ورود / عضویت
021-22004925
تعیین وقت مشاوره
مرکز مشاوره مکث
تعیین وقت مشاوره

سکس تراپیست خوب در جنوب تهران

سکس تراپیست خوب در جنوب تهران

سکس تراپیست خوب در جنوب تهران در مورد مشاوره جنسی در این مقاله توضیحاتی را خواهند داد؛ یکی از تفکرات غلط مردم از سالها پیش در مورد مسائل جنسی، دوری کردن از حرف زدن در مورد این مسائل بوده است. مسائل جنسی از آنجایی که در دوره های آموزشی نیز به شمار بسیار محدودی آموزش داده می شود و تا کسی به دوره دانشگاهی ورود نکند نمی تواند با حداقلی از مسائل جنسی آشنا شود و آگاه شود، بنابراین اکثریت مردم جامعه ما با مسائل جنسیشان یا مشکل دارند و یا از بینشان هراس دارند.

مسائل جنسی از آنجایی که در دوره های آموزشی نیز به شمار بسیار محدودی آموزش داده می شود و تا کسی به دوره دانشگاهی ورود نکند، نمی تواند با حداقلی از مسائل جنسی آشنا شود و آگاه شود؛ بنابراین اکثریت مردم جامعه ما با مسائل جنسیشان یا مشکل دارند و یا از بیانش هراس دارند.

/// شماره های تماس ///

انواع خدمات و درمانهای سکس تراپیست

 1. زوج درمانی
 2. درمان کمبود علاقه جنسی در زنان
 3. درمان کمبود میل جنسی در مردان
 4. درمان زود انزالی
 5. درمان دیر انزالی
 6. درمان واژینیسموس
 7. مشاوه اختلالات ارگاسمی در زنان
 8. مشاوره آمیزشی زوجین
 9. مشاوره بر طرف کردن مقاربت دردناک (دیسپارونیا)
 10. مشاوره و درمان انواع اختلالات جنسی
 11. اعتیاد جنسی
 12. مشاوره پیش از ازدواج در مورد رابطه جنسی سالم
 13. مشاوره بهبود نارضایتی جنسیتی از همسر
 14. مشاوره علت نارضایتی از اندام همسر
 15. خود ارضایی در کودکان

جدول شیوع اعمال پارافیلیک در بیماران دچار پارافیلیا

جدول شیوع پارافیلیک

سکس و مشاوره سکس تراپ از مقوله های قابل پرسش امروزی میباشد. از آنجایی که تفکر نابجای سوال کردن در مورد سکس و رابطه جنسی، امروزه در حال از بین رفتن است و به گونه ایی اشتباه و غلط افراد همیشه درگیر احساس گناه و شرم از سوال کردن در مورد سکس و روابط جنسی نمیباشند، از اینرو سوال در مورد سکس و مشاوره سکس تراپ رو به افرایش است. یکی از مهمترین راه های جلوگیری از خطای جنسی و اختلالات جنسی، شناخت مسائل جنسی و آگاهی به آنهاست.

اینکه چه رفتارهایی جنسی محسوب میشوند، چه رفتارهایی اختلال جنسی هستند و چه رفتارهایی آمیزش عاطفی جنسی هستند و یا اینکه کدامشان غلط، آسیب رسان و پر خطر هستند و کدامشان درست، نشانه سلامت روانی و جنسی هر انسانی می تواند باشد.

مسائل جنسی و صحبت درباره آنها به دلیل آنکه در خانه، مدرسه و محیط هایی که باید در مورد آنها آموزش می دیدیم، تابو محسوب شده و در سکوت و خفاء هر کسی به میزان فهم خودش، وارد روابط جنسی میشود؛ بنابراین بیشترین میزان دغدغه، اضطراب و آسیب را به دنبال دارد.

نکته مهم سکس تراپیست خوب در جنوب تهران (بهزاد متین) این است که امروزه ما متخصصانی داریم که علم آنها در مورد مسائل جنسی، پاسخ دادن به سوال های جنسی، و آموزش مهارت های جنسی و شناخت آسیب ها و اختلالات جنسی است (سکس تراپ).

این افراد متخصص روانشناس با گرایش سکس تراپی یا درمان جنسی، می توانند در هر حوزه ایی که مربوط به جنس و نیازهای جنسی است، به افرادی که نیازمند آموزش و دانستن و تربیت مسائل جنسی هستند، کمک کنند.

تابو بودن مسائل جنسی

پیش از همه این موارد باید بدانیم تابو بودن و زشت و قبیح دانستن مسائل جنسی و صحبت درباره آنها، افراد بسیاری و از جمله خود و جامعه را متضرر میکند.

هر چقدر فردی در مورد مسائل جنسی اطلاعات بیشتری داشته باشد، احتمال آسیب برای او و به همین منوال جامعه او کمتر است.

مشاوران سکس تراپی، اشخاصی هستند که میتوان از طریق مشاوره تلفنی (مشاوران مرد و زن) در مورد مسائل جنسی از آنان سوال کرد و مشکلات را حل نمود.

