22006198 021

بهترین مرکز مشاوره روانشناسی در تهران (VIP)

بهزاد متین: روانشناس، مشاوره فردی، روانشناس بالینی، روانشناسی صنعتی و سازمانی، روانشناس ورزشی و درمان اعتیاد به قمار

بهزاد متین
تهران

سهیلا عیسایی:روانشناس مشاور فردی، نورو تراپیست، مشاور خانواده

سهیلا عیسایی
تهران

نازنین خوشبخت: مشاور زوج درمانی، سکس تراپیست، مشاوره فردی

نازنین خوشبخت
تهران

دکتر هلیا کریم روانپزشک (متخصص اعصاب و روان) و فلوشیپ روان تنی.

هلیا کریم
تهران

دکتر زهرا برومند هیپنوتراپیست و رواندمانگر فردی که به صورت تخصصی بر روی مراجعین با مشکلات فردی و اختلالات اضطرابی، افسردگی، خواب و وسواس کار می کنند.

زهرا برومند
تهران

زوج درمانی، مشاوره فردی، انواع مشکلات خلقی و سکس تراپی

آزاده منتخبی
تهران

نسرین زارعی: مشاور کودک، سنجش هوش و استعدادیابی کودکان، روانشناس کودک

نسرین زارعی
تهران

دکتری پزشکی گرایش روانپزشکی (اعصاب و روان)، دانشگاه علوم پزشکی ایران فعالیت با مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی مکث به عنوان روانپزشک.

شایان کاشفی نژاد
تهران

دکتر مریم موسوی نیک: روانشناس بالینی از انستیتو روانپزشکی تهران و دانشگاه میسور

مریم موسوی نیک
تهران

آزیتا دریای لعل: مدرس دروس روانشناختی دانشگاه آل طه و مشاور خانواده، مشاور زوج درمانی، مشاور نوجوان، مشاور فردی با رویکرد REBT.

آزیتا دریای لعل
تهران

منا ادیبی فر:روانشناس بالینی متخصص در درمان انواع افسردگی و اضطراب

منا ادیبی فر
تهران

پدرام محسنی: مشاور شغلی | کوچینگ فردی | استعدادیابی شغلی - مرکز مشاوره مکث

پدرام محسنی
تهران
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(36 رای)
بهترین مرکز مشاوره روانشناسی در تهران (VIP)

وقتی در مورد قرن جدید و سال 2022 صحبت میکنیم کمک گرفتن از یک تراپیست الزاما ارتباطی با داشتن مشکلات ذهنی ندارد بلکه به شدت بر روی توسعه فردی اثر میگذارد. در دنیای امروز بیشتر افراد موفق دنیا یا همیشه یک تراپیست داشته اند و یا در بازه زمانی خاصی از یک تراپیست مشاوره گرفته اند. مرکز روانشناسی مکث با داشتن تیمی مجرب، محیطی آرام و دل نشین خدمات گسترده ای را به شما ارائه می دهد.

با کلینیک مکث کمی آشنا شویم:

بهترین مرکز مشاوره روانشناسی در تهران (VIP)

از آنجایی که مرکز روانشناسی مکث با داشتن فالوآپ 6 ماهه و 12 ماهه بعد از اتمام جلسات درمانی در صورت نیاز، روند پیشرفت مراجع را چک میکند. مانند بسیاری از مراکز مشاوره خارج از کشور و اولین و بهترین مرکز مشاوره روانشناسی در تهران خدمات به شکل VIP میباشد. همچنین مکث با داشتن فضایی بسیار مناسب، با نظم و آرام، روح و جان شما را همراه با تکنیکهای علمی روانشناسان خود تسکین میدهد. دسترسی بسیار آسان از دیگر امتیازات مکث میباشد.

رویکردهای مختلف درمانی با کلینیک مکث

بهترین مرکز روانشناسی تهران با داشتن روانشناسان متعدد رویکردهای بالا را با توجه به نیاز مراجع کننده استفاده میکند. لازم به ذکر است که هر روانشناس معمولا با دو رویکرد تراپی میکند.

