرقابل کنترل و وسواس های اختلالی قرار دارند میتوانند با تشخیص روانشناس ابتدا به مرحله دارودرمانی بپردازند و پس از ایجاد ثبات در هورمن های مغزی و به دست در خیابان شریعتی آوردن میزانی از سلامت روانی و بهبود به مشاوره های روانشناسی و فردی بپردازند. دکتر های روانشناس این قابلیت را دارند که تشخیص دهند آیا مراجع نیاز به دارو درمانی دارد و یا خیر. اما خود به شخصه نمیتوانند دارویی را برای مراجع تجویز کنند.

گرایش های روانشناسی

گرایش های روانشناسی یکی دیگر از عمده سوالهای مراجعین به روانشناسان است، که البته به دست آوردن این اطلاعات از جمله حقوق یک مراجع میباشد. روانشناسان (عمومی، بالینی) میتوانند در درمان های خود از گرایش هایی که در آن تخصص لازم را به دست آورده اند استفاده کنند.

طرحواره درمانی

در طرحواره درمانی فرد به تله ها و طرحواره های زندگی خود که در کودکی ایجاد شده است پی می برد و بعد از شناخت آن با تکنیک های طرحواره درمانی به حل و ریشه کن کردن آن تله اسکیما یا طرحواره می پردازد. از منظر موثر بودن طرحواره درمانی، رویکردی است که بیشتری اثر را بر روی بیشتر اختلالات و مشکلات مراجعین می گذارد.

نقش نوروساینس در تراپی

درمان های نوروسایکولوژیک بر روی ذهن و مغز تمرکز دارد. در واقع این درمانگران مشکلات و مسئله اصلی را در فیزیک مغز جستجو میکنند و با بالا و پایین بردن هورمن های مغزی و یا دریافت نویزهای در مغز که تولید کننده هورمن های فعال ذهن هستند با استفاده از (نوروفیدبک) میتوانند درمان را با روش شرطی سازی مغر بر روی بیمار انجام دهد.

رفتار درمانی اسکینری یا پاولفی

از گرایش هایی است که به واسطه آن مراجع پس از صحبت و بیان مسئله اصلی، راه کارهایی برای درمان خود دریافت میکند که باید به این راه کارها عمل کند و هر هفته در ملاقات های جدید خود تغییرات رفتاری خود را برای روانشناس بازگو کند. در واقع در این درمان تمرکز بر ایجاد یک رفتار جدید و یا از بین بردن رفتارهای قبلی است.

روانکاوی لکانی

یکی از اصلی ترین و پایه ایی ترین گرایش های درمانی است که به دو شاخه کلاسیک و کوتاه مدت تقسیم میشود. که در واقع مراجع با صحبت کردن در ساعات طولانی با روانکاو درمان خود را آغاز میکند.

روانشناس زن در خیابان شریعتی

درمان های شناختی بر روی شناخت، بینش و نگرش مراجع تمرکز دارد. به واسطه این درمان مراجع با بیان مسئله میتواند در هر هفته با تکلیف هایی که به او داده میشود به بینش جدیدی نسبت به مسئله خود دست پیدا کند و با این بینش جدید و نگرش به دست آورده قطعا مسئله و مشکلات او، بار سنگین قبل را برای او به همراه ندارد. بسیار برای تراپی جنسیت برایشان مهم است که روانشناس زن باشد یا روانشناس مرد. تمام شاخه ها و گرایشهای روانشناسی تلاش برای بهبود مراجع دارند و قطعا هر فردی از یک روش درمانی جواب بهتری میگیرد تا روش های دیگر. این اتفاق کاملا شخصی است.البته که هر روانشناسی برای درمان بهتر نیاز به تجربه و مهارت بالایی دارد، هر فردی به عنوان مراجع باید به این آگاهی دست پیدا کند که هر فردی ممکن است با یک گرایش درمانی در درمان خود جواب بهتری بگیرد.

