22006198 021

بهترین مرکز مشاوره شمال تهران

بهزاد متین: روانشناس، مشاوره فردی، روانشناس بالینی، روانشناسی صنعتی و سازمانی، روانشناس ورزشی و درمان اعتیاد به قمار

بهزاد متین
تهران

سهیلا عیسایی:روانشناس مشاور فردی، نورو تراپیست، مشاور خانواده

سهیلا عیسایی
تهران

نازنین خوشبخت: مشاور زوج درمانی، سکس تراپیست، مشاوره فردی

نازنین خوشبخت
تهران

دکتر هلیا کریم روانپزشک (متخصص اعصاب و روان) و فلوشیپ روان تنی.

هلیا کریم
تهران

دکتر زهرا برومند هیپنوتراپیست و رواندمانگر فردی که به صورت تخصصی بر روی مراجعین با مشکلات فردی و اختلالات اضطرابی، افسردگی، خواب و وسواس کار می کنند.

زهرا برومند
تهران

زوج درمانی، مشاوره فردی، انواع مشکلات خلقی و سکس تراپی

آزاده منتخبی
تهران

نسرین زارعی: مشاور کودک، سنجش هوش و استعدادیابی کودکان، روانشناس کودک

نسرین زارعی
تهران

دکتری پزشکی گرایش روانپزشکی (اعصاب و روان)، دانشگاه علوم پزشکی ایران فعالیت با مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی مکث به عنوان روانپزشک.

شایان کاشفی نژاد
تهران

دکتر مریم موسوی نیک: روانشناس بالینی از انستیتو روانپزشکی تهران و دانشگاه میسور

مریم موسوی نیک
تهران

آزیتا دریای لعل: مدرس دروس روانشناختی دانشگاه آل طه و مشاور خانواده، مشاور زوج درمانی، مشاور نوجوان، مشاور فردی با رویکرد REBT.

آزیتا دریای لعل
تهران

منا ادیبی فر:روانشناس بالینی متخصص در درمان انواع افسردگی و اضطراب

منا ادیبی فر
تهران

پدرام محسنی: مشاور شغلی | کوچینگ فردی | استعدادیابی شغلی - مرکز مشاوره مکث

پدرام محسنی
تهران
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(30 رای)
بهترین مرکز مشاوره شمال تهران

از نگاه مراجعین، بهترین مرکز مشاوره شمال تهران (مرکز مشاوره مکث) می باشد. اما چرا؟ جالب است بدانید با توجه به این که مرکز مشاوره شمال تهران مکث طرف قرار داد درمانی با (سازمانها، بانکها، مدارس و مهدها) است شما می توانید از خدمات روانشناسی به صورت رایگان استفاده کنید. همچنین مرکز مشاوره مکث با داشتن فضایی VIP آرام، دلنشین و شیک سبک دیگری از خدمات روانشناسی و روانپزشکی را به مراجعین محترم ارائه می دهد.

پرسنل مرکز مشاوره شمال تهران (مکث)

نکته: اولین گام برای تغییر، پذیرش (بینش به مشکل خود) و انگیزه می باشد. که درمانگران مرکز مشاوره مکث با تمام تلاش و به صورت تکنیکال این احساس یا افکار ناراحت کننده را را در فرد پیدا کنند. به همین دلیل با توجه به رویکرد مثبت نگر مرکز مشاوره روانشناسی شمال تهران مکث بعد از دو جلسه احساس افراد به طور کامل تغییر کرده و مثبت خواهد شد.

انگیزه چیست؟

انگیزه از دو منبع اصلی خارجی و داخلی ناشی می شود. انگیزه خارجی یا بیرونی از جایی خارج از خود شما ناشی می شود، در حالی که انگیزه درونی برخاسته است از تجربیات، الگوها و افکار خودتان. با این حال به خاطر داشته باشید که آنچه باعث ایجاد انگیزه در یک شخص می شود ممکن است روی فرد دیگر موثر نباشد.