مرکز مشاوره

ویژگی های روانشناس خوب در تهران

 • تسلط بر رویکرد درمانی خود
 • داشتن هوش هیجانی بالا و ارتباط عمومی خوب
 • قدرت درک و همدلی
 • قضاوت نکردن و نادیده گرفتن عقاید شخصی طی درمان
 • رازداری و تعهد اخلاقی
 • شنونده با تمرکز بسیار بالا
 • به روز بودن و استفاده از مهارت های روز دنیا
 • داشتن سلامت روان کامل
 • صبور و شکیبا بودن

مشاوره به صورت تلفنی

 • مشاوره روابط بین فردی
 • مشاوره خیانت
 • مشاوره کودک
 • مشاوره پیش از ازدواج
 • مشاوره طلاق
 • مشاوره در زمینه های خلقی
 • مشاوره نوجوان
 • مشاوره دوران بلوغ

استعدادیابی و سنجش هوش کودکان

مرکز مشاوره مکث میتواند با ارتباط مستقیم حضوری با شما تست های زیر را از کودک شما جهت شناخت هوس و استعداد های او بگیرد

آزمون هوشی وکسلر 5

گروه سنی: 3 الی16 سال

داده های آزمون: در ابعاد کلامی، عملکردی و IQ کل قابلیت نمره دهی دارد. همچنین این آزمون بسیار معروف قابلیت ارزیابی مهارتهای اختصاصی را نیز دارد. همچنین آزمون هوشی وکسلر برای بزرگسالان نیز همین قابلیت ها را دارد و از 16 سال به بالا قابل تفسیر است.

آزمون هوش استنفورد بینه: (SB:FE) (چاپ چهارم)

گروه سنی: 2 تا 23 سال

داده های آزمون:

در مقساسهای کلامی، بصری، انتزاعی و استدلال کلامی، حافظه کوتاه مدت و هوش کلی قابلیت نمره دهی دارد.

آزمون استنفورد بینه به همراه آزمون هوش وکسلر 2 پآزمون بسیار پر کار برد در سطح جهان می باشند.

آزمون کافمن برای پیشرفت تحصیلی (K-TEA)

گروه سنی: 1- 12

داده های آزمون:

خواندن، ریاضیات و هجی کردن این آزمون می تواند در این 3 حوزه در مورد کودک به شما اطلاعات مفیدی بدهد.

آزمون وضعیت خانه (HSQ-R)

گروه سنی: 6 تا 12

داده های آزمون:

به والدین این امکان را می دهد که مشکلات موجود در توجه تمرکز و یادگیری را شناسایی کنند.

نوروفیدبک برای بانکها و عموم مردم

یکی دیگر از خدمات مرکز مشاوره مکث، درمان با نوروفیدبک است. نوروفیدبک از علوم نوینی است که امروزه در خدمات مشاوره ایی بسیار پر کاربرد و پر اهمیت است. از آنجایی که صرف زمان، هزینه و رفت و آمد در درمان برای هر فردی بسیار پر اهمیت است، می توانیم با علم نوین نوروفیدبک که به نوعی درمان مکمل در درمان های روانشناختی و رفتار درمانگری است اشاره کنیم.

هر فردی میتواند در کنار مشاوره خود به همراه درمانگر خود نوروفیدبک را که تغیرات مثبتی بر روی امواج مغز دارد را امتحان کند و از اثرات مثبت آن در تغییر رفتار و یا ایجاد رفتار های مثبت و جاگیزین به صورت عینی ببیند.

آشنایی با بزرگان تاریخ روانشناسی و مشاوره

فرانک پارسونز، که به عنوان پدر جنبش هدایت حرفه ای قلمداد می شود، دفتر حرفه ای بوستون را در سال 1908 تأسیس کرد، که گامی اساسی در نهادینه شدن راهنمایی ها بود. جسی بی دیویس اولین برنامه های هدایت سیستماتیک را در مدارس دولتی ایجاد کرد و راه را برای مشاوره راهنمایی مدارس هموار کرد.

مرکز مشاوره روانشناسی در تهران

بهترین مرکز مشاوره روانشناسی در تهران مکث با ارائه رویکرد طرحواره درمانی که به دسته ای از گرایش های شناختی موج دوم مربوط است خدماتی را به شما می دهد که دیگر در سیکل معیوب و تکراری نیفتید. در این رویکرد طرحواره ها و تله های فکری هر فرد بررسی و درمان می شود، زیرا هر فردی می تواند در طول زندگی دارای تله های فکر متعددی باشد که مدام در دام آن ها می افتد.