صحبت در مورد روابط

امروزه هر فردی میتواند به راحتی در مورد روابط خود و احساساتش اطلاعات کسب کند و بداند در چه مواردی درست و یا غلط عمل میکند. اگر فردی همیشه ذهنش درگیر روابط جنسی است و احساس میکند چیزی در این بین کم یا زیاد است، دیگر مانند گذشته نیازمند پنهان کاری و خجالت و شرم نیست.

بهزاد متین، سکس تراپیست خوب در جنوب تهران معتقد است «اختلالات جنسی امروزه یکی از شایع ترین معضلات مسائل جنسی است که ریشه در ناآگاهی و ترس از گفتن دارد».

نقش آموزش مسائل جنسی در روابط زناشویی

پس از ازدواج نیز میتوان مسئله خود را با یک مشاور روانشناس سکس تراپ مطرح کرد. مسئله سکس در کشور ما همیشه مسئله ایی بوده که هر کسی در آن پیش از ازدواج، با اطلاعات کمی از مادر و یا پدر، دوست و آشنا و پس از ازدواج به گفته ها و یا شنیده های خود از آن افراد اتکا می کند؛ واضح است که بدانیم افراد زیادی پیش از این با کسب چنین اطلاعات و پیش زمینه ذهنی در روابط جنسی خود بصورت مدام در حال اشتباه کردن و خطا بوده اند.

زوجی که نمیتوانند با یکدیگر رابطه جنسی خوبی برقرار کنند، به مرور به سردی و جدایی از یکدیگر می رسند اما اگر همین زوج با شناخت خود، بدنشان و مسائل جنسی که میتواند ارتباط همسری این دو را استحکام بخشد، آشنا شوند، میتوانند از زندگی در کنار یکدیگر لذت بیشتری برده و رابطه شان را انسجام بخشند.

جنبه غریزی سکس

گفته های دیگران و شنیده های نصفه و نیمه ما در رابطه بسیار مهم زناشویی و سکس نمیتواند اثرگذاری مطلوب را داشته باشد. به غیر از جنبه غریزی سکس و برقراری رابطه، همه افراد اشتباهاتی در این رابطه را از سر ناآکاهی دارند و انجام میدهند. در ساده ترین حالت میتوانیم افرادی را مثال زنیم که نمیدانند چگونه میتوانند بهتر و بیشتر لذت برند و از بیان آن خود را شرمگین ندانند و یا چگونه میتوانند رابطه سالمی را برقرار کنند و اگر در رابطه فردی ناخشنود است دلایل آن بررسی شود تا بتوانند رابطه بهتری را ایجاد کنند.

یکی از دلایل مهم طلاق

یکی از دلایل مهم طلاق در کشور، مسئله جنسی و سکس است؛ زیرا افراد به دلیل ناآگاهی نمیتوانند رابطه سالم و شادی را برقرار کنند و مدام در شرمی به سر میبرند که نمیتواند آنها را از بند تفکرات اخلاقی غلط نجات دهد. بنابراین ایجاد نشدن یک رابطه جنسی سالم باعث میشود زن و مرد نتوانند و نخواهند با یکدیگر در صلح باشند و اتفاقات ناخوشایند دیگری مدام ظهور پیدا میکنند.

شناخت مسائل جنسی

یکی از مهم ترین راه های جلوگیری از خطای جنسی و اختلالات جنسی، شناخت مسائل جنسی و آگاهی به آنهاست. این که چه رفتارهایی جنسی محسوب میشوند، چه رفتارهایی اختلال جنسی هستند، و چه رفتارهایی آمیزش عاطفی جنسی هستند، و یا اینکه کدامشان غلط، آسیب رسان و پر خطر هستند و کدامشان درست، و نشانه سلامت روانی و جنسی هر انسانی می تواند باشد. مسائل جنسی و صحبت درباره آنها به دلیل آنکه در خانه، مدرسه و محیط هایی که باید در مورد آنها آموزش میدیده ایم تابو محسوب می شده و در سکوت و خفا، هر کسی به میزان فهم خود وارد روابط جنسی شده، بنابراین بیشترین میزان دغدغه، اضطراب و آسیب را به دنبال دارد.

خانم النا باقر زاده روانشناس بالینی

نکته مهم سکس تراپیست خوب در جنوب تهران (خانم النا باقر زاده روانشناس بالینی) این است که امروزه، ما متخصصانی داریم که علم آنها در مورد مسائل جنسی، پاسخ دادن به سوال های جنسی، و آموزش مهارت های جنسی، و شناخت آسیب ها و اختلالات جنسی است(سکس تراپ) این افراد متخصص روانشناس با گرایش سکس تراپی، یا درمان جنسی، می توانند در هر حوزه ایی که مربوط به جنس، و نیازهای جنسی است، به افرادی که نیازمند آموزش و دانشتن و تربیت مسائل جنسی هستند کمک کنند.