تنها شما هستید که می توانید تعیین کنید چه چیزی به بهترین نحو شما را می انگیزاند. مهم است که وقت بگذارید و بررسی کنید کدام یک از عوامل داخلی و خارجی مربوط به شما می تواند در کسب و کار خانگی تان انگیزه بخش باشد. به روش هایی برای پردازش و بهبود انگیزه خود فکر کنید تا اطمینان حاصل کنید که در زندگی و کسب و کارتان هم پرثمر و خشنود هستید.

بهترین مرکز مشاوره شمال تهران (خدمات)

مرکز مشاوره شمال تهران

مرکز مشاوره شمال تهران راهنمای سوالات ما

در نظر داشته باشید که مرکز مشاوره شمال تهران یا بهترین مرکز مشاوره شمال تهران مکث تنها به درمان نمی پردازد بلکه شما می توانید بر روی توسعه فردی خود در زمینه های مختلف کار کنید.

مواردی مانند:

 • توسعه فردی
 • مشاوره شغلی
 • مشاوره فردی
 • یادگیری مهارت های مهم زندگی
 • انتخاب همسر
 • پیدا کردن معنای زندگی
 • بهبود روابط بین فردی

شما می توانید با انتخاب یک مشاور فردی در زمینه ها مختلفی که احساس نیاز به توسعه پیدا می کنیم مشورت بگیرید. همچنین با کمک یک روانشناس صنعتی و سازمانی می توانید از استراتژی های روانشناسی در کسب و کار خودتان استفاده کنید تا پیشرو تر از رقبای خود حرکت کنید.

رابطه بین مشاور و مراجعه کننده

اما مسئله مهم این است که مطرح کردن یک موضوع که دغدغه اصلی ذهن ما است، تنها شروع یک رابطه بین مشاور و مراجعه کننده است. شفاف بودن و دور از پنهان کاری حرف زدن، مطرح کردن مسئله بدون هیچ سانسوری و به دور از خجالت کشیدن های مدام و دست و پاگیر که هیچ منفعتی نه برای ما و نه برای دیگران. مهمترین اصل در ایجاد ارتباط بین مشاور و مراجع همدلی است.

نکته مهم در ایجاد ارتباط، تنها حضور مراجع نیست. بلکه توانایی مطرح کردن مسئله با جزئیات و بدون سانسور و صداقت تمام داشتن، قدم اولیه و مهمی است که مراجع برای درمان خود بر می دارد.

در بیشتر اقدامات یک شخص به عنوان مراجع که به مرکز مشاوره میرود. با نداشتن میل قلبی به درمان و باور نداشتن به حل مسئله باعث میشود که به صورت ناخودآگاه و در برخی از موارد (زمانی که مراجع به اسرار اطرافیان به مراکز مشاوره رفته باشد) به صورت آگاهانه، از ابراز احساسات واقعی و بیان مسئله به صورت شفاف و صادقانه خودداری شود. شاید مراجع فکر میکند که مشکل او آنقدرها هم بزرگ نیست که با رفتن به مرکز مشاوره بخواهد به حل آن بپردازد.

برای ارزیابی سلامت روان خود این تست را بزنید؛ تست سلامت روان.

افرادی هستند که در هنگام نیاز برای صحبت کردن با دوست، مادر، همسر و بزرگترشان وقت میگذارند و از به اصطلاح درد و دل کردن اباعی ندارند. اما زمانی که احساس میکنند باید همان حرف ها را به یک متخصص روانشناس بگویند احساس درماندگی میکنند که شاید مسئله مان غیر قابل حل باشد و شاید دیوانه شده ام.

صادقانه صحبت کردن با مشاور

اما در واقعیت ماجرا، صحبت کردن و البته صادقانه صحبت کردن در مورد مسائلی که با آنها بطور روزمره مواجه ایم اما از جایی به بعد احساس میکنیم که به تنهایی نمیتوانیم حل و فصلشان کنیم. در اینصورت مراجعه به یک مشاور روانشناس در مرکز مشاوره، نشانه رشد عقلی، آگاهی ما از محیط پیرامونمان، دانش و بصیرتمان است.

