22006198 021

مشاوره خانواده (بهترین مرکز مشاوره خانواده تهران)

بهزاد متین: روانشناس، مشاوره فردی، روانشناس بالینی

بهزاد متین
تهران

نازنین خوشبخت: مشاور زوج درمانی، سکس تراپیست، مشاوره فردی

نازنین خوشبخت
تهران

نسرین زارعی: مشاور کودک، سنجش هوش و استعدادیابی کودکان، روانشناس کودک

نسرین زارعی
تهران

پدرام محسنی: مشاور شغلی | کوچینگ فردی | استعدادیابی شغلی - مرکز مشاوره مکث

پدرام محسنی
تهران

منا ادیبی فر:روانشناس بالینی متخصص در درمان انواع افسردگی و اضطراب

منا ادیبی فر
تهران

سهیلا عیسایی:روانشناس مشاور فردی، نورو تراپیست، مشاور خانواده

سهیلا عیسایی
تهران

دکتر مریم موسوی نیک: روانشناس بالینی از انستیتو روانپزشکی تهران و دانشگاه میسور

مریم موسوی نیک
تهران

آزیتا دریای لعل: مشاور خانواده، مشاور زوج درمانی، مشاور نوجوان، مشاور فردی

آزیتا دریای لعل
تهران

دکتر هلیا کریم روانپزشک و دستیار فلوشیپ روان تنی

هلیا کریم
تهران
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(43 رای)
مشاوره خانواده (بهترین مرکز مشاوره خانواده تهران)

مشاوره خانواده حضوری در تهران برای افرادی مناسب می باشد که در حال حاضر به طور همزمان با همسر و فرزندان خود یا تنها با همسر خود دچار مشکل شده اند. در نظر داشته باشید که تفاوت هایی در مشاوره خانواده حضوری با سایر مشاوره ها مانند مشاوره پیش از ازدواج، مشاوره زوج درمانی و یا مشاوره فردی وجود دارد. این تفاوت نیاز به داشتن یک روانشناس زبده و با تجربه را در مرکز مشاوره خانواده پر اهمیت تر از قبل میکند. همچنین با توجه به این که مرکز مشاوره خانواده مکث با بسیاری از بیمه ها طرف قرار داد می باشد، شما می تواند برای اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره خانواده تهران یعنی کلینیک مکث تماس حاصل کنید.

ما در این مقاله به معرفی بهترین مرکز مشاوره خانواده تهران و مشاور خانواده حضوری زبده به همراه رزومه خواهیم پرداخت. سپس کمی از ویژگیهای مرکز مشاوره خانواده مکث خواهیم گفت و در آخر مواردی که یک مشاوره روانشناس خانواده حضوری باید دارای آن باشد را خدمتتان ارائه خواهیم داد. پس تا انتهای مقاله علمی مشاوره خانواده حضوری همراه با ما باشید.

پیشنهاد می کنیم انجام دهید: تست آنلاین و رایگان «چقدر خانواده دوست هستید؟»

انواع خدمات و درمانهای مشاوره خانواده حضوری

مشاوره زوج درمانی

حقیقتاً زوج هایی که مایل هستند در بهبود روابطشان با یکدیگر تغییراتی ایجاد کنند میتوانند با مراجعه به مشاوره زوج درمانی و یا مشاوره خانواده به بررسی مسائلشان بپردازند.

ممکن است برخی از زوج ها به این نتیجه برسند که نمی توانند به هیچ وجه با یکدیگر به زندگی ادامه دهند اما مهم این است که بدانیم، تمام اتفاقاتی که بین زوج ها در جریان است میتواند با زوج درمانی رو به بهبود رود.

