22004925 021

بهترین مرکز مشاوره روانشناسی در تهران (VIP)

بهزاد متین: روانشناس، مشاوره فردی، روانشناس بالینی

بهزاد متین
تهران

نازنین خوشبخت: مشاور زوج درمانی، سکس تراپیست، مشاوره فردی

نازنین خوشبخت
تهران

نسرین زارعی: مشاور کودک، سنجش هوش و استعدادیابی کودکان، روانشناس کودک

نسرین زارعی
تهران

پدرام محسنی: مشاور شغلی | کوچینگ فردی | استعدادیابی شغلی - مرکز مشاوره مکث

پدرام محسنی
تهران

منا ادیبی فر:روانشناس بالینی متخصص در درمان انواع افسردگی و اضطراب

منا ادیبی فر
تهران

سهیلا عیسایی:روانشناس مشاور فردی، نورو تراپیست، مشاور خانواده

سهیلا عیسایی
تهران

دکتر مریم موسوی نیک: روانشناس بالینی از انستیتو روانپزشکی تهران و دانشگاه میسور

مریم موسوی نیک
تهران

آزیتا دریای لعل: مشاور خانواده، مشاور زوج درمانی، مشاور نوجوان، مشاور فردی

آزیتا دریای لعل
تهران

دکتر هلیا کریم روانپزشک و دستیار فلوشیپ روان تنی

هلیا کریم
تهران
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(17 رای)
بهترین مرکز مشاوره روانشناسی در تهران (VIP)

بهترین مرکز مشاوره روانشناسی در تهران با داشتن زبده ترین روانشناسان و به روز ترین رویکردهای درمانی مرکز مشاوره روانشناسی مکث می باشد. مرکز مشاوره روانشناسی در تهران مکث با داشتن خدمات نوین و تکنولوژیک، محیطی آرام و دل نشین و داشتن زبده ترین روانشناس، روان پزشک، روانسنج، نوروتراپیست، سکس تراپیست و مشاوران خانواده، مشاوران زناشویی، آماده انجام انواع خدمات درمانی و توسعه فردی می باشد. همچنین مرکز مشاوره مکث با توجه به اینکه با بسیاری از بیمه ها، سازمان ها و شرکت ها خدمات روانشناسی طرف قرار داد است شما می توانید از خدمات آن استفاده نمایید.

بهترین مرکز مشاوره روانشناسی در تهران (VIP) مکث با داشتن فضایی بسیار مناسب و آرام، روح و جان شما را همراه با تکنیک های علمی روانشناسان خود تسکین می دهد. همچنین مرکز مشاوره روانشناسی در تهران مکث دسترسی بسیار آسانی را برای شما فراهم کرده است. مرکز مشاوره روانشناسی مکث که در خیابان شریعتی و جنب مترو قلهک می باشد، درای جای پارک مناسب و نزدید به مترو شرایط را برای شما تسهیل کرده است. روانشناسان اعتقاد دارند مرکز مشاوره خوب در تهران، مرکزی است که تمام گرایش های روانشناسی و روانپزشکی را ارائه دهد.

به طور مثال مرکز مشاوره ای که تنها تعدادی روانکاو در آن تصمیم به ارائه خدمات روانکاوی گرفته باشند، صرفا فقط درمان با گرایش روانکاوی در آن انجام می شود. این موضوع می تواند باعث از بین رفتن بسیاری از خدمات دیگر شود. روانشناسان شاخه شناختی و رفتاری موج دوم و سوم تنوع بسیار زیادی دارند که از تمام این گرایشها و رویکردها مرکز مشاوره تهران مکث بهره می برد. لازم به ذکر است خدمات بدون عوارض نوروفبیدبک یکی دیگر از خدمات مرکز مشاوره روانشناسی در تهران مکث می باشد.