وقتی آنقدر به خودمان و دنیای اطرافمان آگاه باشیم که بدانیم چه زمانی و به چه دلیلی احساس استیصال میکنیم. برای رهایی از آن احساس، بدانیم با چه کسانی میتوانیم به صحبت کردن بنشینیم. فقط و فقط رشد عقلی ما را به عنوان انسان امروزی میرساند.

شاید تولیدات رسانه امروزی در بخش برقراری ارتباط مردم با مرکز مشاوره خوب عمل نکرده باشد. در واقع آنقدرها که به هر مسئله پیش پا افتاده ایی میپردازد، به ماهیت انسانی و درمان و مراکز مشاوره و حضور در آنها به شکل مثبت و متداول نمیپردازد. مرکز مشاوره شمال تهران.

آنقدرها که مردم در حالت خستگی روانی، به سفر های دور و نزدیک میپردازند و یا در بدترین حالت ممکن، به عمل های زیبایی و جراحی های مداوم میپردازند، به احساسات و عواطفشان نپرداخته اند. در واقع باید بدانیم انسان کوته فکر و دارای اختلال بدشکل انگاری بدن، کسی است که بارها و بارها برای رفتن به مراکز زیبایی اقدام کرده است. اما برای رفتن به مرکز مشاوره و پیگیری حال روحی خود اقدامی نکرده است. چنانچه در جوامع پیشرفته امروزی داشتن مشاور در زمینه های مختلف بسیار واجب است. مانند مشاور روانشناس، مشاور اقتصادی، مشاور تغذیه، مشاور یا کوچ سازمانی.

کودکی که در مدرسه بیش از حد آرام است. دختر و یا پسری که در دانشگاه تهاجمی برخورد میکند. مرد و با زنی که در خانه و یا در محل کار خود احساس نارضایتی و یا اضطراب مدام دارد. با یک پیگیری ساده و یا تماس با یک مرکز مشاوره دولتی میتواند به راحتی به صحبت کردن و مشاوره گرفتن از متخصص این امر مشغول شود و نه خودش و نه اطرافیانشان او را به دیوانگی و یا وقت تلف کردن محکوم نمیکنند.

بنابراین مرکز مشاوره شمال تهران قلهک (مکث) معتقد است در هر جایی از جهان پیشرفته امروزی، رسیدگی به روح و روان و مسائل مربوط به آن فقط و فقط دلیلی بر رشد عقلی و استحکام ماهیت انسانی دارد.

اعتبار بهترین مرکز مشاوره شمال تهران در چیست؟

قطعاً میتوانیم با کمی جستجو در اینترنت یک مرکز مشاوره خوب در شمال تهران را پیدا کنیم. یا با پرسیدن سوال از دیگران به این آگاهی نسبی دست پیدا کنیم که یک مرکز مشاوره خوب و اعتبار آن به روانشناسان با مهارت و زبده ایی است که در آن مرکز مشغول به فعالیت های درمانی هستند.

فردی که در شرایط روحی سختی تصمیم به مراجعه به روانشناس میگیرد قطعاً مایل است در یک مرکز مشاوره خوب قدم بگذارد. که بتواند احساسات خوشایندی را در طول دوره درمان و پس از آن داشته باشد. شاید این روزها مشاوران بسیاری مدعی درمان برای مراجعان باشند اما یک مشاور زبده و با مهارت قطعاً مهارت و کارایی خود و اعتبار خود را از درمان های مؤثر خود به دست آورده است.

به هر میزان که مراجع کننده های یک روانشناس از نحوه درمان یک مشاور رضایت بیشتری داشته باشند و پس از دوره های درمانی بتوانند احساسات متفاوت و خوشایند بیشتری را با یک بینش کلی متفاوت به دست بیاورند. به این معنا است که مشاور روانشناس در درمان خود به بهترین نحو عمل کرده است. مرکز مشاوره شمال تهران مکث این اطمینان خاطر را در طول زمان به مراجعان خود داده است.

مشاوران روانشناس در مراکز درمانی معتبر میتوانند دور های درمانی، گروه درمانی و کارگاه های آموزشی بسیاری برگزار کنند. که هر فردی بنا به میل و سلیقه خود روش درمانی خود را انتخاب کند و قدم در رشد روانی و بهبود خود بگذارد.

