22006198 021

مردان متولد مرداد و مقایسه آنها با کهن الگوی یونگ

خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(33 رای)
مردان متولد مرداد و مقایسه آنها با کهن الگوی یونگ

قابل توجه متولدین تمام ماه های سال اگر به دنبال دوستی و یا معاشرت و یا ازدواج با محبوب ترین مرد در زندگی خودتان هستید قطعاً نگاه مجددی به مردان متولد مرداد در اطراف خود بیاندازید. شاید کمی شکه کننده باشد که مردان متولد مرداد را با این صراحت ارزنده و در بیشتر موارد کامل و کارآمد بدانید، اما با صرف کمی وقت و خواندن این مطلب قطعاً متوجه خصوصیات بی نظیر مردان متولد مرداد ماه خواهید شد.

بهترین روانشناس گروه روانشناسی اینجا مکث در سال 1402: بهزاد متین

ویژگی زنان و مردان ماه های دیگر

 • آشنایی با مردان متولد فروردین کهن الگوها و شخصیت شناسی MBTI
 • آشنایی با زنان متولد فروردین کهن الگوها و شخصیت شناسی MBTI
 • آشنایی با مردان متولد اردیبهشت کهن الگوها هفائستوسو شخصیت شناسیMBTI
 • آشنایی با زنان متولد اردیبهشت کهن الگوها و شخصیت شناسی MBTI
 • آشنایی با مردان متولد خرداد کهن الگوها و شخصیت شناسی MBTI
 • آشنایی با زنان متولد خرداد کهن الگوها و شخصیت شناسی MBTI
 • آشنایی با مردان متولد تیر کهن الگوها و شخصیت شناسی MBTI
 • آشنایی با زنان متولد تیر کهن الگوها و شخصیت شناسی MBTI
 • آشنایی با زنان متولد مرداد کهن الگوها و شخصیت شناسی MBTI
 • آشنایی با مردان متولد شهریور کهن الگوها هادس و شخصیت شناسی MBTI
 • آشنایی با زنان متولد شهریور کهن الگوها و شخصیت شناسی MBTI
 • آشنایی با مردان متولد مهر کهن الگوها و شخصیت شناسی MBTI
 • آشنایی با زنان متولد مهر کهن الگوها و شخصیت شناسی MBTI
 • آشنایی با مردان متولد آبان کهن الگوها آرس و شخصیت شناسی MBTI
 • آشنایی با زنان متولد آبان کهن الگوها آرتمیس و شخصیت شناسی MBTI
 • آشنایی با مردان متولد آذر کهن الگوها و شخصیت MBTI
 • آشنایی با زنان متولد آذر کهن الگوها آفرودیت و هیستریونیک، شخصیت MBTI (ISFP)
 • آشنایی با مردان متولد دی کهن الگوها و شخصیتشناسی MBTI
 • آشنایی با زنان متولد دی کهن الگوها و شخصیت شناسی MBTI
 • آشنایی با مردان متولد بهمن کهن الگوها و شخصیت شناسی MBTI
 • آشنایی با زنان متولد بهمن کهن الگوها و شخصیت شناسی MBTI
 • آشنایی با مردان متولد اسفند کهن الگوها و شخصیت شناسی MBTI
 • آشنایی با زنان متولد اسفند کهن الگوها و شخصیت شناسی MBTI
مردان متولد مرداد ماه

خصوصیات اصلی مردان متولد مرداد ماه

اگر مهمترین رکن در ایجاد یک ارتباط مؤثر را مهربانی، صداقت، دوست داشتن و همدلی در نظر بگیرید قطعاً مردان متولد مرداد ماه سرآمد این خصوصیات هستند. از آنجایی که مردان متولد مرداد ماه در کلام و رفتار خود دارای شفافیت و وضوح کاملی هستند میتوانند به راحتی با اطرافیان خود رابطه صمیمانه برقرار میکنند و در این صمیمیت امکاناتی که میتواند برای دیگران فراهم کند را در کمال سخاوت در اختیار دیگران قرار میدهد.