مرکز مشاوره

حال توجه داشته باشید که اگر یک بهترین مرکز مشاوره روانشناسی در تهران تمام شاخه های روانشناسی را داشته باشد بعد از جلسه ارزیابی، دست ارزیابگر برای ارجاع مراجعه کننده به فرد متخصص با توجه به اختلالات موجود بسیار باز است.

با توضیح اجمالی از گرایش های مختلف مرکز مشاوره روانشناسی در تهران شاید بتوانیم راه را کمی برای انتخاب شما ساده تر کرده باشیم.

گرایش روانکاوی مرکز مشاوره تهران

مشاوران روانشناس این گرایش، روانکاو نام می گیرند و نحوه درمان در این گرایش اصطلاحاً صحبت درمانی است. مراکز مشاوره در تهران معمولا دارای روانکاو نیز می باشند.

مراجع با شروع به صحبت و گفتن آنچه که باعث شده به مرکز مشاوره و نزد روانکاوی برود و روانکاو با مهارت و روش های علمی خود، می تواند دلیل اصلی مشکل و راه های درمان آن را پیدا کرده. همچنین به مرور آن را با مراجع در میان گذارد و مراجع را به روشنگری در مورد مسائل پیرامون خود و نقاط قوت و ضعف خود آگاه کند.

زمانی که برای یک دوره روانکاوی کوتاه مدت (روان پویشی) صرف می شود، ۱۰ جلسه است و بیشترین تعداد جلسات تا هر کجا که مراجع احساس نیاز کند و تشخیص روانکاو باشد صورت می گیرد.

ممکن است پس از طی یک دوره روانکاوی، مراجع احساس کند همچنان میل دارد با روانکاو خود نسبت به مسائل جدید و یا حاشیه ایی زندگی خود حرف بزند و او را در جریان گذارد که امکان چنین موضوعی برقرار است. بهترین مرکز مشاوره روانشناسی در تهران مکث با داشتن روان تحلیلگر خدماتی را در این شاخه هم به شما عزیزان می دهد.

رفتار درمانگران زبده

مشاوران روانشناس رفتار درمانگر نوین که همانطور که در اسمشان واضح است، به درمان رفتار می پردازند. در واقع مراجعینی که احساس نیاز می کنند تا در رفتار خود تغییری ایجاد کنند، بهترین تغییر را می توانند با یک رفتار درمانگر خوب تجربه کنند.

از منظر رفتاردرمانگران بهترین مرکز مشاوره روانشناسی در تهران که به ایجاد تغییر و راه های ایجاد یک رفتار جایگزین مناسب می پردازند. در واقع اصل یک موضوع مانند وسواس ممکن است نادیده گرفته شود اما رفتار وسواسی می تواند تغییر کند.

مثلا مراجعی که رفتارهای وسواس اجباری شستشو دارد و روزی چند بار بدن خود را می شوید. با مراجعه به یک روانشناس رفتار درمانگر با تخصص درمان وسواس می تواند تعداد این رفتار را کاهش دهد و یا به حد نرمال رساند.

نقطه تمایز بین روانکاوان و رفتار درمانگران اینجاست که خود مسئله اضطراب که ریشه وسواس است در رفتار درمانگری نادیده گرفته می شود. یا از جایی به جای دیگر انتقال پیدا می کند. اما باز هم در اصل موضوع که از بین بردن رفتار اشتباه و جایگزین کردن رفتار جدید است، درست عمل می کنند و می تواند در موارد کودکان بسیار تاثیرگذار باشد.

همچنین در جامعه صنعتی امروزی و با توجه به گستردگی شیوع کرونا نیاز به درمان سریع ضروری تر شده است. پس با توجه به این موضوع روانپزشکان و روانشناسان کمک بیشتری را می توانند انجام دهند.