نقش مرکز مشاوره مکث در درمان صحیح

فردی که مایل به درمان است میتواند با مراجعه به یک مرکز مشاوره از اطلاعات کاملی در مورد درمان و نحوه عملکرد روانشناسان به دست بیاورد. بنابراین فرد میتواند تصمیم گیرنده باشد که آیا مایل است با چنین روش درمانی در چنین مرکز مشاوره ایی اقدام به درمان کند و یا خیر. زیرا این حق یک مراجع است که پیش از درمان به اطلاعات نسبی از نحوه درمانی که انتخاب میکند داشته باشد و پس از آن درمان خود را آغاز کند.

شناسایی افراد افسرده و هدایت آنها

اعضایی از خانواده که مایوس و دلسرد شده اند قادر به ارائه قابلیت ها و توانایی های خود در کار و زندگی نخواهند بود. علاوه بر این، میتواند سایر افراد را هم دلسرد نموده و کیفیت کارشان را کاهش دهد. مدیران و والدین لازم است این افراد یا اعضا را شناسایی کرده و راهی بیابند یا آنها را به مرکز مشاوره شمال تهران برای رهایی از حالت افسردگی معرفی کنند.

اهمیت شناسایی اعضای افسرده

دلایل زیادی میتواند یک فرد را در محیط زندگی و کار دلسرد و بی انگیزه کند. علائم بروز چنین حالتی، متنوع و زیاد است. در اینجا به چند نمونه از آنها اشاره میکنیم تا بتوانید افرادی را که در خطر ابتلا به افسردگی هستند شناسایی و یاری نمایید.

 1. همیشه شکایت دارند که زندگیشان دیگر روحیهبرانگیز و شادیبخش نیست.
 2. در بگومگوهای کوچک، واکنشهای شدید نشان میدهند و به آسانی عصبانی میشوند.
 3. همیشه از خستگی شکایت دارند.
 4. همیشه سوال میکنند کاری که انجام میدهند چه ارزشی دارد.
 5. خمود و کسل هستند و اغلب اظهار میکنند که در موقع کار احساس پوچی و خلا میکنند.

علت دلسردی را کشف کنید

پس از اینکه کارمند دلسرد و بی انگیزه را شناسایی کردید و پیش از اینکه کمک مؤثری کنید باید علت دلسردی و بی انگیزگی را کشف نمایید.

 1. در زمانی آرام و به دور از سر و صداهای محیط زندگی از خود فرد سوال کنید. موضوع را فقط بین خودتان مطرح کنید.
 2. به نظرات فرد در مورد کارش گوش کنید.
 3. از همکاران کارمند مورد نظر سوال کنید.
 4. از قسمت منابع انسانی در اداره خود بخواهید وارد عمل شوند.
 5. در برخی موارد که موضوع جدی تر است، کارمند بی انگیزه را به کارگزینی ارجاع دهید.

انگیزه دادن به فرد افسرده

به فرزند دلسرد و بی انگیزه کمک کنید

علت دلسردی فرد ممکن است خستگی بیش از اندازه باشد. ممکن است از عدم اعتماد و اطمینان در محیط زندگی باشد. شاید علت دلسردی خارج از محیط زندگی باشد و ساعتهای حضور در محیط کار را هم تحت تأثیر قرار داده است. علت دلسردی میتواند شما را در اقدام به کمک یاری نماید. چند پیشنهاد در زیر ارائه شده است:

 1. سعی کنید در نوع زندگی تنوع ایجاد کنید.
 2. در صورت امکان، حجم کارش را کاهش دهید.
 3. نحوه عمل را به عهده خود کارمند بگذارید.
 4. تشویقشان کنید با شما حرف بزنند. این کار به آنها انگیزه میدهد.
 5. در صورتی که نیاز به کمک تخصصی باشد از ارجاع به کارگزینی نترسید. وظیفه شما حفظ قابلیتها و فعالیتها است.