یک طرحواره درمانگر می تواند با ایجاد تغییر نگرش در مراجعی که طرحواره او در کودکی تثبیت شده، مراجع را به درمان سوق دهد.

در واقع طرحواره نگرشی است که در کودکی در ذهن بچه شکل می گیرد. هیجانات رفتارهای و افکار بزرگسالان ریشه در طرحواره های آن ها دارد. حال مرکز مشاوره روانشناسی در تهران مکث با داشتن چندین طرحواره گر اجازه نمی دهد سیکل های تکراری و اشتباه کاری و عاطفی دوباره و دوباره در شما شکل بگیرد.

مثلا کودکی که مدام با هم سن و سالی های خود دعوا می کند و آزرده می شود و کسی برای حمایت او نمی شتابد، در ذهن خود فکر می کند که دنیا جای ناامنی است و او همیشه بازنده است و همچنان در خطر است؛ بنابراین طرحواره او اینگونه ثبت می شود.

اما می توان با مراجعه به یک طرحواره درمانگر، ابتدا به آنچه در کودکی ثبت کرده است، بپردازد و آن ها را کشف و مورد بررسی قرار بدهد و پس از آن به تغییر آن ها اقدام کند.

راهنمایی و مشاوره در روانشناسی چیست؟

اهمیت توجه مراکز مشاوره در تهران به دقت در فرآیند مشاوره راهنمایی، مشاوره و راهنمایی، به فرآیند کمک به افراد برای کشف و توسعه پتانسیلهای آموزشی، حرفه ای و روانی خود و در نتیجه رسیدن به یک سطح بهینه از خوشبختی شخصی و سودمندی اجتماعی.

تفاوت بین روانپزشک و روانشناس چیست؟

اهمیت کیفیت مرکز مشاوره خوب در تهران از رزومه روانپزشکان و روانشناسان آموزش دیده آن است. روانپزشکان می توانند داروها را تجویز کنند. اما روانشناسان به طور گسترده روی روان درمانی و معالجه رنج عاطفی و روانی در بیماران با مداخله رفتاری تمرکز می کنند.

سوالات متداول

1. تعیین وقت با دکتر روانشناس چگونه است؟
برای انجام تعیین وقت با دکتر روانشناس شما می توانید با شماره تماس 09351671664 یا 02122006198 تماس حاصل کنید. دکتر روانشناس در انواع مشکلات روحی مانند افسردگی، اضطراب، وسواس و اعتیاد می تواند به شما کمک کند.

2. مشاوره کودک و نوجوان با دکتر روانشناس؟
برای اینکه به درستی تشخیص دهید که آیا کودک شما به بیش فعالی، اوتیسم و حتی مشکلات بسیار دیگری مبتلا است یا خیر. شما بایستی با روانشناس و متخصص روانشاسی کودک و نوجوان تعیین وقت کنید.

3. مشاوره زناشویی و مشاوره جنسی با سکس تراپیست؟
مشاوره سکس تراپی یا مشاوره زناشویی برای درمان انواع اختلالات جنسی و انحرافات جنسی مشکلاتی مثل زود انزالی، خود ارضایی، واژینیسموس و بسیار از موارد دیگر به شما کمک می کند.

4. مشاوره روان درمانی انواع اعتیاد چگونه است؟
برای درمان هر چیزی که به آن اعتیاد یا عادت دارید مانند سیگار یا مواد مخدر نیاز به درمان شناختی توسط متخصص روانشناس دارید.

5. تعیین وقت مشاوره روانپزشک به چه صورت است؟
روانپزشک می تواند در کنار روانشناس مشکلات شما را با تجویز دارو زودتر حل کند. برای تعیین وقت با مرکز مشاوره مکث تماس حاصل کنید.

6. 10 شایع ترین فوبیا کدامند؟
فوبیا: ده ترس رایجی که مردم دارند آکروفوبیا: ترس از ارتفاع. ... Pteromerhanophobia: ترس از پرواز. ... کلاستروفوبیا: ترس از فضاهای بسته. ... انتوموفوبیا: ترس از حشرات. ... اوفیدیوفوبیا: ترس از مار. ... Cynophobia: ترس از سگ. ... آستروفوبیا: ترس از طوفان. ... تریپانوفوبیا: ترس از سوزن.