مرکز مشاوره روانشناسی در تهران

بهترین مرکز مشاوره روانشناسی در تهران مکث با ارائه رویکرد طرحواره درمانی که به دسته ای از گرایش های شناختی موج دوم مربوط است خدماتی را به شما می دهد که دیگر در سیکل معیوب و تکراری نیفتید. در این رویکرد طرحواره ها و تله های فکری هر فرد بررسی و درمان می شود، زیرا هر فردی می تواند در طول زندگی دارای تله های فکر متعددی باشد که مدام در دام آن ها می افتد.

یک طرحواره درمانگر می تواند با ایجاد تغییر نگرش در مراجعی که طرحواره او در کودکی تثبیت شده، مراجع را به درمان سوق دهد.

در واقع طرحواره نگرشی است که در کودکی در ذهن بچه شکل می گیرد. هیجانات رفتارهای و افکار بزرگسالان ریشه در طرحواره های آن ها دارد. حال مرکز مشاوره روانشناسی در تهران مکث با داشتن چندین طرحواره گر اجازه نمی دهد سیکل های تکراری و اشتباه کاری و عاطفی دوباره و دوباره در شما شکل بگیرد.

مثلا کودکی که مدام با هم سن و سالی های خود دعوا می کند و آزرده می شود و کسی برای حمایت او نمی شتابد، در ذهن خود فکر می کند که دنیا جای ناامنی است و او همیشه بازنده است و همچنان در خطر است؛ بنابراین طرحواره او اینگونه ثبت می شود.

اما می توان با مراجعه به یک طرحواره درمانگر، ابتدا به آنچه در کودکی ثبت کرده است، بپردازد و آن ها را کشف و مورد بررسی قرار بدهد و پس از آن به تغییر آن ها اقدام کند.

نوروفیدبک در شمال تهران

مرکز مشاوره روانشناسی در تهران مکث با داشتن فضای اختصاصصی و با داشتن توروتراپیست و ابزار نوروفیدبک از علم نوین مانند نورو سایکولوژیک نیز بی بهره نمانده است. نوروتراپیست ها با شرطی سازی امواج مغز فرد را از وضعیت افسردگی و اضطراب خارج کرده و شرایط را برای آنها دلپذیر می کنند.

همه رفتارها را به واکنش مغز و ترشح هورمن ها و فعالیت امواج های مغزی مربوط می شود. که نوروتراپیست ها مانند روانپزشک سعی در تغییر حالاتی در مغز دارند. با این تفاوت که نوروفیدبک هیچ ضرری ندارد ولی زمان گیر تر است.

البته نوروفیدبک و درمان های نوروفیدبک جزو دسته درمان هایی است که به گرایش نوروسایکولوژیست روانشناس های با همین تخصص و روانپزشکان مربوط است.

در انتها به شما یادآور می شویم که برای انتخاب یک مرکز مشاوره روانشناسی در تهران قبل از اقدام در مورد آن کمی تحقیق بررسی نمایید.

ویژگی های روانشناس خوب در تهران

 • داشتن هوش هیجانی بالا و ارتباط عمومی خوب
 • قدرت درک و همدلی
 • قضاوت نکردن و نادیده گرفتن عقاید شخصی طی درمان
 • رازداری و تعهد اخلاقی
 • شنونده خوبی بودن
 • به روز بودن و استفاده از مهارت های روز دنیا
 • داشتن سلامت روانی کامل
 • صبور و شکیبا بودن

روانشناس خوب در تهران

در اینجا به شما دکتر سهیلا عیسایی و دکتر احسان طوسی در مرکز مشاوره روانشناسی در تهران مکث را معرفی می کنیم. بهترین تعریف از یک روانشناس خوب، به توان او در ارزیابی دقیق و انتخاب بهترین رویکرد درمانی برای مشکل مراجع مربوط می باشد. مرکز مشاوره روانشناسی در تهران مکث با ارزیابی اولیه دقیق همراه با تست کار را برای درمانگر بسیار آسان تر می کند.

آدرس مراکز مشاوره روانشناسی تهران

مرکز مشاوره روانشناسی مکث

آدرس: مرکز مشاوره روانشناسی در تهران مکث

واقع در خیابان شریعتی، جنب مترو قلهک، کوچه خلیل پور، پلاک 21، واحد 5.

