ورود / عضویت
021-22004925
تعیین وقت مشاوره
مرکز مشاوره مکث
تعیین وقت مشاوره
عنوان مطلب: مردان متولد مرداد و مقایسه آنها با کهن الگوی یونگ

مردان متولد مرداد و مقایسه آنها با کهن الگوی یونگ

قابل توجه متولدین تمام ماه های سال اگر به دنبال دوستی و یا معاشرت و یا ازدواج با محبوب ترین مرد در زندگی خودتان هستید قطعاً نگاه مجددی به مردان متولد مرداد در اطراف خود بیاندازید.

شاید کمی شکه کننده باشد که مردان متولد مرداد را با این صراحت ارزنده و در بیشتر موارد کامل و کارآمد بدانید، اما با صرف کمی وقت و خواندن این مطلب قطعاً متوجه خصوصیات بی نظیر مردان متولد مرداد ماه خواهید شد.

خصوصیات اصلی مردان متولد مرداد ماه

اگر مهمترین رکن در ایجاد یک ارتباط مؤثر را مهربانی، صداقت، دوست داشتن و همدلی در نظر بگیرید قطعاً مردان متولد مرداد ماه سرآمد این خصوصیات هستند.

از آنجایی که مردان متولد مرداد ماه در کلام و رفتار خود دارای شفافیت و وضوح کاملی هستند میتوانند به راحتی با اطرافیان خود رابطه صمیمانه برقرار میکنند و در این صمیمیت امکاناتی که میتواند برای دیگران فراهم کند را در کمال سخاوت در اختیار دیگران قرار میدهد.

مادیات در نگاه مردان مرداد ماه

پول در نظر مردان متولد مرداد ماه تعریفی به غیر از وسیله آسایش، آرامش و ایجاد امکانات برای خود و دیگران ندارد، این گروه از مردان برای به دست آوردن پول انگیزه ایی به غیر از خوشامد خود و اطرافیانشان ندارند.

غرور در مردان مرداد ماه

شاید با شنیدن کلمه غرور به غروری بی دلیل فکر کنید که میتواند آزار دهنده باشد، اما باید بدانید غرور در مردان مرداد ماه مفهومی از اخلاقیات، تعهد، عزت کلام و پشتکار دارد.

مردان متولد مرداد ماه

مردان مغرور مرداد ماه میدانند که با حفظ اصول اخلاقی نباید دلیلی برای زیر پا گذاشتن غرور خود پیدا کنند. اخلاقیات در این مردان نشان دهنده حفظ اصول خود و دیگران است.

چه اشتباهاتی مردان مرداد ماه را خشمگین میکند

اگر در حال معاشرت با یک مرد مرداد ماه هستید باید بدانید سخاوتمندی، مهربانی، همدلی و ابراز عشق و علاقه مردان متولد مرداد تا زمانی در حد اعلای خود قرار دارد که شما او را نادیده نگیرید.

نادیده گرفتن، بی توجهی و ناتوانی در رابطه محب آمیز و حفظ نکردن غرور مرد متولد مرداد میتواند بیشترین آسیب را به برقراری رابطه با این افراد به وجود بیاورد.

در واقع این گروه از مردان اگر مورد ستایش و توجه اول شخص زندگیشان قرار نگیرند، شعله خشم و عصبانیتشان به قدری زیاد خواهد شد که دیگر نمیتوانند به احساسات اولیه خود نسبت به معاشرانشان برگردند.

اصطلاح با دم شیر بازی کردن

اگر در حفظ اصول اخلاقی مردان متولد مرداد ماه رعایت های آنها را نداشته باشید یکباره با مردی خشمگین مواجه میشوید که پس از آرامش های طولانی میتواند بسیار عصبانی و بدخلق شود.
بنابراین بهتر است خودتان با درایت کامل این منبع دوست داشتنی از محبت، رفاه و آسایش را حفظ کنید.

وفاداری در مردان مرداد ماه

اگر به دنبال درک احساس وفاداری از یک مرد هستید، قطعاً مردان مرداد ماه میتوانند این احساس را به بهترین شکل به شما منتقل کنند.

این گروه از مردان با ایجاد فضایی مناسب و محبت های طولانی و با پایه و ابراز علاقه های شدید و وفاداری عاشقانه به شما اعلام میکنند که در چهارچوبی محکم قرار گرفته اید.

چهارچوب های مردان مرداد ماه

اگر پس از این حجم از دوست داشتن، وفاداری و آسایش به دنبال اتفاق خوشایند دیگری هستید، بهتر است دست نگه دارید و به عواقب این رفتارهای دلپذیر نگاهی بیاندازید.

حسادت در مردان مرداد ماه

حسادت و ریزبینی در شما و گذشته شما و تمام رفتارهای روزمره شما یکی از مهمترین کارهایی است که این گروه از مردان در قبال نزدیک ترین افراد خود انجام میدهند.