7. ترس های نادر چیست؟
آراکی بوتیروفوبیا (ترس از چسبیدن کره بادام زمینی به سقف دهان) 2. نوموفوبیا (ترس از بدون تلفن همراه بودن) 3. آریتموفوبیا (ترس از اعداد) 4. پلوتوفوبیا (ترس از پول) 5. زانتوفوبیا (ترس از رنگ). زرد) 6

8. 9 علامت BPD چیست؟
نتیجه تصویر برای BPD 9 علامت BPD ترس از رها شدن. افراد مبتلا به BPD اغلب از رها شدن یا تنها ماندن وحشت دارند. ... روابط ناپایدار ... نامشخص یا تغییر تصویر از خود. ... رفتارهای تکانشی و خود ویرانگر. ... خودآزاری. ... نوسانات عاطفی شدید ... احساس پوچی مزمن. ... خشم انفجاری

9. فرد مبتلا به BPD چگونه است؟
با اختلال شخصیت مرزی، ترس شدیدی از رها شدن یا بی ثباتی دارید و ممکن است در تحمل تنهایی مشکل داشته باشید. با این حال، عصبانیت نامناسب، تکانشگری و نوسانات خلقی مکرر ممکن است دیگران را از خود دور کند، حتی اگر می خواهید روابط عاشقانه و پایدار داشته باشید.

10. فرد دوقطبی 2 چگونه است؟
اختلال دوقطبی I: نوسانات خلقی مزمن که از حالت های شیدایی بسیار بالا به دوره های افسردگی شدید می رسد. اختلال دوقطبی II: نوسانات خلقی که از بالا به پایین می رود، اما اوج ها کمتر شدید هستند و حالت های هیپومانیک نامیده می شوند. اپیزودهای افسردگی ممکن است به همان شدتی باشند که در اختلال دوقطبی I.

11. آیا دوقطبی 2 از بین می رود؟
اگرچه علائم ممکن است ظاهر شوند و از بین بروند، اختلال دوقطبی معمولاً نیاز به درمان مادام العمر دارد و به خودی خود از بین نمی رود. اختلال دوقطبی می تواند عامل مهمی در خودکشی، از دست دادن شغل، توانایی عملکرد و اختلافات خانوادگی باشد. با این حال، درمان مناسب می تواند منجر به عملکرد بهتر و بهبود کیفیت ز

بهزاد متین: روانشناس، مشاوره فردی، روانشناس بالینی، روانشناسی صنعتی و سازمانی، روانشناس ورزشی و درمان اعتیاد به قمار

بهزاد متین
تهران

سهیلا عیسایی:روانشناس مشاور فردی، نورو تراپیست، مشاور خانواده

سهیلا عیسایی
تهران

نازنین خوشبخت: مشاور زوج درمانی، سکس تراپیست، مشاوره فردی

نازنین خوشبخت
تهران

دکتر هلیا کریم روانپزشک (متخصص اعصاب و روان) و فلوشیپ روان تنی.

هلیا کریم
تهران

دکتر زهرا برومند هیپنوتراپیست و رواندمانگر فردی که به صورت تخصصی بر روی مراجعین با مشکلات فردی و اختلالات اضطرابی، افسردگی، خواب و وسواس کار می کنند.

زهرا برومند
تهران

زوج درمانی، مشاوره فردی، انواع مشکلات خلقی و سکس تراپی

آزاده منتخبی
تهران

نسرین زارعی: مشاور کودک، سنجش هوش و استعدادیابی کودکان، روانشناس کودک

نسرین زارعی
تهران

دکتری پزشکی گرایش روانپزشکی (اعصاب و روان)، دانشگاه علوم پزشکی ایران فعالیت با مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی مکث به عنوان روانپزشک.

شایان کاشفی نژاد
تهران

دکتر مریم موسوی نیک: روانشناس بالینی از انستیتو روانپزشکی تهران و دانشگاه میسور

مریم موسوی نیک
تهران

آزیتا دریای لعل: مدرس دروس روانشناختی دانشگاه آل طه و مشاور خانواده، مشاور زوج درمانی، مشاور نوجوان، مشاور فردی با رویکرد REBT.

آزیتا دریای لعل
تهران

منا ادیبی فر:روانشناس بالینی متخصص در درمان انواع افسردگی و اضطراب

منا ادیبی فر
تهران

پدرام محسنی: مشاور شغلی | کوچینگ فردی | استعدادیابی شغلی - مرکز مشاوره مکث

پدرام محسنی
تهران
افزودن نظر:
captcha