در محیط کار از کارمندان بی انگیزه و افسرده اجتناب کنید

پیشگیری بهتر از درمان است. بی گمان عدم استخدام افراد بی انگیزه آسان تر از رفع و درمان افسردگی افراد بی انگیزه است.

 1. ترجیحاً سعی کنید تا حد امکان از استخدام این گونه افراد خودداری کنید.
 2. سعی کنید برایشان انگیزه ایجاد کنید.
 3. به راحتی و به طور مستقیم با پرسنل ارتباط برقرار کنید.
 4. گوش شنوا داشته باشید. به آنچه کارمندان میگویند و آنچه نمی خواهند بگویند دقت کنید.
 5. از دفتر کار خود خارج شوید و در میان پرسنل حضور داشته باشید. گردشی در اطراف محیط کار داشته باشید.

در محیط کار نشاط ایجاد کنید

نشاط میتواند عنصری الزامی برای کسب و کار، حفظ مشتریان، جذب و حفظ کارکنان با استعداد و نیز مهره ای کلیدی برای رفع افسردگی و بی انگیزگی باشد. موارد زیر به شما کمک میکنند تا محیط کاری بانشاطی ایجاد کنید.

 1. به افراد اجازه کار کردن بدهید تا آنان به بهترین شکل کار روزمره خود را انجام دهند.
 2. به افراد خود اعتماد کنید و آنان را با ارزش ترین دارایی شرکت خود بدانید.
 3. به دنبال افراد مشتاق و آگاه باشید.
 4. از کارمندان و عملکرد آنها تقدیر کنید.
 5. تلاش کنید تا افراد متعهد شوند و هر کاری را درست اجرا کنند.
 6. با کارمندان قاطع باشید قاطع بودن به معنای خشن بودن نیست.
 7. مدیرانی که بی ثباتی هیجانی دارند میتوانند فضای محیط را کمی پیچیده کنند.
 8. مسیر شغلی کارمندان را مشخص کنید.
 9. آخر هر هفته یک جلسه برای بحث در مورد روند کاری تشکیل دهید.

بهتر است در مواردی که احساس نیاز میکنیم که باید با شخصی صحبت کنیم، چه بهتر که آن شخص یک متخصص دوره دیده باشد. همچنین از مرکز مشاوره های معتبر و قابل تایید باشد که بتواند ما را به خوبی راهنمایی کند. مرکز مشاوره شمال تهران مکث با بیشترین اعتبار در میان سازمانها در خدمت شما عزیزان است.

مرکز مشاوره عالی در تهران

یک مرکز مشاوره عالی در تهران میتواند ویژگی های مختلفی داشته باشد که یکی از مهمترین آنها کار تیمی و گروهی است. اما این کار گروهی در به چه معنا است؟ برای بعضی از اختلالات روانپزشکی نیاز به مشورت روانشناس و روانپزشک است و این که روانشناس یا روانپزشک و نوروتراپیت هر کدام در یک کلینیک جدا گانه باشند برای روند درمان مناسب نیست. در روند درمان وقتی مشورت و شورای درمان تشکیل میشود به شدت بر روند درمان مراجع تاثیر مثبت می گذارد. از مزایای روند درمان میتوان به کوتاه شدن و بالا رفتن کیفیت درمان اشاره کرد. مراجع کننده سرعت روند تغییر را احساس میکند. البته در نظر داشته باشید که برای توسعه فردی و مشاوره فردی نیازی به همچین مشورتی نیست زیرا در بسیاری از موارد فرد نیازی به دارودرمانی ندارند.

سوالات متداول

1. رابطه بین مشاور و مراجع چگونه باید باشد؟
شفاف بودن و دور از پنهان کاری حرف زدن، مطرح کردن مسئله بدون هیچ سانسوری و به دور از خجالت کشیدن های مدام و دست و پاگیر که هیچ منفعتی نه برای ما و نه برای دیگران دارد، مهمترین اصل در ایجاد ارتباط بین مشاور و مراجع است.

2. مراجعه به یک مشاور روانشناس در مرکز مشاوره نشانه چیست؟
نشانه رشد عقلی، آگاهی ما از محیط پیرامون، دانش و بصیرتمان است.

