22006198 021

دکتر روانشناس و مرکز مشاوره فرشته و الهیه

بهزاد متین: روانشناس، مشاوره فردی، روانشناس بالینی

بهزاد متین
تهران

نازنین خوشبخت: مشاور زوج درمانی، سکس تراپیست، مشاوره فردی

نازنین خوشبخت
تهران

نسرین زارعی: مشاور کودک، سنجش هوش و استعدادیابی کودکان، روانشناس کودک

نسرین زارعی
تهران

پدرام محسنی: مشاور شغلی | کوچینگ فردی | استعدادیابی شغلی - مرکز مشاوره مکث

پدرام محسنی
تهران

منا ادیبی فر:روانشناس بالینی متخصص در درمان انواع افسردگی و اضطراب

منا ادیبی فر
تهران

سهیلا عیسایی:روانشناس مشاور فردی، نورو تراپیست، مشاور خانواده

سهیلا عیسایی
تهران

دکتر مریم موسوی نیک: روانشناس بالینی از انستیتو روانپزشکی تهران و دانشگاه میسور

مریم موسوی نیک
تهران

آزیتا دریای لعل: مشاور خانواده، مشاور زوج درمانی، مشاور نوجوان، مشاور فردی

آزیتا دریای لعل
تهران

دکتر هلیا کریم روانپزشک و دستیار فلوشیپ روان تنی

هلیا کریم
تهران
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(6 رای)
دکتر روانشناس و مرکز مشاوره فرشته و الهیه

شما می توانید در این سایت دکتر روانشناس و مرکز مشاوره فرشته و الهیه را پیدا کنید. دکتر سهیلا عیسایی روانشناس و دکتر احسان طوسی روانپزشک را به شما معرفی می کنیم. جهت تعیین وقت با مرکز مشاوره مکث تماس حاصل کنید.

افراد ساکن در الهیه و خیابان فرشته قطعا مایل هستند بدانند بهترین مشاور روانشناس و همچنین مرکز مشاوره فرشته در کدام قسمت منطقه است. مرکز مشاوره مکث میتواند این اطلاعات را برای افراد ساکنین این منطقه فراهم کند و آنها را با بهترین روانشناسان و مراکز مشاوره آشنا سازد.

دکتر روانشناس و مرکز مشاوره فرشته و الهیه

روانشناسهای مرکز مشاوره مکث شامل دکتر روانشناس، کارشناس ارشد روانشناسی، روانپزشک، روانسنج و نوروتراپیست مشغول خدمات مختلف هستند که با رویکردهای که اشاره شده فعالیت میکنند:

 • روانکاوی
 • رفتاردرمانگری
 • شناختی ورفتاری
 • هیجان مدار
 • دارو درمانی

در زمینه های:

 • مشاوره فردی
 • زوج درمانی
 • خانواده درمانی
 • سکس تراپی
 • مشاوره تحصیلی
 • مشاوره پیش از ازدواج
 • نوروفیدبک

مشغول به فعالیت و خدمات رسانی به مراجعین خود هستند.

مرکز مشاوره رودهن

چگونه انرژی جسمانی خود را حفظ کنیم؟

سطح انرژی از روزی به روز دیگر متفاوت است. بعضی روزها شما آماده روبرو شدن با روز پیش رو هستید. در آن روزها شما می توانید از جای خود بلند شوید، کیف خود را بردارید و با شور و اشتیاق به سمت محل کار خود شیرجه بزنید.

وقتی صحبت از انرژی جسمانی می شود، تحقیقات زیادی در این زمینه انجام شده است. مطالعات نشان می دهد که ورزش منظم و خوردن غذاهای مناسب برای حفظ انرژی جسمانی حیاتی است. به علاوه استراحت کافی نیز به همان اندازه مهم است. شما باید به بدن خود اجازه دهید انرژی صرف شده در هنگام ورزش و فعالیت های روزمره را بازسازی کند. این تنها راه توسعه و حفظ موثر انرژی، قدرت و نشاط است.