لزوم مراجعه به روانشناس

یکی از دستاوردهای جامعه صنعتی امروزه لزوم مراجعه به روانشناس و تغییر در دیدگاه مردم به روانشناسان نسبت به قبل است. شاید پیش از این هر فردی با مراجعه به روانشناس دچار این دلهره میشده که شاید مشکلات اساسی روانی دارد. یا شاید فردی بیمار است که کسی نباید از بیماری او باخبر باشد. پس شما اگر نیاز به دکتر روانشناس در شریعتی دارید می توانید با مرکز مشاوره روانشناسی اینجا مکث ارتباط بگیرید.

مشاوران روانشناس در چه زمینه هایی مشاوره میدهند؟

 • مشاوره فردی
 • مشاوره در مورد مشکلات و مسائل فردی (تغییرات خلقی)
 • مشاوره زوج
 • زوج درمانی و مشکلات بین زوج ها
 • مشاوره خانواده
 • خانواده درمانی و مشکلات بین خانواده، والدین و کودکان
 • مشاوره پیش از ازدواج: بررسی موردی دو فردی که میخواهند ازدواج کنند به همراه تست های شخصیت شناسی
 • مشاوره کودک: هر آنچه که به کودکان، مشکلات کودک، اختلالات ارثی و تقویت رفتاری کودکان مربوط میشود
 • مشاوره سکس تراپ: در زمینه اطلاعات جنسی، درمان اختلالات جنسی
 • مشاوره تحصیلی: مشاوره انتخاب رشته تحصیلی و نحوه صحیح درس خواندن برای قبولی
 • مشاوره شغلی: راهنمایی برای انتخاب شغل بر اساس شخصیت فرد، زمینه های مساعد شغلی برای فرد

آیا یک مشاور روانشناس تمام مشکلات ما را حل میکند؟

جواب روانشناس بالینی و دانشجوی دکتری سلامت بهزاد متین به این دست سوال هااین است که، مشاوران روانشناس در واقع حل کننده تمام مسائل و مشکلات یک فرد نیستند، آنها صرفا با شناخت روحیه و اخلاقیات فردی که به آنها مراجعه میکند میتوانند بهترین راه کار را برای حل مسئله فرد ارائه دهند. از این رو فرد مراجع با بینش و آگاهی که به واسطه روانشناس خود از مسئله و مشکل خود پیدا میکند میتواند بپذیرد که مشکلات خود را از این طریق کم تر کند و خود را در راه بهبود و سلامت قرار بدهد یا خیر.

تغییر نگرش گام مهم درمان

در واقع مهم ترین عامل درمان خود فرد است که به دکتر روانشناس مراجعه کرده است. بنابراین یکی از پایه ایی ترین راهکارهای درمان نیز از طریق روانشناس بررسی و ارائه میشود که آن تغییر نگرش است. ایجاد تغییر نگرش مستلزم صرف زمانی است که تشخیص آن به عهده روانشناس است و برای هر فردی نسبت به مقاومت او در درمان متفاوت است. پس شما اگر فکر میکنید نیاز به تغییر نگرش دارید می توانید با دکتر روانشناس در پاسداران یا مرکز مشاوره روانشناسی مکث ارتباط بگیرید.

نکته مهم در درمانهای روانشناسی

هر فردی با مراجعه به دکتر روانشناس در خیابان شریعتی و سعی و تلاش و مبادرت خود در درمان میتواند به بهبود دست پیدا کند. نکته مهم در درمان در واقع خود مراجع است کهمراجع برای درمان و ایجاد بهبود،میتواند با تلاش خود و راهنمایی و مهارت یک روانشناس زبده به آن دست پیدا کند. در واقع هیچ فردی نیست که بخواهد و درمان نشود. حتی مشکلات و اختلالات رفتاری و شخصیتی و روانی میتوانند با گذر زمان در درمان های صحیح به بهبود برسند.

