ورود / عضویت
021-22004925
تعیین وقت مشاوره
مرکز مشاوره مکث
تعیین وقت مشاوره

مرکز مشاوره جنوب تهران

مرکز مشاوره جنوب تهران

مردم ساکن جنوب تهران چگونه میتوانند بهترین مرکز مشاوره روانشناسی جنوب تهران را پیدا کنند و چگونه میتوانند به دنبال بهترین خدمات از مراکز مشاوره در شهر خود باشند.

از آنجایی که پیدا کردن بهترین مراکز مشاوره و دسترسی به آنها یکی از دغدغه های مردم جنوب تهران بوده است، بنابراین مردم همیشه به دنبال شرایطی بوده اند که بتوانند با بهترین مشاوران روانشناس، روانکاو، گفتاردرمانگر و یا کاردرمانگر ارتباط برقرار کنند، مرکز مشاوره روانشناسی مکث این امکان را برای مردم عزیز جنوب تهران فراهم کرده است که بتوانند با بهترین مشاوران و روانکاوان در ارتباط باشند.

مجموعه مراکز مشاوره روانشناسی در جنوب تهران

  • مرکز مشاوره روانشناسی دریا
  • مرکز مشاوره روانشناسی صبح امید آریا

این مراکز مشاوره در جنوب تهران امکان برقراری ارتباط حضوری با مراجعین خود را دارند. در صورتی که رفت و آمد برای شما سخت می باشد، می توانید به صورت تلفنی یا آنلاین برای گرفتن مشاوره با ما ارتباط برقرار کنید.

چگونه این ارتباط برقرار میشود؟

مشاوره تلفنی و یا مشاوره آنلاین دو نوع از راهکارهایی بوده است که در چند سال اخیر بواسطه برقراری روابط اینترنتی و مجازی، پرکاربرد شده است. از اینرو مرکز مشاوره مکث میتواند این امکان را برای مردم عزیز جنوب تهران فراهم کند که بتوانند با بهترین مشاوران روانشناس در تهران به صورت تلفنی و یا آنلاین ارتباط برقرار کنند و مراجعین را به مشاوران مجرب در تهران و سراسر ایران وهمچنین جنوب تهران و حومه تهران در صورت نیاز به مشاوره حضوری ارجاع دهند.

مرکز مشاوره شمال تهران

مزایای مشاوره تلفنی و یا مشاوره آنلاین

1. دوری از مرکز مشاوره و هزینه های جانبی

ازآنجایی که دوری راه و هزینه های جانبی یکی از دغدغه های مهم مردم جنوب تهران برای دستیابی به یک مرکز مشاوره روانشناسی خوب با درمانگرانی مجرب بوده است؛ از اینرو مرکز مشاوره مکث با برقراری مشاوره های تلفنی و آنلاین، میزانی از هزینه های جانبی مشاوره را می کاهد و همچنین میتواند این ارتباط را در هر فرصتی که برای مراجع بهتر است، برقرار کند. به این منوال که در مراجعه های حضوری، مراجع باید زمان و وقت را از درمانگر دریافت کند و خود را با شرایط کلینیک منطبق کند اما در مشاوره های تلفنی و یا آنلاین، درمانگر ساعت هایی را که امکان برقراری ارتباط با مشاور روانشناس خود دارد را بیان میکند و هر ساعتی از شبانه روز که احساس نیاز به مشاوره گرفتن داشته باشد، میتواند با یک تماس تلفنی به مجموعه روانشناسی هدایت شود.

2. دوری راه قطعاً میتواند مانعی برای درمان باشد

در درمان های روانشناسی همیشه یک مقاومت در ناخودآگاه هر فردی که میخواهد به درمان بپردازد، وجود دارد که دوری راه میتواند دلیل خوبی برای مقاومت در درمان باشد. 

همچنین با توجه به این که لازم است افراد هر هفته به روانشناس خود مراجعه کنند می تواند این موضوع به روند درمان آسیب بزند.

اما مشاوره های تلفنی به میزان قابل توجه ایی باعث میشوند مقاومت در درمان کاسته شود و هر زمانی که مراجع احساس نیاز به مشاوره گرفتن، صحبت کردن و نیز راهنمایی گرفتن داشته باشد، بتواند با درمانگر خود به مشاوره بپردازد.

3. بهره مند شدن از مشاوره تلفنی در هر حالت روحی

شما در هر حالت روحی که هستید میتوانید از امکانات مشاوره تلفنی بهره مند شوید. اگر پیش از این با درمانگری به مشاوره پرداخته بوده اید، قطعاً با این نکته مواجه شده اید که در فواصل زمانی بین مراجعه اول تا دوم، قطعاً حالت های روحی متفاوتی به هر فرد دست میدهد که در آن لحظه احساس نیاز میکند با مشاور خود صحبت کند.

اما به دلیل آنکه مشاوره های حضوری هفته ایی یک جلسه و با هماهنگی کامل از روزها قبل هستند، مراجع بسیاری از احساسات خود را در طول هفته از یاد میبرد اما در مشاوره های تلفنی، به هیچ عنوان این اتفاق تکرار نمیشود و یکی از مهمترین مزیت های مشاوره تلفنی در این نکته است که مراجع در هر حالت روحی - روانی، اگر اضطراب داشته باشد، اگر شاد باشد و یا اگر غمگین باشد، میتواند ارتباط مستقیم خود را با درمانگر برقرار کند و درمانگر را در جریان دقیق حالات روحی خود قرار دهد

4. اصل رازداری در مشاوره های تلفنی

 زمان هایی است که هر فردی به دلیل مشکلات خود مایل نیست هیچ کسی حتی از نزدیک ترین افراد خانواده او از احوالات روانی، دغدغه و مشکلات او باخبر شوند؛ از این رو مشاوره تلفنی بهترین مزیت را برای مشاوره گرفتن مراجعین در این شرایط دارد.