روانشناس در الهیه

ما به شما بهزاد متین روانشناس در الهیه با تخصص بالینی را معرفی می کنیم. در واقع هر مرکز مشاوره ایی که بتواند امکانات مناسب وکاربردی تری در زمینه سنجش، ارزیابی و ارتقا و همچنین درمان ارائه کند، جزو مراکز شناخته شده و مهم و کاربردی محسوب میشود.

زمان گذاشتن

خدمات مشاوره ایی از جمله فعالیت هایی است که گاهی افراد حاضر به زمان گذاشتن در این زمینهنمی باشند. زمان گذشتن برای ذهن و روانمان به طور قطع بسیار پر اهمیت است فرض کنید شما احساس خوبی ندارید، به طور حتم در هر شرایطی احساس خوبی به طور عمیق را تجربه نمکنید که این در طولانی مدت آسیب های بسیار زیادی را برای شما در پی خواهد داشت.

دکتر های روانشناس با مهارت

یکی از اصلی ترین و پایه ایی ترین امکانات برای یک مرکز مشاوره خوب، گردآوردی دکترهای روانشناس با مهارت و زبده در کنار یکدیگر است. مجموعه روانشناسی مکث با نگرش و روشن بینی در مورد پایه ایی ترین اصول یک مرکز مشاوره توانسته با گرآوردی دکتر های روانشناس مجرب و با مهارت در کناریکدیگر، خدمات مهم و مؤثری را ارائه دهد.

اهمیت سبک درمانی

شاید این سوال در ذهن هر کسی ایجاد شود که هر مجموعه روانشناسی که تعدادی دکتر روانشناس داشته باشد قطعا میتواند مجموعه روانشناسی خوبی باشد؛ اما جواب این است که، مسئله مهم در یک مجموعه روانشناسی روانشناس هایی هستند که فعالیت آنها در حوزه درمان و مشاوره شناخته شده است و قطعا در روش و سبک درمان خود حرفی برای گفتن دارند.

اهمیت ارتباط موثر

در دنیای صنعتی امروزه که هر فردی زمان بسیار کمی برای رسیدن به اموراتی از قبیل روح و روان خود دارد قطعا باید به دنبال مشاوران روانشناسی باشد که در مراجعت های اولیه ارتباط مؤثر و مفیدی میان مراجع و درمانگر را برقرار کند و بتواند به مشاوره و درمان بپردازد.

روش و رویکردهای درمانی در مرکز روانشناسی مکث

از آنجایی که روش ها و رویکردهای درمانی هر دکتر روانشناسی با یک دکتر روانشناس دیگر متفاوت است، بنابراین در مرکز مشاوره مکث این امکان فراهم شده است که هر روانشناسی با رویکرد درمانی مشخص خود بتواند به درمان مراجعین بپردازد. قطعا این اقدام یکی از مهم ترین و مثبت ترین اقدام یک مرکز مشاوره محسوب میشود، زیرا در اکثریت مراکز مشاوره صرفا دکتر خاص روانشناس و مشاوران روانشناس از یک رویکرد درمانی مشخص استفاده میکنند، بنابراین مراجع با حضور خود در مرکز مشاوره مکث این امکان را برای درمان خود فراهم میبیند که با توجه به ارزیابی اولیه بعد از شناخت دقیق مشکل مراجع به درمانگر متخصص در همان زمینه ارجاع داده شود.

روانشناسی کودک در مجموعه مکث

از جمله فعالیت های مهم دیگر در مجموعه روانشناسی مکث درمان در زمینه کودک است. شاید پیش از این، این تفکر در مورد مراکز مشاوره وجود داشته که قطعا درمان کودکان باید در مراکز مشاوره های کودک صورت بگیرد، اما اینگونه نیست. مراکز مشاوره ایی که تخصص به درمان کودک میپردازند، این امکان را نمیتوانند برای والدین و خانواده ها فراهم کنند که اگر کودک یک خانواده نیاز به درمان داشته باشد و همچنین آن خانواده درگیر مسئله ایی باشند، در کنار کودک به مشاوره والدین، خانواده و مشاوره فردی افراد خانواده نیز بپردازند.