روش و رویکردهای درمانی در مرکز روانشناسی اینجا مکث

از آنجایی که روشها و رویکردهای درمانی هر دکتر روانشناسی با یک دکتر روانشناس دیگر متفاوت است، بنابراین در مرکز مشاوره اینجا مکث این امکان فراهم شده است که هر روانشناسی با رویکرد درمانی مشخص خود بتواند به درمان مراجعین بپردازد. قطعا این اقدام یکی از مهم ترین و مثبت ترین اقدام یک مرکز مشاوره محسوب میشود، زیرا در اکثریت مراکز مشاوره صرفا دکتر خاص روانشناس و مشاوران روانشناس از یک رویکرد درمانی مشخص استفاده میکنند، بنابراین مراجع با حضور خود در مرکز مشاوره اینجا مکث این امکان را برای درمان خود فراهم میبیند که با توجه به ارزیابی اولیه بعد از شناخت دقیق مشکل مراجع به درمانگر متخصص در همان زمینه ارجاع داده شود.

مشاوره تلفنی و مشاوره آنلاین

روانشناسی کودک در خیابان شریعتی

از جمله فعالیت های مهم دیگر در مجموعه روانشناسی اینجا مکث درمان در زمینه کودک است. شاید پیش از این، این تفکر در مورد مراکز مشاوره وجود داشته که قطعا درمان کودکان باید در مراکز مشاوره های کودک صورت بگیرد، اما اینگونه نیست. مراکز مشاوره ایی که تخصص به درمان کودک میپردازند، این امکان را نمیتوانند برای والدین و خانواده ها فراهم کنند که اگر کودک یک خانواده نیاز به درمان داشته باشد و همچنین آن خانواده درگیر مسئله ایی باشند، در کنار کودک به مشاوره والدین، خانواده و مشاوره فردی افراد خانواده نیز بپردازند.

امکان کمک به کودکان در مکث

مرکز مشاوره اینجا مکث این امکان را برای خانواده هایی که کودکانشان نیاز به مراجعه به دکتر روانشناس کودک دارند فراهم کرده است که در کنار درمان کودک والدین نیز میتوانند به دلخواه خودشان و یا به توصیه و تشخیصمشاور روانشناس کودک به درمان خانواده و در زمینه هایی نیزبه درمان و مشاوره خودبپردازند.

اهمیت ارتباط والد و کودک

در درمان هایی که مخصوص کودک است، برقراری ارتباط بین والدین و کودک یکی از مؤثر ترین راهکارهای درمانی است. بنابراین لازم است بدانیم اگر کودکی در خانواده ایی دچار اضطراب، استرس، دلهره و یا وسواس است، قطعا باید با خانواده خود و والدین خود به راهکارهای درمانی بپردازد. زیرا هر آنچه که در یک خانواده اتفاق میافتد اثر کلی و همه جانبه ایی بر روی تک تک اعضای خانواده خواهد داشت.

درمان برای هر فردی چگونه امکان پذیر است؟

همانطور که پیش از این توضیح داده ایم، یکی از مزیت های مراکز مشاوره ایی که دکتر های روانشناسی با رویکرد های مختلف گردآوردی کرده است در این است که؛ هر فردی با هر نوع شخصیت و هر نوع اختلال و هر نوع نگرشی میتواند در آن مجموعه به درمان خود بپردازد.

نوروفیدبک در خیابان شریعتی

نوروفیدبک امروزه یکی از علوم نوین در زمینه روانشناسی است که بسیار کاربردی عمل میکند. یکی از دلایل استفاده بیش از حد در مراکز مشاوره های اروپایی و آمریکایی از نوروفیدبک در درمان های روانشناسی کاربردی بودن آن است.

دلایل مهم کاربردی بودن نوروفیدبک

عملکرد سریع و واکنش سریع مراجع به درمان است. شاید عجیب باشد که نوروفیدبک باعث میشود در کنار مشاوره های فردی کودک و یا بزرگسال، بسیاری از رفتار ها در مدت زمان کوتاهی تغییر کند و یا جایگزین شود

از جمله متخصصانی که در زمینه نوروفیدبک مشغول به فعالیت اند: دکتر سهیلا عیسایی هستند که در کنار مشاوره هایی فردی به درمان با نورفیدبک نیز به در درمان کودک و بزرگسالان خدمات رسانی میکنند.