رزومه کاری و حرفه ای

 • عضو انجمن روانشناسی
 • عضو سازمان تئوری انتخاب در موسسه ویلیام گلاسر
 • سکس تراپیست
 • خانواده درمانگر
 • زوج درمانگر
 • بهبود روابط بین فردی
 • درمان آسیبهای خیانت
 • مشاور پیش از ازدواج
 • مشاور پیش از طلاق
 • سابقه 10 ساله در زوج درمانی

برگزار کننده دوره ها و سمینارهای

 • رمز و رازهای وفاداری
 • رهایی از باجگیری عاطفی
 • سیاستهای جذاب زنانه
 • زنان و معجزه اعتماد به نفس
 • مدیریت گفتگو در روابط
 • روابط خاص زناشویی
 • آموزش والدین برای ارتقا هوش هیجانی کودکان
 • پایان نامه برتر (بررسی رابطه رضایت جنسی، تعهد و رضایت زناشویی)
 • (رابطه نوع فرزند پروری والدین و اعتماد به نفس در کودکان)

بخشی از دوره های گذرانده شده

 • باجگیری عاطفی
 • دوره های نظریه انتخاب با تدریس استاد دکتر علی صاحبی
 • اینیاگرام (تیپ شناسی شخصیت)
 • رنگ درمانی
 • افسردگی و درمان آن
 • خانواده درمانی
 • تربیت جنسی کودکان
 • شناخت اختلالات و انحرافات جنسی
 • طرحوار درمانی

سکس تراپیست

آسیب در نگرفتن مشاوره از سکس تراپ

پیش از همه این موارد باید بدانیم، تابو بودن و زشت و قبیح دانستن مسائل جنسی و صحبت نکردن درباره آنها افراد بسیاری و از جمله خودمان و جامعه را متضرر میکند. هر چقدر هر فردی در مورد مسائل جنسی اطلاعات بیش تری داشته باشد، احتمال آسیب برای او و به همین منوال جامعه او کم تر است. مشاوران سکس تراپی هستند که میتوان از طریق مشاوره تلفنی(مشاوران مرد، و زن) در مورد این مسائل نیز ازشان سوال کرد و مشکلاتمان را حل کنیم. 

خانم النا باقر زاده سکس تراپیست خوب در جنوب تهران معتقد است؛ اختلالات جنسی امروزه یکی از شایع ترین معضلات مسائل جنسی است، که ریشه در ناآگاهی، و ترس از گفتن دارد.

مثلا زوجی که نمیتوانند با یکدیگر رابطه جنسی خوبی برقرار کنند، به مرور به سردی‌و جدایی از یکدیگر می رسند، اما اگر همین زوج با شناخت خودشان، بدنشان، و مسائل جنسی که میتواند ارتباط همسری این دو را استحکام ببخشد آشنا بشوند میتوانند از زندگی در کنار یکدیگر لذت بیش تری ببرند و رابطه شان را انسجام ببخشند.

آگاهی از نوع لذت بردن از رابطه با همسر خود، خجالت نکشیدن از خودمان، بدنمان و دانستن آنچه که می تواند ایرادات ما را در این مسائل بشناسد و بررسی کند و پس از آن راهکار درستی را در جلوی پای ما قرار بدهد، به وسیله یک مشاوره سکس تراپ و یا مشاوره مسائل جنسی به دست میآید. امروزه هر مرکز مشاوره ایی که مشاوره فردی و یا ازدواج و پیش از آن را ارائه میدهد، مشاوران سکس تراپی هم دارد که می توانند در این حوزه به افرادی که نیازمند کمک هستند راهنمایی برسانند. بنابراین، باید بدانیم، مسائل جنسی و دانستن در مورد آنها نه تنها هراس‌ ندارد بلکه احتمال آسیب را برای هر فردی ‌و همچنین یک جامعه پایی می آورد. و هر چقدر این احتمال آسیب کم تر باشد، دنیای کم خطر تر، روان سالم تر و احساس خوشایندتری را تجربه می کنیم.

نویسنده: مرکز مشاوره مکث

اشتراک در شبکه های اجتماعی:
(13 رای)
نظرات کاربران:
مریم
13:11 - 18 تیر 98
سلام 25 ساله هستم و یکساله ازدواج کردم بعد ازچندماه از ازدواج با همسرم دچار مشکل زناشویی شدم .همسرم با دیدن فیلمهای پورن از من میخواست مثل بازیگرای پورن عمل کنم و وقتی مقاومت میکردم به زور مجبورم میکرد حالا بعد از این مدت به همسرم و سکس نه تنها حسی ندارم بلکه حتی از نگاه کردن به همسرم هم بدم میاد.لطفا راهنماییم کنید
افزودن نظر:
CAPTCHA2
×

امتیاز دهی به مطلب: سکس تراپیست خوب در جنوب تهران

خیلی بدبدمتوسطخوبعالی