مادیات در نگاه مردان مرداد ماه

پول در نظر مردان متولد مرداد ماه تعریفی به غیر از وسیله آسایش، آرامش و ایجاد امکانات برای خود و دیگران ندارد، این گروه از مردان برای به دست آوردن پول انگیزه ایی به غیر از خوشامد خود و اطرافیانشان ندارند.

غرور در مردان مرداد ماه

شاید با شنیدن کلمه غرور به غروری بی دلیل فکر کنید که میتواند آزار دهنده باشد، اما باید بدانید غرور در مردان مرداد ماه مفهومی از اخلاقیات، تعهد، عزت کلام و پشتکار دارد. مردان مغرور مرداد ماه میدانند که با حفظ اصول اخلاقی نباید دلیلی برای زیر پا گذاشتن غرور خود پیدا کنند. اخلاقیات در این مردان نشان دهنده حفظ اصول خود و دیگران است.

چه اشتباهاتی مردان مرداد ماه را خشمگین میکند

اگر در حال معاشرت با یک مرد مرداد ماه هستید باید بدانید سخاوتمندی، مهربانی، همدلی و ابراز عشق و علاقه مردان متولد مرداد تا زمانی در حد اعلای خود قرار دارد که شما او را نادیده نگیرید. نادیده گرفتن، بی توجهی و ناتوانی در رابطه محب آمیز و حفظ نکردن غرور مرد متولد مرداد میتواند بیشترین آسیب را به برقراری رابطه با این افراد به وجود بیاورد. در واقع این گروه از مردان اگر مورد ستایش و توجه اول شخص زندگیشان قرار نگیرند، شعله خشم و عصبانیتشان به قدری زیاد خواهد شد که دیگر نمیتوانند به احساسات اولیه خود نسبت به معاشرانشان برگردند.

اصطلاح با دم شیر بازی کردن

اگر در حفظ اصول اخلاقی مردان متولد مرداد ماه رعایت های آنها را نداشته باشید یکباره با مردی خشمگین مواجه میشوید که پس از آرامش های طولانی میتواند بسیار عصبانی و بدخلق شود. بنابراین بهتر است خودتان با درایت کامل این منبع دوست داشتنی از محبت، رفاه و آسایش را حفظ کنید.

وفاداری در مردان مرداد ماه

اگر به دنبال درک احساس وفاداری از یک مرد هستید، قطعاً مردان مرداد ماه میتوانند این احساس را به بهترین شکل به شما منتقل کنند. این گروه از مردان با ایجاد فضایی مناسب و محبت های طولانی و با پایه و ابراز علاقه های شدید و وفاداری عاشقانه به شما اعلام میکنند که در چهارچوبی محکم قرار گرفته اید.

چهارچوب های مردان مرداد ماه

اگر پس از این حجم از دوست داشتن، وفاداری و آسایش به دنبال اتفاق خوشایند دیگری هستید، بهتر است دست نگه دارید و به عواقب این رفتارهای دلپذیر نگاهی بیاندازید.

حسادت در مردان مرداد ماه

حسادت و ریزبینی در شما و گذشته شما و تمام رفتارهای روزمره شما یکی از مهمترین کارهایی است که این گروه از مردان در قبال نزدیک ترین افراد خود انجام میدهند.

خصوصیات مردان متولد مرداد ماه

مراقب رفتارتان با دیگران باشید

اگر مراقب رفتارتان با اطرافیان نباشید و مرد متولد مرداد خود را نادیده بگیرید و به گپ های ساده مشغول شوید، قطعاً باید به دردسر پس از آن نیز فکر کنید. گپ زدن، معاشرت کردن، خندیدن های بی جهت با مردی غیر از مرد مرداد ماه خود میتواند آسایش روابط شما را از بین ببرد، پس مراقب رفتار خودتان باشید.