3. استفاده از بیمه خدمات درمانی روانشناسی چگونه است؟
با توجه به داشتن قرار دادهای سازمانی و بیمه ای زیاد مرکز مشاوره مکث، در جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل کنید.

4. خدمات روانشناس شامل چه مواردی می شود؟
خدمات روانشناسی شامل درمان مشکلات خلقی مثل افسردگی و اضطراب مشکلات جنسی مثل زود انزالی و واژینیسموس و توسعه فردی می باشد. به طور خلاصه هر موضوعی که به ذهن ارتباط داشته باشد.

5. آدرس مرکز مشاوره در شمال تهران؟
مرکز مشاوره مکث در خیابان شریعتی جنب مترو قلهک می باشد.

6. موثرترین روش اصلاح رفتار چیست؟
تقویت مثبت استفاده از تقویت مثبت شامل ارائه پاداش برای رفتارهای مثبت برای تشویق فرزندتان به ادامه انجام آنها است. دکتر آیکنشتاین می گوید: «تقویت مثبت احتمالاً مؤثرترین روش برای شکل دادن به رفتار است.

7. آیا مغز بعد از رابطه جنسی تغییر می کند؟
بعد از ارگاسم، مغز هورمون هایی ترشح می کند که می توانند احساس شادی و خواب آلودگی را در شما ایجاد کنند. هنگامی که ارگاسم اتفاق می افتد، مغز شما تمایل به کاهش سرعت دارد. اما به طور کامل خارج از وظیفه نیست. هم در مردان و هم در زنان، ارگاسم به سیستم عصبی پاراسمپاتیک سیگنال می دهد که شروع به کاهش (یا آرا

8. آلفرد آدلر برای چه چیزی بیشتر شناخته شد؟
آلفرد آدلر یک پزشک، روان‌درمانگر و بنیان‌گذار روان‌شناسی آدلری بود که گاهی اوقات روان‌شناسی فردی نامیده می‌شود. او را اولین روانشناس جامعه می دانند، زیرا کار او پیشگام توجه به زندگی اجتماعی، پیشگیری و سلامت جمعیت بود.

9. نظریه اصلی مزلو چه بود؟
سلسله مراتب نیازهای مزلو یک نظریه روانشناسی است که انگیزه انسان را بر اساس پیگیری سطوح مختلف نیازها توضیح می دهد. این نظریه بیان می کند که انسان ها برای برآوردن نیازهای خود در یک نظم سلسله مراتبی انگیزه دارند. این دستور قبل از اینکه به نیازهای پیشرفته تر بپردازد با اساسی ترین نیازها شروع می شود.

10. نظریه کارل راجرز چیست؟
نظریه رشد شخصیت کارل راجرز چیست؟ کارل رانسوم راجرز (1902-1987) روان‌شناسی بود که نظریه‌ای به نام نگاه مثبت بدون قید و شرط ارائه کرد. او معتقد بود که کودکان از طریق پذیرش و درک بی قید و شرط یاد می گیرند. نظریه راجرز مبتنی بر تجربه خود او در کار با کودکان است.

11. نظریه ژان پیاژه چه بود؟
نظریه رشد شناختی توسط ژان پیاژه، روانشناس سوئیسی، نشان می دهد که هوش کودکان با رشد آنها دستخوش تغییراتی می شود. رشد شناختی در کودکان تنها به کسب دانش مربوط نمی شود، کودکان نیاز به ساختن یا توسعه یک مدل ذهنی از دنیای اطراف خود دارند.

12. نظریه لو ویگوتسکی چیست؟
نظریه رشد اجتماعی ویگوتسکی بیان می کند که رشد شناختی و توانایی یادگیری کودک می تواند توسط تعاملات اجتماعی آنها هدایت و واسطه شود. نظریه او (که نظریه اجتماعی فرهنگی ویگوتسکی نیز نامیده می‌شود) بیان می‌کند که یادگیری یک فرآیند اجتماعی حیاتی است در مقابل یک سفر مستقل اکتشافی.