مشاوره خانواده

مشاوره پیش از طلاق

مشاوره بهبود روابط فرزندان و والدین از آن دست مشاوره هایی است که هر خانواده ایی میتواند به آن نیاز داشته باشد. هیچ والد و فرزندی نیستند که در روابط بین فردیشان به مشکل برنخورده باشند و در زمان هایی که این احساس را تجربه میکنند، نیازمند یک راهنمایی و مشاوره صحیح هستند. بنابراین در مشاوره طلاق و یا مشاوره خانواده بین والدین و فرزندان می تواند نحوه صحیح روابط بین فردی در خانواده و ایجاد همدلی آموزش داده شده و ارتقا پیدا کند.

مشاوره سکس تراپی

اگر بخواهیم یکی از معضلات اصلی در روابط بین فردی را بشناسیم قطعاً ناتوانی در برقراری روابط جنسی صحیح از مهمترین این مشکلات است.

زوج هایی که در روابط جنسی خود ضعیف عمل می کنند احتمالا نمی توانند روابط عاطفی مستحکمی داشته باشند و به هر دلیلی و بر سر هر اتفاقی با یکدیگر به مشکل برمیخورند. از این رو مشاوره سکس تراپی میتواند یکی از بهترین و اثر بخش ترین عوامل در بهبود روابط جنسی زوج ها باشد.

پیشنهاد می کنیم انجام دهید: تست آنلاین شخصیت جنسی

مشاوره بهبود ارتباط جنسی

در مشاوره بهبود ارتباط جنسی که توسط سکس تراپیست یا مشاور خانواده انجام می شود به راهکارهایی جدید اشاره خواهد شد تا زوجین شناخت بهتری از وضعیت خود و همسرشان به دست آورند.

معمولاً گاهی ضعف در رابطه جنسی می تواند به دلیل مشکلاتی مانند کمبود ورزش، تغذیه نادرست، وجود استرس و اضطراب در فرد، کمبود خواب و بسیاری از عوامل دیگر باشد.

مشاوره جلوگیری و راهکارهای شناسایی خیانت

مشاوره جلوگیری از خیانت که در فرآیند مشاوره خانواده انجام می شود یکی از سخت ترین فرایندهای روانشناسی است، چرا که کار به جایی کشیده شده است که زوجین تفکر خیانت را در پیش گرفته اند، پس در این جور مواقع نیاز به صبر و حوصله و انجام مشاوره ها به صورت هفتگی و منظم بسیار با اهمیت است.

مشاوره بهبود ارتباط فرزندان و والدین

معمولاً وقتی تربیت فرزند به شکل درستی انجام نشود در سنین نوجوانی و جوانی کنترل وضعیت از دست والدین خارج می شود که در چنین مواقعی نیاز به همکاری بیشتر با مشاور خانواده و گرفتن راهکار بسیار ضروری است.

مشاوره تربیت جنسی کودک

قطعاً تمام والدینی که کودک دارند نیازمند راهنمایی و مشاوره برای تربیت دوره بلوغ جنسی کودکشان هستند. زیرا یکی از معضلات اساسی والدین در مواجهه با کودکانشان، ایجاد آگاهی برای شناخت بیشتر والدین از نحوه برخوردشان با کودک است.

والدین میتوانند با دوره های مشاوره تربیت جنسی کودک خود به تربیت بهتر و شکوفاتری برای کودک خود دست پیدا کنند.

/// شماره های تماس ///

مشاوره فرزند پروری و آموزش والدین

اگر والدینی در معاشرت با کودکان و نوجوانان خود، چالش های بزرگی دارند، همیشه این توصیه به آنها میشود که در یک دوره آموزشی فرزند پروری شرکت کنند.

فرزند پروری در دوره ایی که سبک زندگی بیشتر افراد بر پایه فرزند سالاری است میتواند در نحوه صحیح تربیت فرزندان و نوجوانان مؤثر باشد، زیرا ممکن است والدین به این اشتباه بیفتند که باید در تمام مواقع هر آنچه فرزندانشان میگویند را اجرا کنند و یا بالعکس.