شماره تماس:22004925

مرکز مشاوره مکث با داشتن چندین روانشناس خوب در شمال تهران و باسابقه و مجرب در زمینه های مشاوره ای آماده انجام خدمات گوناگون روانشناسی برای همشهریان محترم می باشد. در سایت مکث می توانید فعالیت های مختلف مجموعه مکث را مشاهده فرمایید.

مرکز مشاوره در تهران پارس

آدرس مرکز مشاوره تهران پارس: فلکه دوم تهران پارس، بین رشید و زرین، پلاک 938

شماره تماس: 09351671664

مرکز مشاوره تهران (روانشناسی یارگار)

آدرس مرکز مشاوره روانشناسی تهران-یارگار: خیابان شریعتی-بالا تر از پل سید خندان، پلاک1012

شماره تماس:22863401

مرکز مشاوره تهران (هومن)

آدرس مرکز مشاوره روانشناسی تهران هومن:

شهرآرا،خیابان پاتریس لمومباف کوچه الوند، پلاک1

شماره تماس: 88281119

مرکز مشاوره نیک اندیشان

آدرس مرکز مشاوره روانشناسی تهران نیک اندیشان: خیابان شریعتی، میرداماد، پلاک1

شماره تماس: 22904507-8

مرکز مشاوره نورانی پور

آدرس مرکز مشاوره روانشناسی تهران نورانی پور: شهرک قدس- فاز 7- بلوار دریا- خیابان 20 متری – مطهری جنوبی- پلاک31

شماره تماس: 88070197

مرکز مشاوره نور

آدرس مرکز مشاوره روانشناسی تهران: اتوبان همت، بزرگراه ستاری جنوب، نرسیده به پیامبر غربی، نبش کوچه هید شاملو، پلاک92، طبقه5، واحد 18

مرکز مشاوره تهران (نسیم)

آدرس مرکز مشاوره روانشناسی تهران نسیم: انتهای غربی بلوار کشاورز، خیابان دکتر غریب، نبش کوچه اولیا، پلاک2، واحد2

شماره تماس:66572490

مرکز مشاوره روانشناسی تهران میعاد

آدرس مرکز مشاوره روانشناسی تهران میعاد: خیابان آزادی، ابتدای اسکندری جنوبی، ساختمان یاس، ساختمان 763، طبقه 3، واحد 36

شماره تماس:66947381

مرکز مشاوره مهرتابان

آدرس مرکز مشاوره روانشناسی تهران مهرتابان: خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان والی نژاد

مرکز مشاوره مهرآفرین

آدرس مرکز مشاوره روانشناسی تهران مهرآفرین: خیابان دکتر غریب، تقاطع طوس، ساختمان پزشکان شباهنگ، پلا26، واحد 5

مرکز مشاوره سگال

آدرس مرکز مشاوره روانشناسی تهران سگال: خیابان دکتر شریعتی، روبروی خیابان دولت، خیابان امامزاده، پلاک 8، طبقه 3

شماره تماس: ٢٢٦٠٩٣٨٩

موسسه آموزش عالی مدت

موسسه آموزش عالی مدت تهران: تهران، ابتدای کوی نصر (گیشا)، خیابان دوم، ساختمان شماره ۱۹

شماره تماس: ۴۲۹۲۰-۰۲۱

مرکز مشاوره دکتر حمید پور

آدرس مرکز مشاوره دکتر حمید پور: سهروردی شمالی

شماره تماس: 88542700

مرکز مشاوره اکسیر

آدرس مرکز مشاوره روانشناسی تهران اکسیر: شهرک غرب، بلوار دادمان، فلامک شمالی، کوچه حیدریان، پلاک ۱۸، مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی اکسیر