13. نظریه اصلی اریک اریکسون چیست؟
اریکسون معتقد بود که شخصیت انسان‌ها پس از پنج سالگی به رشد خود ادامه می‌دهد و او معتقد بود که رشد شخصیت مستقیماً به حل بحران‌های وجودی مانند اعتماد، خودمختاری، صمیمیت، فردیت، یکپارچگی و هویت بستگی دارد. روانکاوانه

14. هری هارلو چه کار بدی انجام داد؟
هری هارلو یک روانشناس آمریکایی بود که به خاطر مجموعه آزمایش های بحث برانگیز و اغلب بی رحمانه اش با میمون های رزوس بیشتر به یاد می آید. هارلو به منظور مطالعه اثرات جدایی مادر و انزوای اجتماعی، میمون های شیرخوار را در اتاقک های ایزوله قرار داد.

15. طرف های قرار داد بیمه مرکز مشاوره مکث کدامند؟
مرکز مشاوره مکث طرف قرار داد با بانک مرکزی مرکز مشاوره مکث طرف قرار داد با بانک تجارت مرکز مشاوره مکث طرف قرار داد با بانک سپه مرکز مشاوره مکث طرف قرار داد با بانک صادرات مرکز مشاوره مکث طرف قرار داد با بانک صنعت و معدن مرکز مشاوره مکث طرف قرار داد با بانک کشاورزی

بهزاد متین: روانشناس، مشاوره فردی، روانشناس بالینی، روانشناسی صنعتی و سازمانی، روانشناس ورزشی و درمان اعتیاد به قمار

بهزاد متین
تهران

سهیلا عیسایی:روانشناس مشاور فردی، نورو تراپیست، مشاور خانواده

سهیلا عیسایی
تهران

نازنین خوشبخت: مشاور زوج درمانی، سکس تراپیست، مشاوره فردی

نازنین خوشبخت
تهران

دکتر هلیا کریم روانپزشک (متخصص اعصاب و روان) و فلوشیپ روان تنی.

هلیا کریم
تهران

دکتر زهرا برومند هیپنوتراپیست و رواندمانگر فردی که به صورت تخصصی بر روی مراجعین با مشکلات فردی و اختلالات اضطرابی، افسردگی، خواب و وسواس کار می کنند.

زهرا برومند
تهران

زوج درمانی، مشاوره فردی، انواع مشکلات خلقی و سکس تراپی

آزاده منتخبی
تهران

نسرین زارعی: مشاور کودک، سنجش هوش و استعدادیابی کودکان، روانشناس کودک

نسرین زارعی
تهران

دکتری پزشکی گرایش روانپزشکی (اعصاب و روان)، دانشگاه علوم پزشکی ایران فعالیت با مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی مکث به عنوان روانپزشک.

شایان کاشفی نژاد
تهران

دکتر مریم موسوی نیک: روانشناس بالینی از انستیتو روانپزشکی تهران و دانشگاه میسور

مریم موسوی نیک
تهران

آزیتا دریای لعل: مدرس دروس روانشناختی دانشگاه آل طه و مشاور خانواده، مشاور زوج درمانی، مشاور نوجوان، مشاور فردی با رویکرد REBT.

آزیتا دریای لعل
تهران

منا ادیبی فر:روانشناس بالینی متخصص در درمان انواع افسردگی و اضطراب

منا ادیبی فر
تهران

پدرام محسنی: مشاور شغلی | کوچینگ فردی | استعدادیابی شغلی - مرکز مشاوره مکث

پدرام محسنی
تهران
نظرات کاربران:
ساناز
پاسخ به این نظر
15:34 - 13 مهر 99

سلام شما مشاوره زوج درمانی تو مرکزتون دارین؟

1 0
مرکز مشاوره مکث
16:33 - 13 مهر 99

سلام بله در خدمتتون هستیم.

0 0
کامران
پاسخ به این نظر
20:40 - 6 فروردین 99

سلام خواستم بدونم مرکز مشاوره شما کار کوچینگ فردی هم انجام میده

1 0
مرکز مشاوره مکث
15:33 - 13 مهر 99

سلام دوست عزیز بله خدمات کوچینگ هم داریم

1 0
افزودن نظر:
captcha