مشاوره جلوگیری از طلاق عاطفی

جالب است بدانیم طلاق های عاطفی جزء طلاق هایی محسوب می شوند که ثبت نمی شوند؛ زیرا طلاق عاطفی اتفاقی است که در روابط بین فردی و عاطفی زوج ها به وجود می آید. به همین دلیل زوج ها پیش از هرگونه اقدامی برای طلاق در محضر، دچار طلاق های عاطفی می شوند. با این تفاوت که طلاق های عاطفی ممکن است به طلاق در محضر منجر نشود و صرفاً در روابط زوج ها اثر داشته باشد و با این که هر دو نفر در کنار یکدیگر زندگی میکنند ولی میل و عاطفه و محبتی به یکدیگر نداشته باشند که در این صورت طلاق عاطفی صورت گرفته است.

مشاوره بهبود ارتباط با خانواده همسر

یکی از دغدغه های دختران جوان و در مواردی نیز، مادرانی که سال ها است با خانواده همسرشان معاشرت میکنند روابط بین فردیشان است که به صورت مداوم دارای استرس، دغدغه و بحث و گفتگو است. در مواردی نیز این بحث و گفتگو های مداوم بین مادر همسر و خانواده همسر باعث می شود روابط بین زن و شوهر نیز دچار تخریب شود که در واقع مشاوره بهبود روابط با خانواده همسر می تواند اقدام بسیار مهمی در نحوه رفتار و یا انتظارات ما داشته باشد که منجر به رابطه بهتری نیز شود.

مشاوره ترس از تنهایی و جدایی همسر

مواجهه با احساس تنهایی یکی از راهکارهای مفید برای مقابله با ترس از تنهایی است. از بین بردن وابستگی های بی جهت که صرفاً ما را در یک فضای شلوغ قرار می دهد میتواند اولین قدم در مواجه با تنهایی باشد.

آشتی با خود و گذراندن وقت و زمان مانند قدم زدن در طول روز، خرید کردن و دیدن فیلم و تئاتر به تنهایی می تواند ما را به قوی شدن در این احساس کمک کند و مهمترین موضوع این است که اگر زمانی تنها بودید، از این احساس نترسید و از برداشت مردم و اطرافیان نسبت به خود احساس ناخوشایندی نداشته باشید. اینکه چه کسی در مورد ما چه فکری میکند به هیچ وجه در روند زندگی ما و تغییر احساس ما تاثیر نخواهد داشت.

آشتی کردن با خود و لذت بردن از تنهایی و فعالیت های انفرادی می تواند باعث بهتر شدن روابط میان فردی و افزایش اعتماد به نفس شود؛ زیرا کسانی که از تنهایی و طرد شدن می ترسند همواره به دنبال جلب رضایت و تایید از سوی دیگران هستند و گاها برخی افراد از این نوع احساسات سوءاستفاده می کنند و این اتفاق منجر به تجربه کردن احساسات ناخوشایند برای شخص می شود. همه ما حتی اگر دوستان زیادی در کنارمان داشته باشیم، احتمالا روزهایی را تجربه کنیم که تنها هستیم و اگر از قبل با تنهایی خود رو به رو نشده باشیم، ممکن است احساس افسردگی و ترس کنیم.

اهمیت مشاوره خانواده

همانطور که در کلمه مشاوره خانواده واضح است، این نوع مشاوره، از مشاوره دادن به مجموعه افراد یک خانواده تشکیل میشود. درست است که هر فردی در خانواده می تواند به مرکزی برای مشاوره برود و به تنهایی مسئله خود را با مشاور خود در میان گذارد، اما مشاوره خانواده یکی از پرمحاسن ترین نوع مشاوره ها برای افراد یک خانواده محسوب می شود.

به این منوال که در نظر بگیرید همسری با همسر خود، دختری با پدر خود و پسری با برادر خود در یک خانواده مشکلاتی دارد. وقتی همه این افراد به صورت جداگانه به مراکز مشاوره ای رفته و اقدام به مشاوره گرفتن از یک روانشناس می کنند، شاید مسئله شان به میزانی حل و فصل شود.