چه زمانی احساسات مردان مرداد ماه تغییر میکند؟

اگر تا اینجا مدام به محسنات مردان مرداد ماه پرداخته ایم وقت آن است که بدانید، زمانی که به هر دلیلی دور از اصول مرد مرداد ماه عمل کنید، قطعاً به طرز جدی از چشم او خواهید افتاد و تلاش پس از آن فایده ایی ندارد. محبت بی دریغ این گروه از مردان شوخی بردار نیست و تا زمانی در اوج خود باقی میماند که شما این گروه از مردان را در اوج خواسته هایش نگه دارید.

مقایسه مردان مرداد ماه با کهن الگوی هفائستوس و آرس

مردان هفائستوس

بهتر است بدانید خصوصیات مردان هفائستوس در اکثر مردانی که محبت، نجابت و سخاوتمندی دارند دیده میشود و شاید این خصوصیات در کهن الگوی هفائستوس مشهود ترین خصوصیت فردی باشد. مردان هفائستوس، با مهارت هستند و در کار خود به عنوان یک استاد کار حرفه ایی حضور پیدا میکنند. در روابط بین فردیشان با محبت و سخاوتمند و با نجابت هستند و مهربانی جزیی از خصلت های غریزی این مردان است.

مردان هفائستوس در شغل و حرفه

این گروه از مردان با شغل و حرفه خود هویت اصلیشان را رشد و پرورش میدهند و بدون حرفه خود سرگردان می مانند.

مردان متولد مرداد و هفائستوسهنرمندی و صنعتگری از جمله خصوصیات اصلی مردان با کهن الگوی هفائستوس هستند.

تشابهات مردان مرداد با کهن الگوی هفائستوس

اگر بخواهیم نزدیکترین خصوصیات اخلاقی مردان مرداد ماه را با کهن الگوی یونگی درک کنیم، بدون هیچ اشتباهی قطعاً مردان هفائستوس را در تعریف خود میگنجانیم. مهارت های فیزیکی و شغلی، محبت های بی دریغ و دوستانه و مهر ورزیدن به خانواده و در عین حال خشم های یکباره و فروخورده از مشابهات این دسته از مردان است.

خصوصیات مردان با کهن الگوی آرس

اگر به دنبال تشابهات بین مردان مرداد ماه با کهن الگوی آرس هستید، مطمئناً مردان مرداد ماه بهترین خصوصیات آرس را دارند. صبوری، مهربانی، خستگی ناپذیری، پر انرژی بودن، سلحشوربودن، مرد عمل بودن و وفاداری، متعصب و غیرتی بودن خصوصیات خوب و پر رنگ مرد آرس است.

اما از آنجایی که نقاط ضعف هر کهن الگویی در خود الگو قرار دارد باید بیان کنیم مردان متولد مرداد ماه از خصوصیات منفی آرس (خیانکاری، کم صبری، رفیق باز بودن) بهره ایی نبرده است و در کل مجموعه ایی از اخلاقیات مثبت را با خود به همراه دارد.

مردان با کهن الگوی آرس در رابطه با زنان

در روابط عاطفی زنان با کهن الگوی آفرودیت بهترین فرد برای برقراری ارتباط با مردان آرس هستند. بودن در لحظه حال و به دنبال احساس خوشایند زندگی بودن صفتی است که در هر دو کهن الگوی آرس و آفرودیت وجود دارد.

زنان آفرودیت با شور و هیجان مثال زدنی خود میتوانند مردان آرس را به سمت خوشبختی هدایت کنند و در عین حال نامناسب ترین گروه زنان با کهن الگوهای آتنا هستند که به دلیل بودن به دنبال پول و منفعت های مالی نمیتوانند احساس خوشایندی را در مردان آرس به وجود بیاورند.

شخصیت شناسی مردان متولد مرداد بر اساس تست MBTI

از آنجایی که مردان مرداد ماه را جزو بهترین نوع شخصیت ها در طالع بینی و کهن الگوی یونگی شناخته میشدند میتوانیم در این تست آنها را جزو مردان برونگرا، حسی، احساسی و قضاوتی باشند. این گروه از افراد شاد پرانرژی و خلاق هستند، با دیگران رابطه ایی شاد و صمیمانه برقرار میکنند و بیشترین حد انرژی خود را از اطرافیانشان دریافت میکنند، اگر زمانی از جمع جدا بیافتند و یا در جمعی پذیرفته نشوند احساس نا امنی، بی قراری و نا آرامی پیدا میکنند.