شماره تماس: ۸۸۰۷۸۴۴

مرکز مشاوره کیمیا

آدرس مرکز مشاوره روانشناسی تهران کیمیا: فلکه اول تهرانپارس، خیابان امیر طائمه (خیابان ۱۴۲ غربی) پلاک ۱۲، طبقه اول، واحد ۱

شماره تماس: ۷۷۸۷۲۸۱۷

مرکز مشاوره آتیه

آدرس مرکز مشاوره روانشناسی تهران آتیه: خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان والی نژاد، پلاک 23

شماره تماس: 8401200

مرکز مشاوره قلهک

آدرس مرکز روانشناسی قلهک: قلهک، کوچه خلیل پور، پلاک 21، واحد5، طبقه 3.

شماره تماس: 22004925

موسسه ویلیام گلاسر دکتر صاحبی

آدرس موسسه ویلیم گلاسر دکتر صاحبی: هران - خیابان شریعتی خیابان داوود گل نبی، میدان احمدی روشن (کتابی سابق)، پلاک 1، طبقه 3، واحد 12

شماره تماس: 22872185

روانپزشک دکتر بهنام اوحدی

ادرس دکتر بهنام اوحدی: آدرس: تهران – خیابان ولی عصر – بالاتر از ظفر (وحید دستگردی) – نرسیده به نیایش(اسفندیار) – بین اسفندیار و بهرامی - ساختمان نگین نیایش - پلاک ۲۵۶۱ – طبقه اول – واحد 1

شماره تماس: 88677300

موسسه آموزش عالی ابن یمین

آدرس موسسه ابن یمین: تهران - میدان فاطمی (جهاد) - خیابان جویبار - کوچه میر هادی شرقی - موسسه آموزش عالی آزاد ابن یمین

شماره تماس: 88917449

موسسه نگاره (دکتر محمدی)

آدرس موسسه نگاره دکتر محمدی کنکور: آدرس: تهران، خیابان شریعتی، ابتدای ظفر، کوچه صبر، پلاک 1، طبقه 3، واحد 9

شماره تماس: 22253509

این مراکز مشاوره در تهران امکان برقراری ارتباط حضوری با مراجعین خود را دارند.

در صورتی که رفت و آمد برای شما سخت می باشد، می توانید به صورت تلفنی یا آنلاین برای گرفتن مشاوره با مرکز مشاوره روانشناسی مکث ارتباط برقرار کنید.

دسترسی راحت به مرکز مشاوره روانشناسی مکث برای ساکنین شمال تهران

 1. مترو: با توجه به این که مرکز مشاوره مکث جنب مترو قلهک می باشد، مراجعین می توانند از این وسیله با توجه به ترافیک آزار دهنده شهر تهران استفاده کنند.
 2. تاکسی: با توجه به بودن وسایل حمل نقل زیاد در محدوده خیابان شریعتی، شما می توانید با این گونه وسایل به مرکز مکث مراجعه نمایید.
 3. پارکینگ: افرادی که با وسیله شخصی قصد آمدن به مرکز مشاوره مکث را دارند، دو گزینه در پیش رو دارند: استفاده از سینمای فرهنگ و پارک کردن در کنار رودخانه قلهک که ورودی آن از کوچه یزدانیان می باشد.

مزایای مشاوره تلفنی و یا مشاوره آنلاین

1. دوری از مرکز مشاوره و هزینه های جانبی

ازآنجایی که دوری راه و هزینه های جانبی یکی از دغدغه های مهم مردم شمال تهران برای دستیابی به یک مرکز مشاوره روانشناسی خوب با درمانگرانی مجرب بوده است. از اینرو مرکز مشاوره مکث با برقراری مشاوره های تلفنی و آنلاین، میزانی از هزینه های جانبی مشاوره را می کاهد و همچنین میتواند این ارتباط را در هر فرصتی که برای مراجع بهتر است، برقرار کند. به این منوال که در مراجعه های حضوری، مراجع باید زمان و وقت را از درمانگر دریافت کند و خود را با شرایط کلینیک منطبق کند اما در مشاوره های تلفنی و یا آنلاین، درمانگر ساعت هایی را که امکان برقراری ارتباط با مشاور روانشناس خود دارد را بیان میکند. در هر ساعتی از شبانه روز که احساس نیاز به مشاوره گرفتن داشته باشد، میتواند با یک تماس تلفنی به مجموعه روانشناسی هدایت شود.