هر فردی با این امکان مواجه است که با داشتن یک تلفن، میتواند با حفظ اصول رازداری مطلق بین درمانگر و درمانجو، مشاور خود را مطلع کند، ساعت ها و با روزهای متوالی با مشاور خود در تماس باشد و به درمان و یا بهبود روابط خود پردازد و نیز این اطمینان خاطر را داشته باشد که اصل رازداری میان درمانگر و درمانجو حفظ میشود و راه درمانی به سمت بهبود ا‌دامه پیدا میکند.

چگونه یک مرکز مشاوره با مشاوران کارامد را پیدا کنیم؟

از آنجایی که تشخیص یک مرکز مشاوره خوب به دارا بودن آن مجموعه از مشاوران مجرب و کارامد است میتوانیم در جستجوهای خود از نام و سوابق مشاوران آن مجموعه اطلاعات کسب کنیم.
پرسش در مورد سوابق یک مشاور روانشناس میتواند این امکان را در اختیار ما بگذارد که آیا مایل به برقراری و ایجاد رابطه مشاوره و درمانگر با آن مشاور هستیم یا خیر.

چگونه میتوانیم از نحوه عملکرد یک درمانگر خوب آگاه شویم؟

پیش از آنکه بخواهیم از نحوه عملکرد یک درمانگر خوب آگاه شویم باید بدانیم خود ما به عنوان مراجع دقیقاً از یک درمانگر، چه میخواهیم.

نحوه عملکرد درمانگر خوب

گاهی یک مشاوره ساده میتواند نگاه ما را به مسئله ایی که داریم تغییر دهد و گاهی نیز نیاز مبرم به روانکاوی خواهیم داشت.

توانایی تشخیص این دو مورد برای عموم مردم کار بسیار سختی است. بنابراین پیش از هر انتخابی قطعاً باید یک جلسه مشاوره با خود روانشناس مورد تأیید خود داشته باشیم تا درمانگر بتواند از نحوه درمان خود اطلاعات کمی در اختیار مراجع بگذارد.

آگاهی از تفاوت مشاور روانشناس و همچنین روانپزشک نیز از اطلاعات واضح دیگری است که مراجع باید از آن برخوردار باشد.

از آنجایی که تشخیص این دو رشته درمانی بسیار متفاوت از یکدیگر است بهتر است بدانیم، مشاور روانشناس در درمان خود به هیچ وجه از دارو استفاده نمیکند و تمام سعی خود را در شناخت و آگاهی مسئله مراجع قرار میدهد و از مراجع میخواهد با همکاری مراجع و درمانگر به آگاهی و پس از آن تغییر نگرش دست پیدا کند.

اما یک درمانگر روانپزشک میتواند با شنیدن صرفاً احساس یک مراجع دارو هایی را برای او تجویز کند و یک طول زمان درمانی برای او در نظر بگیرد و پس از مصرف داروها مراجع خود از احوال او با خبر شود.

امکاناتی که مرکز مشاوره مکث در مشاوره تلفنی در نظر گرفته است

اگر ساکن جنوب تهران هستید، میتوانید با این امتیاز که با برقراری یک تماس تلفنی در هر ساعتی از شبانه روز از مشاوره در شهر تهران و ایجاد برقراری ارتباط با مجرب ترین مشاوران تهران به مشاوره بپردازید. 

  • مشاوره فردی در گرایش های روانکاوی
  • رفتاردرمانگری-شناختی
  • نوروفیدبک
  • زوج درمانی
  • مشاوره کودک
  • مشاوره پیش از ازدواج
  • مشاوره خانواده
  • روانسنجی و تست های شخصیت شناسی

مرکز مشاوره مکث میتواند ارتباط مستقیم تلفنی شما را به صِرف کمترین هزینه در زمان، رفت و آمد و مبلغ مالی برایتان مقدور کند.

دیگر خدمات مشاوره مرکز مشاوره مکث

یکی دیگر از خدمات مرکز مشاوره مکث، درمان با نوروفیدبک است. نوروفیدبک از علوم نوینی است که امروزه در خدمات مشاوره ایی بسیار پر کاربرد و پر اهمیت است. از آنجایی که صرف زمان، هزینه و رفت و آمد در درمان برای هر فردی بسیار پر اهمیت است، میتوانیم با علم نوین نوروفیدبک که به نوعی درمان مکمل در درمان های روانشناختی و رفتار درمانگری است اشاره کنیم.

هر فردی میتواند در کنار مشاوره خود به همراه درمانگر خود نوروفیدبک را که اثرگذاری مستقیمی بر نورون های عصبی ذهن و مغز دارد را امتحان کند و از اثرات مثبت آن در تغییر رفتار و یا ایجاد رفتار های مثبت و جاگیزین بهره مند شود. 

در کنار نوروفیدبک، کارگاه های آموزشی، خدمات مشاوره های فردی، مشاوره زوج درمانی، خانواده و پیش از ازدواج از مهمترین خدمات مرکز مشاوره مکث محسوب میشود.

نویسنده: مرکز مشاوره مکث

اشتراک در شبکه های اجتماعی:
(8 رای)
افزودن نظر:
CAPTCHA2
×

امتیاز دهی به مطلب: مرکز مشاوره جنوب تهران

خیلی بدبدمتوسطخوبعالی