مشاوره تلفنی و مشاوره آنلاین

امکان کمک به کودکان در مکث

مرکز مشاوره مکث این امکان را برای خانواده هایی که کودکانشان نیاز به مراجعه به دکتر روانشناس کودک دارند فراهم کرده است که در کنار درمان کودک والدین نیز میتوانند به دلخواه خودشان و یا به توصیه و تشخیصمشاور روانشناس کودک به درمان خانواده و در زمینه هایی نیزبه درمان و مشاوره خودبپردازند.

اهمیت ارتباط والد و کودک

در درمان هایی که مخصوص کودک است، برقراری ارتباط بین والدین و کودک یکی از مؤثر ترین راهکارهای درمانی است. بنابراین لازم است بدانیم اگر کودکی در خانواده ایی دچار اضطراب، استرس، دلهره و یا وسواس است، قطعا باید با خانواده خود و والدین خود به راهکارهای درمانی بپردازد. زیرا هر آنچه که در یک خانواده اتفاق میافتد اثر کلی و همه جانبه ایی بر روی تک تک اعضای خانواده خواهد داشت.

درمان برای هر فردی چگونه امکان پذیر است؟

همانطور که پیش از این توضیح داده ایم، یکی از مزیت های مراکز مشاوره ایی که دکتر های روانشناسی با رویکرد های مختلف گردآوردی کرده است در این است که؛ هر فردی با هر نوع شخصیت و هر نوع اختلال و هر نوع نگرشی میتواند در آن مجموعه به درمان خود بپردازد.

نوروفیدبک در مرکز مشاوره مکث

نوروفیدبک امروزه یکی از علوم نوین در زمینه روانشناسی است که بسیار کاربردی عمل میکند. یکی از دلایل استفاده بیش از حد در مراکز مشاوره های اروپایی و آمریکایی از نوروفیدبک در درمان های روانشناسی کاربردی بودن آن است.

دلایل مهم کاربردی بودن نوروفیدبک

عملکرد سریع و واکنش سریع مراجع به درمان است. شاید عجیب باشد که نوروفیدبک باعث میشود در کنار مشاوره های فردی کودک و یا بزرگسال، بسیاری از رفتار ها در مدت زمان کوتاهی تغییر کند و یا جایگزین شود

از جمله متخصصانی که در زمینه نوروفیدبک مشغول به فعالیت اند: دکتر سهیلا عیسایی هستند کهدر کنار مشاوره هایی فردی به درمان با نورفیدبک نیز به در درمان کودک و بزرگسالان خدمات رسانی میکنند.

نوروفیدبک و نحوه کار کرد آن

علم نوین نوروفیدبک با اتصال سنسور هایی بر روی پوست سر و با گرفتن نویزهایی به قسمت هایی از مغز که فعالیت مخصوص به خود را انجام میدهند، میتواند هر آنچه را که به تشخیص مشاور روانشناس در یک مراجع نیازمند تغییر و یا بهبود است، به مرور زمان و با شرطی شدن ذهن، این تغییر را در او ایجاد کند.

برگزاری کارگاهای آموزشی توسط مدرسین مرکز مشاوره مکث

 • ارزیابی و تشخیص (دکتر سهیلا عیسایی)
 • درمان شناختی رفتاری (دکتر الهام درستیان)
 • ذهن آگاهی (دکتر مریم ایزانلو)
 • درمان مبتنی برتعهد و پذیرش (دکتر پیمان دوستی)
 • درمان دیالکتیکال (دکتر مریم موسوی نیک)
 • طرحواره درمانی (دکتر سهیلا عیسایی)
 • نظریه انتخاب (دکتر یدالله دمیرچی)
 • آموزش پیش از ازدواج (دکتر یدالله دمیرچی)
 • سکس تراپی (دکتر علی شیخ السلام)
افزودن نظر:
captcha