مرکز مشاوره خانواده

اما اگر همه این خانواده در یک مرکز مشاوره خانواده حضوری و با یک مشاور روانشناس و گاهی در حضور هم به صورت دسته جمعی و گاهی به صورت مجزا در جلسات مشاوره قرار گیرند، هر یک از افراد خانواده با بیان مشکلات خود و همینطور طرف مقابلی که این مشکلات را به وجود آورده مواجه می شوند.

انواع درمانگر خانواده

در اینجا برخی از رایج ترین انواع مشاوره ذکر شده است

 • مشاوره پیش از ازدواج و مشاوره خانواده
 • راهنمایی و مشاوره شغلی
 • مشاوره توانبخشی
 • مشاوره بهداشت روان
 • مشاوره سوء مصرف مواد
 • درمانگر ارتباطات جنسی

آیا مشاوره خانواده ایده خوبی است؟

بدون توجه به اینکه همه اعضای خانواده در این درمان شرکت کنند، روابط خانوادگی برای سلامتی روانی مهم است. این یک روش مشاوره ایده آل برای کمک به اعضای خانواده است که بتوانند با یک درمان فوری خانواده ای که با اعتیاد، مسئله پزشکی یا تشخیص سلامت روان مقابله می کند، سازگار شوند.

مزایای مشاوره خانواده حضوری چیست؟

 • مشاور از نزدیک زبان بدن و هیجانات رفتاری اعضای خانواده را می بیند.
 • نقاط قوت و ضعف موجود در سیستم خانواده به صورت کامل شناسایی می شود.
 • اعضای خانواده و مشاور اهداف تغییر را به صورت مطلوب چیدمان می کنند.
 • مهارت های ارتباطی را بهبود می بخشد.
 • روند حل مشکل به صورت حضوری سرعت بیشتری پیدا می کند.
 • لازم به ذکر است مشاوره خانواده تلفنی به هیچ عنوان توصیه نمی شود.

مشاوره خانوادگی چه چیزی را تعیین می کند؟

خانواده درمانی نوعی مشاوره روانشناختی (روان درمانی) است که می تواند به اعضای خانواده در بهبود ارتباط و رفع تعارض کمک کند. خانواده درمانی معمولاً توسط روانشناس، روانشناس بالینی یا درمانگر خانواده انجام می شود.

چرا مشاوره خانواده مهم است؟

هدف از درمان این است که به اعضای خانواده کمک کنیم تا چگونه با رفتارهای خاص دیگران را تحت تأثیر قرار دهند. همچنین یاد بگیرند که شیوه های جدید ارتباط با یکدیگر، برطرف کردن تعارضات و خطوط ارتباطی بین همه اعضای خانواده چگونه است.

تکنینک مختلف در خانواده درمانی

 • خانواده درمانی رفتاری
 • خانواده درمانی روان پویشی
 • خانواده درمانی ساختاری

مزیت مراجعه به یک مرکز مشاوره خانواده حضوری

 • مزیت مشاوره خانواده حضوری این است که همه افراد خانواده نقاط مثبت و منفی خود را می فهمند.
 • پنهان کاری، فریب کاری، خودافشایی و همچنین مقاومت در درمان به تدریج بهبود پیدا می کنند.
 • اگر دختری با پدر خود مسئله ایی دارد، مشاور روانشناس می تواند نسبت به دختر و همچنین پدر بینش پیدا کند.
 • هر آنچه که مشاور از مراجعه کننده می شنود، صرفا نظر محض او در مورد شخص دیگری نیست و خود نیز میتواند نسبت به مسئله اصلی و حل آن راحت تر بپردازد.

مشاور خانواده مانند باقی مشاوره ها ابتدا به بررسی مسئله می پردازد، پس از آن مسئله را موشکافانه بررسی می کند. زیرا نکته مهم در مشاوره خانواده حضوری و همچنین دیگر مشاوره ها این است که مسئله همیشه آنچه که ما فکر می کنیم نیست. این مهارت و قدرت یک مشاور روانشناس خانواده است که موضوع اصلی را بشناسد و به آن بپردازد.