 • نوروفیدبک و تقویت حافظه
 • نوروفیدبک بهبود توجه و تمرکز
 • نوروفیدبک درمان اختلالات خوای
 • نوروفیدبک درمان اضطراب
 • نوروفیدبک درمان ADHD

نوروفیدبک و نحوه کار کرد آن

علم نوین نوروفیدبک با اتصال سنسور هایی بر روی پوست سر و با گرفتن نویزهایی به قسمت هایی از مغز که فعالیت مخصوص به خود را انجام میدهند، میتواند هر آنچه را که به تشخیص مشاور روانشناس در یک مراجع نیازمند تغییر و یا بهبود است، به مرور زمان و با شرطی شدن ذهن، این تغییر را در او ایجاد کند.

زمینه های کاری مرکز مشاوره اینجا مکث

روانشناسهای مرکز مشاوره اینجا مکث شامل دکتر روانشناس، کارشناس ارشد روانشناسی، روانپزشک، روانسنج و نوروتراپیست مشغول خدمات مختلف هستند که با رویکردهای که اشاره شده فعالیت میکنند:

 • روانکاوی
 • رفتاردرمانگری
 • شناختی ورفتاری
 • هیجان مدار
 • دارو درمانی

در زمینه های:

 • مشاوره فردی
 • زوج درمانی
 • خانواده درمانی
 • سکس تراپی
 • مشاوره تحصیلی
 • مشاوره پیش از ازدواج
 • نوروفیدبک

مشغول به فعالیت و خدمات رسانی به مراجعین خود در کلینیک اینجا مکث کنید هستند.

مراحل مشاوره فردی چیست؟

مراحل فرآیند مشاوره:

 • افشای اولیه - ایجاد رابطه،
 • کاوش عمیق - ارزیابی مشکل.
 • تعهد به عمل - تعیین هدف.
 • مرحله 1: ایجاد رابطه
 • مرحله 2: ارزیابی مشکل
 • مرحله 3: تعیین هدف
 • مرحله 4: مداخله و مشاوره دادن
 • مرحله 5: ارزیابی نهایی، خاتمه

مشاوره شخصی در مورد چه مواردی است؟

 • نگرانی های رایج زندگی
 • تنظیم خلق و خو
 • مهاجرت
 • رفتن به دانشگاه
 • درمان الکل و سایر مواد مخدر.
 • مدیریت خشم.
 • مدیریت اضطراب و مدیریت استرس.
 • تغییرات رفتاری و رسیدن به ثبات رفتاری
 • نگرانی های خوردن / عزت نفس / تصویر بدن.
 • غم و اندوه و از دست دادن
 • مشکلات جنسی

مزایای مشاوره فردی چیست؟

مزایای درمان انفرادی معمولاً این است که فرد شاید در ابتدا فکر کند که او تنها نیاز به مشاوره فردی داردی نه رواندرمانی. افرادی که به سمت مشاوره فردی می روند فرصت کمتری برای الگوبرداری از رفتار فردی با مشکلات مشابه دارند که با موفقیت شاهد بهبود آن بوده اند. برخی از افراد تمرکز بر روی خود را دشوار می دانند و برای برقراری ارتباط مؤثر با احساسات خود تلاش می کنند. به این ترتیب یک روانشناس با رویکرد (مشاور فردی) می تواند مراجعینی که مشکلات سخت تری را دارند به یک دکتر روانشناس در خیابان شریعتی که نزدیک به همان محلی است که درمان می شدید را ارجاع دهد.

دسترسی راحت به مرکز مشاوره روانشناسی مکث

 1. مترو: با توجه به این که مرکز مکث جنب مترو قلهک می باشد مراجعین می توانند از این وسیله با توجه به ترافیک تهران استفاده کنند.
 2. تاکسی: با توجه به بودن وسایل حمل نقل زیاد در محدوده شریعتی شما می توانید با این گونه وسایل به مرکز مکث مراجعه کنید.
 3. پارکینگ: افرادی که با وسیله شخصی قصد آمدن به مرکز مکث را دارند 2 گزینه را دارند استفاده از سینمای فرهنگ و یا پارک کردن در کنار رودخانه قلهک که ورودی آن از کوچه یزدانیان می باشد.