2. دوری راه قطعاً می تواند مانعی برای درمان باشد

در درمان های روانشناسی همیشه یک مقاومت در ناخودآگاه هر فردی که میخواهد به درمان بپردازد، وجود دارد که دوری راه میتواند دلیل خوبی برای مقاومت در درمان باشد. همچنین با توجه به این که لازم است افراد هر هفته به روانشناس خود مراجعه کنند می تواند این موضوع به روند درمان آسیب بزند.

اما مشاوره های تلفنی به میزان قابل توجه ایی باعث می شوند مقاومت در درمان کاسته شود و هر زمانی که مراجع احساس نیاز به مشاوره گرفتن، صحبت کردن و نیز راهنمایی گرفتن داشته باشد، بتواند با درمانگر خود به مشاوره بپردازد.

3. بهره مند شدن از مشاوره تلفنی در هر حالت روحی

شما در هر حالت روحی که هستید می توانید از امکانات مشاوره تلفنی بهره مند شوید. اگر پیش از این با درمانگری به مشاوره پرداخته بوده اید، قطعاً با این نکته مواجه شده اید که در فواصل زمانی بین مراجعه اول تا دوم، قطعاً حالت های روحی متفاوتی به هر فرد دست می دهد که در آن لحظه احساس نیاز میکند با مشاور خود صحبت کند.

اما به دلیل آنکه مشاوره های حضوری هفته ایی یک جلسه و با هماهنگی کامل از روزها قبل هستند، مراجع بسیاری از احساسات خود را در طول هفته از یاد میبرد اما در مشاوره های تلفنی، به هیچ عنوان این اتفاق تکرار نمیشود و یکی از مهم ترین مزیت های مشاوره تلفنی در این نکته است که مراجع در هر حالت روحی - روانی، اگر اضطراب داشته باشد، اگر شاد باشد و یا اگر غمگین باشد، میتواند ارتباط مستقیم خود را با درمانگر برقرار کند و درمانگر را در جریان دقیق حالات روحی خود قرار دهد

4. اصل رازداری در مشاوره های تلفنی

زمان هایی است که هر فردی به دلیل مشکلات خود مایل نیست هیچ کسی حتی از نزدیک ترین افراد خانواده او از احوالات روانی، دغدغه و مشکلات او باخبر شوند؛ از این رو مشاوره تلفنی بهترین مزیت را برای مشاوره گرفتن مراجعین در این شرایط را دارد.

مورد دیگر این است، هر فردی با این امکان مواجه است که با داشتن یک تلفن، میتواند با حفظ اصول رازداری مطلق بین درمانگر و درمانجو، مشاور خود را مطلع کند، ساعت ها و با روزهای متوالی با مشاور خود در تماس باشد و به درمان و یا بهبود روابط خود پردازد و نیز این اطمینان خاطر را داشته باشد که اصل رازداری میان درمانگر و درمانجو حفظ میشود و راه درمانی به سمت بهبود ادامه پیدا میکند.

امکاناتی که مرکز مشاوره مکث در مشاوره تلفنی در نظر گرفته است

اگر ساکن تهران هستید، میتوانید با این امتیاز که با برقراری یک تماس تلفنی در هر ساعتی از شبانه روز از مشاوره در شهر تهران و ایجاد برقراری ارتباط با مجرب ترین مشاوران تهران به مشاوره بپردازید.