چنانچه در درمان های شناختی گفته شد، افراد نسبت به تحلیل و شناختشان از یک موضوع با یکدیگر متفاوت هستند. این تفاوت ها باعث تنش بین افراد مختلف می شود. همانطور که تمام موجودات جهان با یکدیگر متفاوت هستند و نگرش و بینش آنها متفاوت است، بنابراین تمام اعضای یک خانواده، خواهرها و برادرها نیز با هم متفاوت هستند و این تفاوت ها باعث ایجاد تنش ها می شود.

نکته مهم اینجاست که اگر به تنش ها بپردازیم و در کنار یک مشاور روانشناس خانواده موضوعاتمان را بررسی کنیم و سعی در حل آنها داشته باشیم، میتوانیم به رشد برسیم.

مسئله اینجاست که اگر با کسی نتوانستیم کنار بیاییم، در سخت ترین شرایط یا باید او را بپذیریم و یا باید راه حل درست را پیدا کنیم، صحبت های مداوم و تکراری و تمام نشدنی، که نتیجه ایی جز دلخوری ندارد.

پیدا کردن راه حل درست، تنها با مراجعه به یک مرکز مشاوره خانواده برای شروع مشاوره خانواده گرفتن و تلاش برای رفع تدریجی مشکلات، امکان پذیر می باشد. رویارویی مشاور روانشناس با همه اعضای خانواده در درمان موثر است. همچنین ایجاد یک فعالیت گروهی برای خانواده(رفتن به مرکز مشاوره) در همدلی و احساس صمیمیت و در بیان این نکته که همه خانواده دغدغه حل مشکلشان را دارند و برای سلامت خودشان و دیگری در تلاش هستند، اقداماتی هستند که به صورت ناخودآگاه در درمان یک خانواده مؤثر می باشد.

/// شماره های تماس ///

مشاور خانواده چگونه میتواند به بهبود روابط کمک کند؟

همانطور که پیش از این توضیح داده ایم، در بهترین مرکز مشاوره خانواده تهران با انجام مشاوره خانواده حضوری به بررسی مسائل و مشکلات افراد یک خانواده می پردازد و در موارد بسیار مهم تر از بروز مسائل و مشکلات احتمالی جلوگیری می کند.

والدین و کودکانی که در یک خانواده هستند قطعاً می توانند در مواردی با یکدیگر اتفاق نظر نداشته باشند. همین مسئله باعث می شود با مشکلات احتمالی مواجه شوند. امروزه به دلیل اینکه روابط صلح آمیز، آشتی جویانه و صمیمانه در خانواده ها مهمترین ابزار رشد و احساس خوشایند محسوب می شود، ممکن است دغدغه هایی از این دست باعث شود روابط بین فردی در خانواده ها به اشکالاتی بربخورد که فقط و فقط با گفتگوی مسالمت آمیز، روشنگرانه و بررسی مسائل از طریق یک مشاور روانشناس خانواده حل شود. می توان با استفاده از بهترین روش و راه به برقراری آرامش دست پیدا کرد.

بنابراین بهبود روابط از طریق شناخت بدون سوگیری و قضاوت های سطحی توسط یک مشاور خانواده حضوری می تواند خانواده را به سمت بهبود روابط و برقراری یک رابطه صمیمانه و محبت آمیز هدایت کند.

آیا همه خانواده ها نیاز به مشاوره خانواده دارند؟

معمولا شروع فرآیند مشاوره خانواده به صورت انفرادی و بر اثر گله و شکایت از دیگر اعضای خانواده شروع می شود. در ادامه همسر فرد به مشاوره ورود می کند که گاهی فرزندان هم در جلسات حضور پیدا خواهند کرد.