بهزاد متین: روانشناس، مشاوره فردی از جمله درمان افسردگی، اضطراب و توسعه فردی، روانشناسی صنعتی و سازمانی، ورزشی و درمان اعتیاد به قمار.

بهزاد متین
تهران

سوسن میرزایان: روانشناس بالینی و روان درمانگر فردی و زوج درمانی و نوجوان

سوسن میرزایان
تهران

مهسا بشار شماره عضویت سازمان نظام روانشناسی ۲۵۸۶۱ - عضو انجمن روانشناسی ایران و دارای پروانه از سازمان نظام روانشناسی و عضو انجمن روانشناسان آمریکا.

مهسا بشار
تهران

نسیم رضایی جوان - دکتری روانشناسی شناختی

نسیم رضایی جوان
تهران

ساراناز مقیمی - روانشناس، روان درمانگر تحلیلی یونی برای درمانی مشکلات فردی، خانواده و زوجی و همچنین آموزش مهارت های زندگی WHO

ساراناز مقیمی
تهران

دکتر لیلا رضایی - دکتری تخصصی روانشناسی سلامت دانشگاه تهران

لیلا رضایی
تهران

‫دکتر سمانه حقیری‬ دکتری تخصص روانشناسی ‫مدرس، تراپیست، کوچینگ و منتور گروه روانشناسی مکث و سازمان مدیریت صنعتی.

سمانه حقیری
تهران

دکتر مریم موسوی نیک: روانشناس بالینی از انستیتو روانپزشکی تهران و دانشگاه میسور

مریم موسوی نیک
تهران

امیر میرزانیا روانشناس بالینی روان پویشی کوتاه مدت (ISTDP)- فارغ التحصیل دانشگاه تهران

امیر میرزانیا
تهران

دکتر ژاله بحرایی - دکتری روانشناسی و دارای پروانه تخصصی از سازماننظام روانشناسی

ژاله بحرایی
تهران

النا باقر زاده روانشناس بالینی و سکس تراپیست: رزومه کاری و حرفه ای، برگزاری دوره ها و سمینارها، بخشی از دوره های گذرانده شده و سوابق کاری

النا باقر زاده
تهران

دکتر مژگان رضائیان روانشناس و رواندرمانگر در زمینه (ارزیابی، تشخیص و درمان اختلالات) مشاوره توسعه فردی و زوج درمانی خدمات خود را به شما ارائه می دهد.

مژگان رضائیان
تهران

نفیسه سادات نکویی - کارشناس ارشد روانشناسی تربیتی

نفیسه سادات نکویی
تهران

زهرا شاهین کارشناسی ارشد روانشناسی - عضو سازمان نظام روانشناسی و انجمن هیپنوتیزم بالینی ایران

زهرا شاهین
تهران

پدرام محسنی: مشاور شغلی | کوچینگ فردی | استعدادیابی شغلی - مرکز مشاوره مکث

پدرام محسنی
تهران

منا ادیبی فر:روانشناس بالینی متخصص در درمان انواع افسردگی و اضطراب

منا ادیبی فر
تهران
نظرات کاربران:
افشین
پاسخ به این نظر
1402/11/17

ما برای زوج درمانی مراجعه کردیم به مرکز مشاوره اینجا مکث ممنونم از اقای دکتر بهزاد متین خیلی خیلی برامون مفید بود کمک و مشاورشون و مشکلاتمون تا حد خیلی زیادی برطرف شده و جلساتمون رو هم همچنان ادامه میدیم ممنونم از حمایتتون

0 0
سمیر
پاسخ به این نظر
1402/11/16

من برای مشکلات فردی به کلینیک اینجا مکث در خیابان مراجعه کردم خیلی کمکم کردند و خیلی واسم مفیده ممنونم از وقتی که برام گذاشتید و صبوری که دارید مشکلات اضطرابم خیلی کمتر شده و خیلی ازراضی هستم

0 0
افزودن نظر:
captcha


تست های آنلاینتست آنلاین
آدرس مکثآدرس
تلفن مکث
رزرو آنلاین وقترزرو وقت
تماس با واتس اپواتس اپ