موضوت قابل مشاوره به صورت تلفنی

 • مشاوره ازدواج
 • مشاوره روابط بین فردی
 • مشاوره خیانت
 • مشاوره کودک
 • مشاوره پیش از ازدواج
 • مشاوره طلاق
 • مشاوره در زمینه های خلقی
 • مشاوره نوجوان
 • مشاوره دوران بلوغ

روانسنجی و تست های هوش

مرکز مشاوره مکث میتواند با ارتباط مستقیم حضوری با شما تست های زیر را از کودک شما جهت شناخت هوس و استعداد های او بگیرد

آزمون هوشی وکسلر برای کودکان (چاپ سوم)

گروه سنی: تا 16 سال

داده های آزمون: در ابعاد کلامی، عملکردی و IQ کل قابلیت نمره دهی دارد. همچنین این آزمون بسیار معروف قابلیت ارزیابی مهارتهای اختصاصی را نیز دارد. همچنین آزمون هوشی وکسلر برای بزرگسالان نیز همین قابلیت ها را دارد و از 16 سال به بالا قابل تفسیر است.

آزمون هوش استنفورد بینه: (SB:FE) (چاپ چهارم)

گروه سنی: 2 تا 23 سال

داده های آزمون:

در مقساسهای کلامی، بصری، انتزاعی و استدلال کلامی، حافظه کوتاه مدت و هوش کلی قابلیت نمره دهی دارد.

آزمون استنفورد بینه به همراه آزمون هوش وکسلر 2 پآزمون بسیار پر کار برد در سطح جهان می باشند.

آزمون کافمن برای پیشرفت تحصیلی (K-TEA)

گروه سنی: 1- 12

داده های آزمون:

خواندن، ریاضیات و هجی کردن این آزمون می تواند در این 3 حوزه در مورد کودک به شما اطلاعات مفیدی بدهد.

آزمون وضعیت خانه (HSQ-R)

گروه سنی: 6 تا 12

داده های آزمون:

به والدین این امکان را می دهد که مشکلات موجود در توجه تمرکز و یادگیری را شناسایی کنند.

نوروفیدبک برای بانکها و عموم مردم

یکی دیگر از خدمات مرکز مشاوره مکث، درمان با نوروفیدبک است. نوروفیدبک از علوم نوینی است که امروزه در خدمات مشاوره ایی بسیار پر کاربرد و پر اهمیت است. از آنجایی که صرف زمان، هزینه و رفت و آمد در درمان برای هر فردی بسیار پر اهمیت است، می توانیم با علم نوین نوروفیدبک که به نوعی درمان مکمل در درمان های روانشناختی و رفتار درمانگری است اشاره کنیم.

هر فردی میتواند در کنار مشاوره خود به همراه درمانگر خود نوروفیدبک را که تغیرات مثبتی بر روی امواج مغز دارد را امتحان کند و از اثرات مثبت آن در تغییر رفتار و یا ایجاد رفتار های مثبت و جاگیزین به صورت عینی ببیند.

دیگر خدمات مرکز مشاوره مکث

 • کارگاه های آموزشی تخصصی و عمومی
 • خدمات مشاوره های فردی
 • مشاوره زوج درمانی
 • که از مهمترین خدمات مرکز مشاوره مکث محسوب می شود.

پدر مشاوره چه کسی است؟

فرانک پارسونز، که به عنوان پدر جنبش هدایت حرفه ای قلمداد می شود، دفتر حرفه ای بوستون را در سال 1908 تأسیس کرد، که گامی اساسی در نهادینه شدن راهنمایی ها بود. جسی بی دیویس اولین برنامه های هدایت سیستماتیک را در مدارس دولتی ایجاد کرد و راه را برای مشاوره راهنمایی مدارس هموار کرد.

راهنمایی و مشاوره در روانشناسی چیست؟

اهمیت توجه مراکز مشاوره در تهران به دقت در فرآیند مشاوره راهنمایی، مشاوره و راهنمایی، به فرآیند کمک به افراد برای کشف و توسعه پتانسیلهای آموزشی، حرفه ای و روانی خود و در نتیجه رسیدن به یک سطح بهینه از خوشبختی شخصی و سودمندی اجتماعی.