آیا مشاوره خانواده باعث تغییر در رفتار افراد خانواده می شود؟

اگر خانواده ایی با تمام وجود و میل و رغبت قلبی بخواهد به انسجام و هماهنگی در خانواده دست پیدا کند. قطعاً در جلسات مشاوره خانواده حضوری نیاز به ایجاد تغییراتی در نحوه رفتار برخی از افراد خانواده صورت می گیرد. بسته به نوع مسئله، پذیرش افراد خانواده، میزان همدلی و هماهنگی بین افراد، تغیرات به صورت رفتاری و شناختی و همچنین کاملا عینی نمایان می شود.

وجه تمایز مشاوره خانواده حضوری و مشاوره های فردی چیست؟

در یک مشاوره فردی، خود شخص تصمیم دارد مسائل شخصی خود را بیان و برطرف کند. اما در یک مشاوره خانواده حضوری ممکن است از تمام افراد خانواده، برای حل مشکل استفاده شود. بنابراین مشاوره های خانواده به دلیل برقراری ارتباط با تمام افراد خانواده شرایط ویژه تری را در ارائه مشاوره خواهند داشت.

یک نکته بسیار سازنده در مشاوره خانواده حضوری این است که اگر فردی به شخصه ریشه و مشکلات خود را در خانواده و با فرد خاصی جستجو کند، در مشاوره خانوادگی حضور آن شخص باعث میشود روند حل مشکل بهتر و سریع تر باشد. به این دلیل که مشاور خانواده با مواجه با هر دو فرد و شنیدن مسئله اصلی از دیدگاه هر دو فرد راهکارهای سازنده و مفیدتری را ارائه می دهد و درمان سرعت بیشتری پیدا خواهد کرد.

مشاوره های فردی به دلیل فردی بودن و تحلیل و برداشت خود شخص باعث میشود به مدت درمان طولانی تر و مشاوره های طولانی تری نیاز پیدا شود؛ اما در یک مشاوره خانواده حضوری اگر اعضای خانواده راضی و مایل به بهبود روابط و حل مسئله شان باشند، معمولا ادامه روند مشاوره به صورت فردی ادامه پیدا می کند.

مشاوره خانواده تهران

دسترسی راحت به مرکز مشاوره روانشناسی مکث برای ساکنین تهران

 1. مترو: با توجه به این که مرکز مشاوره مکث جنب مترو قلهک می باشد، مراجعین می توانند از این وسیله با توجه به ترافیک آزار دهنده شهر تهران استفاده کنند.
 2. تاکسی: با توجه به بودن وسایل حمل نقل زیاد در محدوده خیابان شریعتی، شما می توانید با این گونه وسایل به مرکز مشاوره مکث مراجعه نمایید.
 3. پارکینگ: افرادی که با وسیله شخصی قصد آمدن به مرکز مشاوره مکث را دارند، دو گزینه در پیش رو دارند: استفاده از سینمای فرهنگ و پارک کردن در کنار رودخانه قلهک که ورودی آن از کوچه یزدانیان می باشد.

بهترین مرکز مشاوره خانواده تهران

 • مرکز مشاوره مکث طرف قرار داد با بانک مرکزی
 • مرکز مشاوره مکث طرف قرار داد با بانک تجارت
 • مرکز مشاوره مکث طرف قرار داد با بانک سپه
 • مرکز مشاوره مکث طرف قرار داد با بانک صادرات
 • مرکز مشاوره مکث طرف قرار داد با بانک صنعت و معدن
 • مرکز مشاوره مکث طرف قرار داد با بانک کشاورزی
 • مرکز مشاوره مکث طرف قرار داد با مهد کودک جیکو و پازل

سوالات متداول

1. مزیت مشاوره خانواده چیست؟
در مشاوره خانواده، همه افراد خانواده در حضور یک مشاور روانشناس هستند؛ پنهانکاری، فریب کاری، خودافشایی و همچنین مقاومت در درمان به حداکثر خود میرسد.