این گروه از مردان مدیر نیستند اما به جزییات اهمیت میدهند، مایل هستند در شغل و حرفه خود با تمام توانایی خود عمل کنند اما اگر زمانی از آنها خواسته شود که مدیریت کنند قطعا این توانایی را در خود میبینند. احترام به دیگران و احساس همکاری و تعاون در مردان مرداد ماه با این تیپ شخصیتی بسیار مشهود است. سختگیری، بدبینی و خودخواهی در این گروه از مردان بسیار کم دیده میشود و یا اصلاً وجود نخواهد داشت.

این گروه از مردان همراهانی همیشگی برای معاشرانشان هستند، تمام سعی خود را برای داشتن احساس بهتر در دیگران به کار میبندند، مهربان و صمیمی هستند و مایل به داشتن روزهای بهتر و رو به رشد میباشند.

مردان مردادماه با این تیپ شخصیتی مایل هستند تمام تلاش خود را برای اینکه به دیگران خوش بگذرد انجام دهند. کمال طلبی و مورد انتقاد قرار نگرفتن یکی از خواسته های این گروه از مردان است که برای دستیابی به آن تمام تلاش خود را میکنند. اگر کسی مردان مرداد ماه را مورد انتقاد قرار دهد احساس نا امنی میکنند زیرا میخواهند همیشه مورد قبول واقع شوند و در کمال آنچه که میباشند دیده شوند.

مردان مردادماه با کهن الگوهای آرس و هفائستوس به شکل عجیبی از خشمی ناگهانی برخوردار هستند که میتواند پایه رابطه شان را با این خشم یکباره از بین ببرند. بنابراین شناخت این خشم و مدیریت خشم آن و دیدن این احساس میتواند به ایجاد رابطه بهتر و مؤثر تر در مردان مرداد ماه کمک کند.

سوالات متداول

1. خصوصیات بارز مردان مرداد ماه چیست؟
خوش رویی و خوش اخلاقی، مهربانی مداوم و مسئولیت پذیر هستند اما یکباره دچار ناراحتی و تلخی میشوند که میتوانند تمام آنچه را که ساخته بودند نادیده بگیرند و دیگر دوست نداشته باشند.

2. رگ خواب مردان مرداد ماه چیست؟
رگ خواب مرد مرداد ماه با هر آنچه که به توجه و مهربانی مربوط میباشد ربط دارد. مرد مرداد ماه مهربانی ها را هر چند کم و کوتاه میشناسد و برای جبران مهربانی ها تلاش میکند.

3. چه زنانی مناسب مرد مرداد ماه هستند؟
زنان خانه دار و نه صرفاً زنانی که به تمیز کردن خانه کفایت میکنند بلکه زنان باهوشی که توانایی جمع کردن زندگی را به عهده دارند زنان مناسب مرد مرداد ماه هستند.

4. تعریف کهن الگوی مرد مرداد ماه چیست؟
کهن الگوی هفائستوس یا همان کهن الگوی ایزد آهنگری که کاملاً خوش قلب، پر کار و رقیق و القلب است. پشتوانه بودن، حمایتگری و دادن احساس امنیت از جمله خصوصیات این مردان است.

نظرات کاربران:
دربا
پاسخ به این نظر
1401/11/23

عشق منم مردادیه و عاشق منه

0 0
مریم
پاسخ به این نظر
1401/2/12

همسر من ،عشق من مرداد ماهیه همه مطالبش درست بوددر مورد مردان مرداد ماهی

5 0
شهلا
پاسخ به این نظر
1398/10/12

مردان مردادی عالین

14 6
روشنک
1401/5/12

خودتون چه ماهی هستید

0 0
افزودن نظر:
captcha


تست های آنلاینتست آنلاین
آدرس مکثآدرس
تلفن مکث
رزرو آنلاین وقترزرو وقت
تماس با واتس اپواتس اپ