پنج مهارت مشاوره چیست؟

مرکز مشاوره در تهران و اهمیت ویژگی های خاص در درمانگر روانشناس، مشاور برای انجام مشاوره مؤثر به مهارت های ارتباطی اساسی زیر نیاز دارد:

 • همراه بودن با مراجع
 • توجه و تمرکز بالا
 • همدلی کامل
 • پرسیدن سوالات هدفمند
 • توانایی در خلاصه سازی مشکلات
 • مهارت های ارتباطی

تفاوت بین روانپزشک و روانشناس چیست؟

اهمیت کیفیت مرکز مشاوره خوب در تهران از رزومه روانپزشکان و روانشناسان آموزش دیده آن است. روانپزشکان می توانند داروها را تجویز کنند. اما روانشناسان به طور گسترده روی روان درمانی و معالجه رنج عاطفی و روانی در بیماران با مداخله رفتاری تمرکز می کنند.

تخصص های عمده در روانشناسی چیست؟

 1. روانشناسی صنعتی و سازمانی
 2. روانشناسی بالینی
 3. روانشناسی شخصیت
 4. روانشناسی رشد
 5. روانشناسی تجربی
 6. روانشناسی پزشکی قانونی
 7. روانشناسی عمومی
 8. روانشناسی عصبی

مرکز مشاوره مکث طرف قرار داد با سازمانها

 • مرکز مشاوره مکث طرف قرار داد با بانک کشاورزی
 • مرکز مشاوره مکث طرف قرار داد با بانک تجارت
 • مرکز مشاوره مکث طرف قرار داد با بانک سپه
 • مرکز مشاوره مکث طرف قرار داد با بانک صادرات
 • مرکز مشاوره مکث طرف قرار داد با بانک صنعت و معدن
 • مرکز مشاوره مکث طرف قرار داد بانک مرکزی
 • طرف قرار داد با مهد کودکها
 • طرف قرار داد با شرکت ها و سازمانها
 • انجام پروژهای روانشناسی صنعتی و سازمانی

سوالات متداول

1. تعیین وقت با دکتر روانشناس چگونه است؟
برای انجام تعیین وقت با دکتر روانشناس شما می توانید با شماره تماس 09351671664 یا 02122006198 تماس حاصل کنید. دکتر روانشناس در انواع مشکلات روحی مانند افسردگی، اضطراب، وسواس و اعتیاد می تواند به شما کمک کند.

2. مشاوره کودک و نوجوان با دکتر روانشناس؟
برای اینکه به درستی تشخیص دهید که آیا کودک شما به بیش فعالی، اوتیسم و حتی مشکلات بسیار دیگری مبتلا است یا خیر. شما بایستی با روانشناس و متخصص روانشاسی کودک و نوجوان تعیین وقت کنید.

3. مشاوره زناشویی و مشاوره جنسی با سکس تراپیست؟
مشاوره سکس تراپی یا مشاوره زناشویی برای درمان انواع اختلالات جنسی و انحرافات جنسی مشکلاتی مثل زود انزالی، خود ارضایی، واژینیسموس و بسیار از موارد دیگر به شما کمک می کند.

4. مشاوره روان درمانی انواع اعتیاد چگونه است؟
برای درمان هر چیزی که به آن اعتیاد یا عادت دارید مانند سیگار یا مواد مخدر نیاز به درمان شناختی توسط متخصص روانشناس دارید.

5. تعیین وقت مشاوره روانپزشک به چه صورت است؟
روانپزشک می تواند در کنار روانشناس مشکلات شما را با تجویز دارو زودتر حل کند. برای تعیین وقت با مرکز مشاوره مکث تماس حاصل کنید.

افزودن نظر:
captcha