2. بهبود روابط در یک خانواده چگونه می تواند صورت گیرد؟
بهبود روابط از طریق شناخت بدون سوگیری و قضاوت های سطحی توسط یک مشاور خانواده میتواند خانواده را به سمت بهبود روابط و برقراری یک رابطه صمیمانه و محبت آمیز هدایت کند.

3. انواع مختلف خانواده درمانی چیست؟
چهار نوع خانواده درمانی وجود دارد. خانواده درمانی مینوچین، خانواده درمانی سیستمی، خانواده درمانی شناختی، خانواده درمانی مبتنی بر حل مسئله.

4. اهداف خانواده درمانی چیست؟
مرزهای سالم را توسعه داده و حفظ می کند. انسجام و ارتباطات را تسهیل می کند. درک بهتر و پویایی خانواده را ایجاد می کند، حل مسئله را ارتقا می دهد. همدلی و تفاهم ایجاد می کند. نزاع در خانواده را کاهش میدهد.

5. چرا خانواده درمانی مهم است؟
خانواده نقش مهمی در رشد عاطفی، جسمی و معنوی خانواده دارد زیرا هر فردی در سیستم خانواده تأثیر می گذارد و تحت تأثیر دیگران است. خانواده درمانی می تواند برای شما مفید باشد. دقت داشته باشید روانشناس خانواده درمانی بایستی بسیار با تجربه و زبده باشد.

6. در خانواده درمانی چه اتفاقی می افتد؟
در حین خانواده درمانی، می توانید توانایی خانواده خود را در حل مشکلات و بیان افکار و احساسات به شیوه ای مولد بررسی کنید. نقش های خانوادگی، قوانین و الگوهای رفتاری را کشف کنید تا موضوعاتی را که منجر به درگیری می شوند و روش های کار از طریق این موضوعات را شناسایی کنید.

نظرات کاربران:
سارا
پاسخ به این نظر
14:27 - 6 فروردین 99

سلام من 32 سالمه و شوهرم 40 سالشه ما سنتی ازدواج کردیم و ایشون همیشه برای نهار میره خونه مامانش و وابستگی شدید به مادرش داره. پدرش خیلی وقته فوت کرده و به مادرش به شدت وابستست باید چی کار کنم؟ هر وقتم می خوایم مسافرت بریم میگه که مادرم ببریم اصلا من هیچ هیجانی از این ادم نمیگیرم و دیگه خسته شدم که گفتم به شما بگم

1 0
مینا
پاسخ به این نظر
14:30 - 6 فروردین 99

سلام ببخشین من چند وقته که همسرم با من ارتباط خوبی نداره بعد از اینکه بچه دار شدیم بدتر شده تو گوشیش دیدم که با یک پسر در ارتباطه گفتم نکنه همجنسگرا شده از کجا باید بفهمم؟

1 0
گلاره
پاسخ به این نظر
14:38 - 6 فروردین 99

قبل از عقد قصم خورده بودم که با هیچ پسری در ارتباط نبودم حالا همه چی مشخص شده و شوهرم هر روز داره گریه میکنه دارم زندگیمو از دست میدم باید چی کار کنم

1 0
علی رضا
پاسخ به این نظر
18:37 - 8 فروردین 99

سلام وقتتون بخیر من تقریبا 12 ساله ازدواج کردم و فکر می کنم همسرم علاقه ای به برقراری ارتباط جنسی تو این 1 سال اخیر نداره و این موضوع منو خیلی ناراحت میکه از اون سمت هم افرادی در محل زندگی و برج ما وجود دارن که به اصطلاح به من آمار میدن و من دارم به صورت ناخوداگاه به سمت خیانت پیش میرم. آیا اگه بخوام با همسرم برای مشاوره خانواده و مشکلی که با من و دخترم داره به خاطر خشم و عصبانیت و حسااسیش از هر چیزی شما چه فردی را معرفی می کنید. این که هم مشکل ارتباط جنسیمون حل بشه هم مشکل با دخترم ممنون