خصوصیات مردان متولد مرداد ماه

مراقب رفتارتان با دیگران باشید

اگر مراقب رفتارتان با اطرافیان نباشید و مرد متولد مرداد خود را نادیده بگیرید و به گپ های ساده مشغول شوید، قطعاً باید به دردسر پس از آن نیز فکر کنید.

گپ زدن، معاشرت کردن، خندیدن های بی جهت با مردی غیر از مرد مرداد ماه خود میتواند آسایش روابط شما را از بین ببرد، پس مراقب رفتار خودتان باشید.

چه زمانی احساسات مردان مرداد ماه تغییر میکند؟

اگر تا اینجا مدام به محسنات مردان مرداد ماه پرداخته ایم وقت آن است که بدانید، زمانی که به هر دلیلی دور از اصول مرد مرداد ماه عمل کنید، قطعاً به طرز جدی از چشم او خواهید افتاد و تلاش پس از آن فایده ایی ندارد.
محبت بی دریغ این گروه از مردان شوخی بردار نیست و تا زمانی در اوج خود باقی میماند که شما این گروه از مردان را در اوج خواسته هایش نگه دارید.

مقایسه مردان مرداد ماه با کهن الگوی هفائستوس و آرس

مردان هفائستوس

بهتر است بدانید خصوصیات مردان هفائستوس در اکثر مردانی که محبت، نجابت و سخاوتمندی دارند دیده میشود و شاید این خصوصیات در کهن الگوی هفائستوس مشهود ترین خصوصیت فردی باشد.

مردان هفائستوس، با مهارت هستند و در کار خود به عنوان یک استاد کار حرفه ایی حضور پیدا میکنند.

در روابط بین فردیشان با محبت و سخاوتمند و با نجابت هستند و مهربانی جزیی از خصلت های غریزی این مردان است.

مردان هفائستوس در شغل و حرفه

این گروه از مردان با شغل و حرفه خود هویت اصلیشان را رشد و پرورش میدهند و بدون حرفه خود سرگردان می مانند.

مردان متولد مرداد و هفائستوس
هنرمندی و صنعتگری از جمله خصوصیات اصلی مردان با کهن الگوی هفائستوس هستند.

تشابهات مردان مرداد با کهن الگوی هفائستوس

اگر بخواهیم نزدیکترین خصوصیات اخلاقی مردان مرداد ماه را با کهن الگوی یونگی درک کنیم، بدون هیچ اشتباهی قطعاً مردان هفائستوس را در تعریف خود میگنجانیم.

مهارت های فیزیکی و شغلی، محبت های بی دریغ و دوستانه و مهر ورزیدن به خانواده و در عین حال خشم های یکباره و فروخورده از مشابهات این دسته از مردان است.

خصوصیات مردان با کهن الگوی آرس

اگر به دنبال تشابهات بین مردان مرداد ماه با کهن الگوی آرس هستید، مطمئناً مردان مرداد ماه بهترین خصوصیات آرس را دارند.

صبوری، مهربانی، خستگی ناپذیری، پر انرژی بودن، سلحشوربودن، مرد عمل بودن و وفاداری، متعصب و غیرتی بودن خصوصیات خوب و پر رنگ مرد آرس است.

اما از آنجایی که نقاط ضعف هر کهن الگویی در خود الگو قرار دارد باید بیان کنیم مردان متولد مرداد ماه از خصوصیات منفی آرس (خیانکاری، کم صبری، رفیق باز بودن و ...) بهره ایی نبرده است و در کل مجموعه ایی از اخلاقیات مثبت را با خود به همراه دارد.

مردان با کهن الگوی آرس در رابطه با زنان

در روابط عاطفی زنان با کهن الگوی آفرودیت بهترین فرد برای برقراری ارتباط با مردان آرس هستند. بودن در لحظه حال و به دنبال احساس خوشایند زندگی بودن صفتی است که در هر دو کهن الگوی آرس و آفرودیت وجود دارد.

زنان آفرودیت با شور و هیجان مثال زدنی خود میتوانند مردان آرس را به سمت خوشبختی هدایت کنند و در عین حال نامناسب ترین گروه زنان با کهن الگو های آتنا هستند که به دلیل بودن به دنبال پول و منفعت های مالی نمیتوانند احساس خوشایندی را در مردان آرس به وجود بیاورند.

نتیجه

مردان مرداد ماه با کهن الگوهای آرس و هفائستوس به شکل عجیبی از خشمی ناگهانی برخوردار هستند که میتواند پایه رابطه شان را با این خشم یکباره از بین ببرند.

بنابراین شناخت این خشم و دلایل آن و دیدن این احساس میتواند به ایجاد رابطه بهتر و مؤثر تر در مردان مرداد ماه کمک کند.

نویسنده: مینا حسن زاده

اشتراک در شبکه های اجتماعی:
برچسب ها:
(2 رای)
افزودن نظر:
CAPTCHA2
×

امتیاز دهی به مطلب: مردان متولد مرداد و مقایسه آنها با کهن الگوی یونگ

خیلی بدبدمتوسطخوبعالی
×

تعیین وقت مشاوره حضوری

CAPTCHA