1 0
محسن
پاسخ به این نظر
14:16 - 12 فروردین 99

سلام خسته نباشین من جدید فهمدم که دخترم با یک فردی ارتباط برقرار کرده که از خودش ۱۵ سال بزرگتر دختر من ۲۰ سالشه و از اوجایی که من خودک به زنم خیانت کرد و طلاق گرفتیم و نمیتونم اون تسلط رو به دخترم داشته باشم وقعا موندم که چیکار بکنم. فکر می کنم مادرش که دیگه این چیزا براش مهم نیست از اون سمتم بااین مردی که دوست شده ادم جالبی به نظر نمیاد فکر می کند به تازگی زن هم شده که یهو ۲ ماه افسردگی گرفته بود البته اون اقا برگشته ولی دخترم در این مورد اصلا به من حرف نمیزنه. اگه خیانت نمیکرم و زندگیم اینجوری نشده بود الان خیلی میتونستم کمک دخترم بمکنم

1 0
ماندانا
پاسخ به این نظر
12:19 - 13 فروردین 99

سلام من خواهر شوهرم ۱۹ سالشه و بهش شک کرده بودم که با کسی در ارتباطه یک باز گوشیش رو که چک کردم فهمیدم با یه پسر در ارتباطه و چت های بدم با هم داشتن واقعا نمیدونم که به شوهرم بگم یا نه دلم میسوزه برای خواهر شوهرم که یه وقت گول بخوره و تو دام بیفته شاید چون خودم وقتی ۱۷ سالم بود یک باز با یه پسر ارتباط داشتم و فرداش ولم کرد دوست ندارم ادنم این اسیبو ببینه

2 0
مرکز مشاوره مکث
پاسخ به این نظر
15:15 - 14 فروردین 99

سلام دوستان عزیز با توجه به اهمیت ارزیابی و تشخیص در روند مشاوره روانشناسی جهت بر طرف کردن مشکلات با متخصصان مرکز مشاوره مکث تماس حاص بفرمایید. ۲۲۰۰۶۱۹۸ ۲۲۰۰۴۹۲۵

1 1
نوید
پاسخ به این نظر
21:12 - 14 فروردین 99

سلام من ۲۷ سالمه و ازدواج کردم قبل از ازدواج خود ارضایی زیادی داشتم و حالا که ازدواج کردم لذتی از سکسم نمیبرم و دوباره دارم میرم به سمت خود ارضایی حالا زنم فهمیده سریع رفته به مارشم گفته من نمی فهمم چرا این کارو کرده و من الان خجالت میکشم دیگه اونارو ببینم و به خاطر همین الان همسرم شاکیه و میگه چه ربطه داره که نمیای واقعا باید چیکار کنم

1 1
سالومه
پاسخ به این نظر
22:06 - 28 خرداد 99

سلام. من از بوی بد واقعا بدم میاد و بلافاصله توی رابطه اگه بوی بدی حس کنم تماما زده میشم. دوستم عطر و ادکلن سان تارا رو به من معرفی کرد و یک رایحه عطر به انتخاب دوستم گرفتم. واقعا عطر زدن توی روابط زناشویی به شدت تاثیر گذار و موثر هست. از سایت خوبتون ممنونم. خیلی از اختلافات زناشویی تا این حد ساده هستند اما ما فکری به حالش نمی کنیم.

2 0
مرکز مشاوره مکث
23:20 - 14 مهر 99

سلام و درود بر شما، بله گاهی اوقات با تغییرات خیلی کوچک و ساده میشه جلوی خراب شدن یک رابطه رو گرفت. ممنون که تجربه خودتون رو در اختیار ما میگذارید. موفق باشید

1 0
پدرام
پاسخ به این نظر
12:21 - 6 مهر 00

سلام واقعا اگه بچه ها درست تربیت بشن به نظرم جلوی خیلی از مشکلات زناشویی هم گرفته میشه الان بیشتر مشکلات ما سر کارای دخترمه که لوس بار اومده

0 0
افزودن نظر:
captcha